28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords

somesz83
#166 somesz83 [3336]
Meg volt dobozosban de azt hiszem kidobtam.

Válasz erre

Előzmény: liptak15 2017.06.27. 20:05
liptak15
#165 liptak15 [1]
Sziasztok,játszik még valaki ezel a játékal ?

Válasz erre

MateuszDL
#164 MateuszDL [4]
Már tovább jutottam...
Most szaladgálok össze vissza nem tudom az 1. város rúnakódját nemtudok bemenni senki nem akar semmi újat mondani abban a kastélyban szereztem egy vértet le is adta. és most semmi.Amúgy nem értem miért olyan nagy szám ez a sárkány volt rajtam mérgezés kimentem vacsorázni)közben 3 támadott)és fél életem maradt mérgezést leszedtem mentem tovább vacsorázni,mire bejöttem tele élet és égek...

Válasz erre

Ludowikov
#163 Ludowikov [7]
Ne haragudj de mostanában nem játszottam holnaptól minden este szerintem. meg pórbálok csatlakozni de lehet hogy felejtős lesz mert nem lesz csak mobil netem az meg nem mindíg acélos.Azt meg hogy a tojásokkal mint kell, nos: Fargrovban a japó csókától el kell fogadni a küldetést. ha megszerezted a tojásokat akkor Arindaleben keresd meg a másik japót annak kell az egyik a másik meg később a mennyei rend küldetéséhez kell majd. De itt egy oldal http://www.gamebanshee.com/dungeonlords/walkthrough/elvenoverview.php ezen sok minden van végigjátszás lefordíttatod a guglival osz t lehet olvasni meg csomó okosság is van.

Válasz erre

MateuszDL
#162 MateuszDL [4]
Van-e siker?

Válasz erre

MateuszDL
#161 MateuszDL [4]
Multiplayer> internet> gamespy> ott a cd-keyhez a telepítőkódot nevet stb a beállításokat.Aztán oldalt connect és ha be tudsz jelentkezni akkor kiadja a szervereket (nekem 1 sem volt és ember sem de ez nem biztos hogy a szerver hibája) csináltam 1et a normál karakterem betöltettem vele beállítottam a szerverem indítani akartam de kellett még 1 ember.Na most ha neked kiírja a szervert mikor fenn vagyok akkor akkor jó....Ha nem akk az elején beírod az ip címem és csatlakozol ott is lehet ha minden igaz így lehet... Amúgy mit kell csinálni a sárkánytojásokkal? :S

Válasz erre

Ludowikov
#160 Ludowikov [7]
No mond meg hogyan. Aztán lehet róla szó ha összetudjuk hozni.

Válasz erre

Előzmény: MateuszDL 2010.02.11. 13:32
MateuszDL
#159 MateuszDL [4]
Szevasztok!!
Jár még ide valaki?
Ha igen írjon ha lehet.
Jah és szerintem az 1.5c-ben lehet játszani online ha valakinek az van meg akkor írjatok elmondom hogy kell és nyomjuk ketten/többen...

Válasz erre

Ludowikov
#158 Ludowikov [7]
opsz ez kétszer ment el bocs

Válasz erre

Ludowikov
#157 Ludowikov [7]
Na szóval l.sz.rom a menüt ez ilyen oszt kész .Van egy kis bibi kint vagyok Fargrove városát kint vagyok a susnyásban. tápolok mert mást nem nagyon tudok csinálni vinném a vörös kardot meg a kürtöt de az elfek nem engednek be, beszéltem egy fószerral a bolen fielden Zsír kumite volt az visszaküldött a fogadós csajhoz hogy keressem meg a sólyom asszonyt, a csaj meg azt mondja menlyek később mert a nő még nincs. Oké kimentem vissza mondom tápolok elmentem egy tóhoz ott magamra szabadítottam egy lila izét az meg gyepál mint állat már ráküldtem azt amin csak volt de az meg csak jön. Szóval elég nagy a sakk perpill amiben vagyok. Valaki tud adni némi útba igazítást. megköszönném .

Válasz erre

_Sun_
#156 _Sun_ [827]
Nekem a sima van meg, az 1.4-el ment hibátlanul. A collectorsban új lehetőségek vannak, gondolom új bugok is. Patch tudtommal csak a német nyelvűhöz van.

