Meg volt dobozosban de azt hiszem kidobtam.Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dungeon Lords
Meg volt dobozosban de azt hiszem kidobtam.Már tovább jutottam...
Most szaladgálok össze vissza nem tudom az 1. város rúnakódját nemtudok bemenni senki nem akar semmi újat mondani abban a kastélyban szereztem egy vértet le is adta. és most semmi.Amúgy nem értem miért olyan nagy szám ez a sárkány volt rajtam mérgezés kimentem vacsorázni)közben 3 támadott)és fél életem maradt mérgezést leszedtem mentem tovább vacsorázni,mire bejöttem tele élet és égek...
Most szaladgálok össze vissza nem tudom az 1. város rúnakódját nemtudok bemenni senki nem akar semmi újat mondani abban a kastélyban szereztem egy vértet le is adta. és most semmi.Amúgy nem értem miért olyan nagy szám ez a sárkány volt rajtam mérgezés kimentem vacsorázni)közben 3 támadott)és fél életem maradt mérgezést leszedtem mentem tovább vacsorázni,mire bejöttem tele élet és égek...

Ne haragudj de mostanában nem játszottam holnaptól minden este szerintem. meg pórbálok csatlakozni de lehet hogy felejtős lesz mert nem lesz csak mobil netem az meg nem mindíg acélos.Azt meg hogy a tojásokkal mint kell, nos: Fargrovban a japó csókától el kell fogadni a küldetést. ha megszerezted a tojásokat akkor Arindaleben keresd meg a másik japót
annak kell az egyik a másik meg később a mennyei rend küldetéséhez kell majd. De itt egy oldal http://www.gamebanshee.com/dungeonlords/walkthrough/elvenoverview.php ezen sok minden van végigjátszás lefordíttatod a guglival osz t lehet olvasni meg csomó okosság is van.
annak kell az egyik a másik meg később a mennyei rend küldetéséhez kell majd. De itt egy oldal http://www.gamebanshee.com/dungeonlords/walkthrough/elvenoverview.php ezen sok minden van végigjátszás lefordíttatod a guglival osz t lehet olvasni meg csomó okosság is van.
Multiplayer> internet> gamespy> ott a cd-keyhez a telepítőkódot nevet stb a beállításokat.Aztán oldalt connect és ha be tudsz jelentkezni akkor kiadja a szervereket (nekem 1 sem volt és ember sem de ez nem biztos hogy a szerver hibája) csináltam 1et a normál karakterem betöltettem vele beállítottam a szerverem indítani akartam de kellett még 1 ember.Na most ha neked kiírja a szervert mikor fenn vagyok akkor akkor jó....Ha nem akk az elején beírod az ip címem és csatlakozol ott is lehet ha minden igaz így lehet... Amúgy mit kell csinálni a sárkánytojásokkal? :S 



No mond meg hogyan. Aztán lehet róla szó ha összetudjuk hozni.
Szevasztok!!
Jár még ide valaki?
Ha igen írjon ha lehet.
Jah és szerintem az 1.5c-ben lehet játszani online ha valakinek az van meg akkor írjatok elmondom hogy kell és nyomjuk ketten/többen...
Jár még ide valaki?
Ha igen írjon ha lehet.
Jah és szerintem az 1.5c-ben lehet játszani online ha valakinek az van meg akkor írjatok elmondom hogy kell és nyomjuk ketten/többen...

Na szóval l.sz.rom a menüt ez ilyen oszt kész
.Van egy kis bibi kint vagyok Fargrove városát kint vagyok a susnyásban. tápolok mert mást nem nagyon tudok csinálni vinném a vörös kardot meg a kürtöt de az elfek nem engednek be, beszéltem egy fószerral a bolen fielden Zsír kumite volt
az visszaküldött a fogadós csajhoz hogy keressem meg a sólyom asszonyt, a csaj meg azt mondja menlyek később mert a nő még nincs. Oké kimentem vissza mondom tápolok elmentem egy tóhoz ott magamra szabadítottam egy lila izét az meg gyepál mint állat már ráküldtem azt amin csak volt de az meg csak jön. Szóval elég nagy a sakk perpill amiben vagyok. Valaki tud adni némi útba igazítást. megköszönném .
.Van egy kis bibi kint vagyok Fargrove városát kint vagyok a susnyásban. tápolok mert mást nem nagyon tudok csinálni vinném a vörös kardot meg a kürtöt de az elfek nem engednek be, beszéltem egy fószerral a bolen fielden Zsír kumite volt
az visszaküldött a fogadós csajhoz hogy keressem meg a sólyom asszonyt, a csaj meg azt mondja menlyek később mert a nő még nincs. Oké kimentem vissza mondom tápolok elmentem egy tóhoz ott magamra szabadítottam egy lila izét az meg gyepál mint állat már ráküldtem azt amin csak volt de az meg csak jön. Szóval elég nagy a sakk perpill amiben vagyok. Valaki tud adni némi útba igazítást. megköszönném .Nekem a sima van meg, az 1.4-el ment hibátlanul. A collectorsban új lehetőségek vannak, gondolom új bugok is. Patch tudtommal csak a német nyelvűhöz van.
Gaming is about killing time, not killing people
Az a helyzet hogy ez a collectors edition ami meg van nekem. az meg úgy tudom a végleges 1.5 Akkormost mi van ebben is bennemaradt ez a bug
Ja és köszi a választ
Ja és köszi a választHa nincs fent az 1.4-es patch, akkor tedd fel, mert a nélkül szinte játszhatatlanul bugos. Lehet a csúszkák se mennek a sima játékban.
Gaming is about killing time, not killing people
Jár még itt valaki? Azt szeretném kérdezni hogy a játék beállítás menüjében hogy lehet a csúszkákat mozgatni?

Hi! Én és tesóm moert kezdtünk játszani vele ottvagyunk hogy megvan a horn csak nme engednek be a várba miért ? irjon aki tudja vagy tud hozzá valamien végigtászást pls! és aki tudja azt hogy mikor online gamespyvel akarok tászani kér ilyen CD kulcsot vagy mit nah azt honan szedjek mert a dobozán nicns pedig eredeti 



Üdv!
Nagy nagy segítség kellene..nemrég kezdtem el vele játszani...szám szerint ma...és nem nagyon értem mivel angol,hogy ,hogyan tudom felvenni a tárgyakat...és,hogy,hogyan tudok bejutni a várba...
Légyszíves segítsetek...akár e-mailben is :
Előre is köszönöm!Nagyon fontos lenne.
Üdv:Serenula Lonesomhel
Nagy nagy segítség kellene..nemrég kezdtem el vele játszani...szám szerint ma...és nem nagyon értem mivel angol,hogy ,hogyan tudom felvenni a tárgyakat...és,hogy,hogyan tudok bejutni a várba...
Légyszíves segítsetek...akár e-mailben is :
Előre is köszönöm!Nagyon fontos lenne.
Üdv:Serenula Lonesomhel
Sajna a játékhoz nem készült magyarítás, és szerintem nem is fog....
Üdv Játékosok!
Mikor elkezdtem játszani ezzel a játékkal nagyon tetszett (és tetszik is)
sok helyen jártam,rengeteg tárgyat be gyűjtöttem,és egy nagyon erős karaktert hoztam össze és nem hiszem,h sok hely maradt amit nem jártam be.
De ennek ellenére a végén mhol el akadtam és nem tudtam tovább menni.
Pipa lettem és letöröltem,ez volt úgy fél éve. A napokban újra elkezdtem,de megint el fogok akadni ha nem találok magyarosítást,amit hiába keresek.
Ha vki tudja,hol találnék hozzá és segítene,naon hálás lennék.
előre is köszi.
Mikor elkezdtem játszani ezzel a játékkal nagyon tetszett (és tetszik is)
sok helyen jártam,rengeteg tárgyat be gyűjtöttem,és egy nagyon erős karaktert hoztam össze és nem hiszem,h sok hely maradt amit nem jártam be.
De ennek ellenére a végén mhol el akadtam és nem tudtam tovább menni.
Pipa lettem és letöröltem,ez volt úgy fél éve. A napokban újra elkezdtem,de megint el fogok akadni ha nem találok magyarosítást,amit hiába keresek.
Ha vki tudja,hol találnék hozzá és segítene,naon hálás lennék.
előre is köszi.