Gaming is about killing time, not killing people

Válasz erre

Előzmény: Ludowikov 2010.01.09. 00:06
Ludowikov
#155 Ludowikov [7]
Az a helyzet hogy ez a collectors edition ami meg van nekem. az meg úgy tudom a végleges 1.5 Akkormost mi van ebben is bennemaradt ez a bug Ja és köszi a választ

Válasz erre

Előzmény: _Sun_ 2010.01.08. 16:14
_Sun_
#154 _Sun_ [827]
Ha nincs fent az 1.4-es patch, akkor tedd fel, mert a nélkül szinte játszhatatlanul bugos. Lehet a csúszkák se mennek a sima játékban.

Gaming is about killing time, not killing people

Válasz erre

Előzmény: Ludowikov 2010.01.08. 14:51
Ludowikov
#153 Ludowikov [7]
Jár még itt valaki? Azt szeretném kérdezni hogy a játék beállítás menüjében hogy lehet a csúszkákat mozgatni?

Válasz erre

Bolgar
#152 Bolgar [98]
Hi! Én és tesóm moert kezdtünk játszani vele ottvagyunk hogy megvan a horn csak nme engednek be a várba miért ? irjon aki tudja vagy tud hozzá valamien végigtászást pls! és aki tudja azt hogy mikor online gamespyvel akarok tászani kér ilyen CD kulcsot vagy mit nah azt honan szedjek mert a dobozán nicns pedig eredeti

Válasz erre

Serenula
#151 Serenula [1]
Üdv!

Nagy nagy segítség kellene..nemrég kezdtem el vele játszani...szám szerint ma...és nem nagyon értem mivel angol,hogy ,hogyan tudom felvenni a tárgyakat...és,hogy,hogyan tudok bejutni a várba...

Légyszíves segítsetek...akár e-mailben is :

Előre is köszönöm!Nagyon fontos lenne.


Üdv:Serenula Lonesomhel

Válasz erre

tibi6893
#150 tibi6893 [4981]
Sajna a játékhoz nem készült magyarítás, és szerintem nem is fog....

Válasz erre

Előzmény: Bill Qwest 2009.02.24. 00:49
Bill Qwest
#149 Bill Qwest [1]
Üdv Játékosok!

Mikor elkezdtem játszani ezzel a játékkal nagyon tetszett (és tetszik is)
sok helyen jártam,rengeteg tárgyat be gyűjtöttem,és egy nagyon erős karaktert hoztam össze és nem hiszem,h sok hely maradt amit nem jártam be.
De ennek ellenére a végén mhol el akadtam és nem tudtam tovább menni.
Pipa lettem és letöröltem,ez volt úgy fél éve. A napokban újra elkezdtem,de megint el fogok akadni ha nem találok magyarosítást,amit hiába keresek.
Ha vki tudja,hol találnék hozzá és segítene,naon hálás lennék.
előre is köszi.

Válasz erre

Bandykácska
#148 Bandykácska [1]
na cs all én má lasssan 4hónaocskája ezt a gemet nyom de kurrrrrrvára idegel h mindig elakadok se csit se semmit nem tlálok emellt nem tom hog kell felcsatlakozni onlei módra XD (tudom h béna vok) ha valaki segítene meghálálnám a címem

Válasz erre

osonyo
#147 osonyo [1]
Helló én egy nagyon kezdö játékos vagyok ojat szeretnék kérdezni hogy én bejutotam már a városba meg öltem mindenkit de nem tudok micsinálni nem tudok haladni a játékba!!

Válasz erre

Saiya-jin
#146 Saiya-jin [218]
vki tud segiteni?
feltettem a gamet beálitottam a grafot pl h ne leen árnyék ...
ok elinditom agmet de mintha nem állitottam volna semmit se!
leszedtem az 1.3as pecccset de ugyanez van!!!!
mit kéne tenni h tudjak a grafon állitani?????
ThAnX

Válasz erre

ugraim
#145 ugraim [1]
Sziasztok!
Jó lenne ha tudnátok segíteni keresek a játékhoz magyarósítást, vagy végigjátszást. A magyarosítás jobb lenne (mivel nem tudok angolul).Köszi

Válasz erre

pdobcsi
#144 pdobcsi [4]
Sziasztok !
Kéne nekem egy kis segítség ! Szoval van valaki aki már végigjátszotta ? Vagy tudtok hozzá végigjátszást valahonnan ? El vagyok tévedve