na cs all én má lasssan 4hónaocskája ezt a gemet nyom de kurrrrrrvára idegel h mindig elakadok se csit se semmit nem tlálok emellt nem tom hog kell felcsatlakozni onlei módra XD (tudom h béna vok) ha valaki segítene meghálálnám a címem 





Helló én egy nagyon kezdö játékos vagyok ojat szeretnék kérdezni hogy én bejutotam már a városba meg öltem mindenkit de nem tudok micsinálni nem tudok haladni a játékba!!
vki tud segiteni?
feltettem a gamet beálitottam a grafot pl h ne leen árnyék ...
ok elinditom agmet de mintha nem állitottam volna semmit se!
leszedtem az 1.3as pecccset de ugyanez van!!!!
mit kéne tenni h tudjak a grafon állitani?????
ThAnX
feltettem a gamet beálitottam a grafot pl h ne leen árnyék ...
ok elinditom agmet de mintha nem állitottam volna semmit se!
leszedtem az 1.3as pecccset de ugyanez van!!!!
mit kéne tenni h tudjak a grafon állitani?????
ThAnX
Sziasztok!
Jó lenne ha tudnátok segíteni keresek a játékhoz magyarósítást, vagy végigjátszást. A magyarosítás jobb lenne (mivel nem tudok angolul).Köszi
Jó lenne ha tudnátok segíteni keresek a játékhoz magyarósítást, vagy végigjátszást. A magyarosítás jobb lenne (mivel nem tudok angolul).Köszi
Sziasztok !
Kéne nekem egy kis segítség ! Szoval van valaki aki már végigjátszotta ? Vagy tudtok hozzá végigjátszást valahonnan ? El vagyok tévedve Ulm erődjében és nem találom az Elf király leányát ! Nagy probléma ugye ?!
Tud valaki úbaigazítást hogy merre leledzik őkegyelme ?
Kösz előre is !
Kéne nekem egy kis segítség ! Szoval van valaki aki már végigjátszotta ? Vagy tudtok hozzá végigjátszást valahonnan ? El vagyok tévedve Ulm erődjében és nem találom az Elf király leányát ! Nagy probléma ugye ?!
Tud valaki úbaigazítást hogy merre leledzik őkegyelme ?
Kösz előre is !
-x- dobcsi - x-
mi a véleményetek a teljes játékról?
a demoval nyomtam de kuvva nehéz állandóan meghalok ha több goblin jön egyedül a varázslat ami segit egy kicsit de nem tok mit csinálni met mindig annyian jönnek hogy egyszerűen lehetetlen leverni őket
a teljes is ilyen nehéz?
a demoval nyomtam de kuvva nehéz állandóan meghalok ha több goblin jön egyedül a varázslat ami segit egy kicsit de nem tok mit csinálni met mindig annyian jönnek hogy egyszerűen lehetetlen leverni őket
a teljes is ilyen nehéz?
hy Még anyi lene hogy a moon követ hol lehet megtalálni??

Hellosztok Nem tudja valaki hogy a nagáknál van egy ojan rész hogy fügö hid félék jönek le hogy ot mi a helyas sorend hogy mind le legyen eresztve. Nem tudjátok hogy van e a Dungeon Lords-hoz magyarositás vagy végogjátszás???





oks köszi!
most kicsit visszaugrottam az időben a játékok közt és diablo 2-vel játszok! már már teljesen függövé vállok!
nagyon tetszenek ezek a jó kis szerepjátékok és igy utólag kicsivel több tapasztalattal azt mondom hogy ezt a dungeon lords-ot elkapkodták ezért tele van bugokkal és az élmény sem az igazi!
most kicsit visszaugrottam az időben a játékok közt és diablo 2-vel játszok! már már teljesen függövé vállok!
nagyon tetszenek ezek a jó kis szerepjátékok és igy utólag kicsivel több tapasztalattal azt mondom hogy ezt a dungeon lords-ot elkapkodták ezért tele van bugokkal és az élmény sem az igazi!L. Ádám
hello elf nő!
nem kell körbejárnod az egész játékot! Menj el Bolen Fields felé,majd ha megszünk az út akkor tarts srégan jobb oldali irányba.Kis futás után megtalálod Lord Greamare-t.Beszélgess el vele és kérdezd meg mindent. Ő ad egy küldit hogy találd meg a fiát Valdene-t.ez után menj el fargroveba és keresd meg a fogadóban a fogadós LÁNYT.Beszélges el vele majd ha mindent jól csináltál az irányod SKULDONBA vezt.
Sok sikert!!!
nem kell körbejárnod az egész játékot! Menj el Bolen Fields felé,majd ha megszünk az út akkor tarts srégan jobb oldali irányba.Kis futás után megtalálod Lord Greamare-t.Beszélgess el vele és kérdezd meg mindent. Ő ad egy küldit hogy találd meg a fiát Valdene-t.ez után menj el fargroveba és keresd meg a fogadóban a fogadós LÁNYT.Beszélges el vele majd ha mindent jól csináltál az irányod SKULDONBA vezt.
Sok sikert!!!

Helló
Nektek hogy pörög a game ?!
Mert nekem jól , csak nem mindig elakadok benne mivel nem tudok angolul de valaki segíthetne nekem.
Egy Elf nővel vok és épp Arindale "küldetéseit" igyekszem sikeressé
tenni elátogattam Ulm-ba majd benéztem Emmindorhoz aztán hosszú
unalmas bojongálás után egy romos épület pincéjébe leraktam a Galdryn-t majd egy üzit kaptam. Aztán vissza Emmindorhoz mentem
majd megtaláltam a Moon követ ami aktiválja a teleportot mivel nem
tudtam magamat Fargrove-ba teleportálni gyalogmentem és végre betudtam menni majd Davenmor-t felszabadítottam Okatta kapitány alól és nem tudom mit csináljak, járjam körbe az egész játékot?
Történetet se vágom se az RPG műfajt leszámítva DS2-T
Új játék kezdése kor miért nem lehet karakterek arcát haját bőrszínt váltani?
Ki milyen karakterekkel nyomja ?
Magyarosítás nincs?
Végigjátszás nincs?
Fan oldal nincs ?
Ezek az én sok megnem válaszolt kérdéseim ezzel a játékkal kapcsolatba !
Válasokat előre is kössz!!!!!!!!4
Nektek hogy pörög a game ?!
Mert nekem jól , csak nem mindig elakadok benne mivel nem tudok angolul de valaki segíthetne nekem.
Egy Elf nővel vok és épp Arindale "küldetéseit" igyekszem sikeressé
tenni elátogattam Ulm-ba majd benéztem Emmindorhoz aztán hosszú
unalmas bojongálás után egy romos épület pincéjébe leraktam a Galdryn-t majd egy üzit kaptam. Aztán vissza Emmindorhoz mentem
majd megtaláltam a Moon követ ami aktiválja a teleportot mivel nem
tudtam magamat Fargrove-ba teleportálni gyalogmentem és végre betudtam menni majd Davenmor-t felszabadítottam Okatta kapitány alól és nem tudom mit csináljak, járjam körbe az egész játékot?
Történetet se vágom se az RPG műfajt leszámítva DS2-T
Új játék kezdése kor miért nem lehet karakterek arcát haját bőrszínt váltani?
Ki milyen karakterekkel nyomja ?
Magyarosítás nincs?
Végigjátszás nincs?
Fan oldal nincs ?
Ezek az én sok megnem válaszolt kérdéseim ezzel a játékkal kapcsolatba !
Válasokat előre is kössz!!!!!!!!4
fEKETE
Aloha prototipus.
Ciki egy terem. Őrítő egy helyzet. Kínodban már a pixeleket kaparnád le a falakról. ho ho hóó.
Nah ha beérsz a terembe. Fuss oda a jobboldali szoborhoz.
- Tűzvédő varázslat aktivál
- Időlassító aktivál
- Shift megnyom
- Nekifut lift szélétől uggrik
- Örül, csodálkozik
- Megint nekifut , uggrik
- Átér, örül ,vigyorog, mentés, kóla, csipsz.
- Azán hajrá tovább.
Hát röviden ennyi
Ciki egy terem. Őrítő egy helyzet. Kínodban már a pixeleket kaparnád le a falakról. ho ho hóó.
Nah ha beérsz a terembe. Fuss oda a jobboldali szoborhoz.
- Tűzvédő varázslat aktivál
- Időlassító aktivál
- Shift megnyom
- Nekifut lift szélétől uggrik
- Örül, csodálkozik
- Megint nekifut , uggrik
- Átér, örül ,vigyorog, mentés, kóla, csipsz.
- Azán hajrá tovább.
Hát röviden ennyi
HAHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hello tud nekem segiteni valaki elkadtam a shadow kastelyban.megnyitottam a kaput a 4 ikonnal es utanna van 1 terkapu majd a szobaba 2szobor tuzkopo szarok a falon es 1resz amit atugorni nem tudok ,valoszinu1lift de hol a kapcsolo!mar minden kesz es itt allok, koszi
hello tud nekem segiteni valaki elkadtam a shadow kastelyban.megnyitottam a kaput a 4 ikonnal es utanna van 1 terkapu majd a szobaba 2szobor tuzkopo szarok a falon es 1resz amit atugorni nem tudok ,valoszinu1lift de hol a kapcsolo!mar minden kesz es itt allok, koszi

ördög
Szia rorn.
Remélem szerencsés leszel és tovább jutsz.
Elendír legyen Veled.
A holdkövet a holdoroszlán homlokán találod.
Ha legyőzöd az oroszlánt és szerencséd van akkor megkapod a holdkövét.
Remélem szerencsés leszel és tovább jutsz.
Elendír legyen Veled.
A holdkövet a holdoroszlán homlokán találod.
Ha legyőzöd az oroszlánt és szerencséd van akkor megkapod a holdkövét.
Szia kappadi.
Persze ,hogy nem engednek tovább. Még egy csomó dolgod van a kapu ezen oldalán.
Az arindale-i kovács küldetésről már írtam Neked!
De még 1x : Fogadd el a küldetést.
Menj vissza Fargove hoz az útbaigazító táblához.
Na most Ne Fargrov és ne Arindale felé indulj.
Menj egyenessen az úton.Ha elfogy akkor is.
Na most egy mezőn vagy ahol keress egy lovagot és
győzd le.
Ha megvan iszkiri vissza az arindale-i kovácshoz
ssssssssssssssssssss kész.




Sziasztok!
köszönöm az ötleteket
már csak egy kérdésem lenne,mégpedig az ,hogy holdkövet merre találok?
köszönöm az ötleteket
már csak egy kérdésem lenne,mégpedig az ,hogy holdkövet merre találok?
szász zsolt
ott ki kelett gyikálni az ellenfeleket!
sok szellem jött és késöbb már varázslóbol is 5 -6 darab egyszerre de ha kinyirod őket akkor nekem automatikusan megjöttek és mehettem tovább! de ha igy nem mükszik akkor az ellen harcosait a tüzbe lököd belle ugy támadj rájuk amig el nem fogynak!
remélem van elötte mentésed mert ha nincs akkor cikki van!
szifon: a kovácsos küldijéhez hova kell menni? melyik városban és kit keressek? amugy ebből a városból nem enged tovább ahol a gladiátorokat gyilkolászom! azt írja a hátso kapunál,hogy nekem túl veszéjes arra menem!
hogyan tovább?
sok szellem jött és késöbb már varázslóbol is 5 -6 darab egyszerre de ha kinyirod őket akkor nekem automatikusan megjöttek és mehettem tovább! de ha igy nem mükszik akkor az ellen harcosait a tüzbe lököd belle ugy támadj rájuk amig el nem fogynak!
remélem van elötte mentésed mert ha nincs akkor cikki van!
szifon: a kovácsos küldijéhez hova kell menni? melyik városban és kit keressek? amugy ebből a városból nem enged tovább ahol a gladiátorokat gyilkolászom! azt írja a hátso kapunál,hogy nekem túl veszéjes arra menem!
hogyan tovább?
L. Ádám
Jah kappadi nagymester!
Mit szólsz rorn gondjához?
Neked mitől jöttek le a liftek a tűz termében?
Mit szólsz rorn gondjához?
Neked mitől jöttek le a liftek a tűz termében?
A holdkapuk pontossan hold hidak úgy működnek kérlek szépen ,hogy :
Mindegyik holdkapunak van egy rúna kódja vagy címe ahogy jobban tetszik. Ha rálépsz egy holdkapura akkor a rúna kódot a karaktered megjegyzi.
Ezután ka valahová el akarsz jutni akkor csak meg kell adnod a célállomást és a holdhíd oda visz.
Ha ráállsz egy kapura és azt mondja tárgy szükséges akkor az azt jelenti még nincsen holdköved amivel a holdkapu működik.
Aloha rorn.
Ez fogós ravasz kérdés. Mert nekem lejöttek a liftek miután kinyírtam mindenkit. Ezért ezügyben tanácstalan vagyok.
Szia Kappadi.
"heavy cucokra az engedéj"
Különös én megcsináltam az arindale-i kovács küldetését és már meg is kaptam.
Vagy ha a mocsárban lévő boszorkának vittem varázsbotot és megcsináltam a battle mage küldetést akkor is megkaptam.
Nem kellett hozzá különösebben pontokat gyüjteni.
"heavy cucokra az engedéj"
Különös én megcsináltam az arindale-i kovács küldetését és már meg is kaptam.
Vagy ha a mocsárban lévő boszorkának vittem varázsbotot és megcsináltam a battle mage küldetést akkor is megkaptam.
Nem kellett hozzá különösebben pontokat gyüjteni.
Ja és elfelejtettem szifon megkérdezni ,hogy a holdkapuk ,hogy működnek?
szász zsolt
szia szifon!
azért nincs senki a teremben ,mert már megöltem a harcosokat és a fenti varázslót is,de nekem még nem jött le a felvonó.
Töltöttem le javítást ami a térképet rakta ki a játékhoz.
szerinted mit kellene csinálnom elekedtam,mert így nem tudok tovább menni.
azért nincs senki a teremben ,mert már megöltem a harcosokat és a fenti varázslót is,de nekem még nem jött le a felvonó.
Töltöttem le javítást ami a térképet rakta ki a játékhoz.
szerinted mit kellene csinálnom elekedtam,mert így nem tudok tovább menni.
szász zsolt
de eléggé,de már megszoktam! hu ha meg lesz a heavy cucokra az engedéj akkor anarhiát csinálok! mindenkit sec perc alatt kivégzek majd!

L. Ádám
Nem unalmas mindíg jegyért rohangászni?
mért amennyi pénzt kiadok az ellenségekre annál sokkal többet nyerek vissza ha leverem őket! mert fizetek 500 aranyat a jegyért,de utána ha nyerek akkor kapok 30050 aranyat és 30000 exp-pontot!

L. Ádám
Pont a legrosszabb helyen tuningolod a karaktered! Pénzért exp pontot egy harcosnak? Nos eléggé megalázod szegény karaktered.
Az első jó tuning pontot már elhagytad. De azért még van egy pár.
De Te tudod
Hát kissé csalódtam a gamesban. Azt hittem kb a játék felénél tartok, erre gratuláltak és kivágtak a főmenübe mint macskát toilett-re.
Szumma: Jó volt csak nagyon rövid.
Álítólag más karakterek más feladatokat kapnak. Ezért majd lehet végigviszem egy másik szereplővel is.
mostanában nem játszok vele sokat!
még mindig a gladiátorokat gyilkolom a csarnokban mert most a szintugrásokra utazom csak! azt olyan 20 as szintnél elindulok világot járni!
vélemyény a játék storyjáról?
még mindig a gladiátorokat gyilkolom a csarnokban mert most a szintugrásokra utazom csak! azt olyan 20 as szintnél elindulok világot járni!
vélemyény a játék storyjáról?
L. Ádám
Szia tibi6893
Az enyém eredeti games. De nekem sem engedi.
Szóbeszéd járja egy javításról melynek neve 1.4
De még nem látta senki.
Szia kappadi.
Képzeld végigértem!
Te hol tartasz?
Szia rorn.
Ezexerint ott álsz a teremben és nem támad rád senki?
De lazza. Nekem ilyet nem csinált.
Telepítetted az 1.3 as javítást?
Ezexerint ott álsz a teremben és nem támad rád senki?
De lazza. Nekem ilyet nem csinált.
Telepítetted az 1.3 as javítást?
mér nem engedi hogy válaszak bőr,haj szint meg ilyenek?ehet egyáltalán?mer látom hoh íja de nem engedi!nem crackelt!de másolt!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]

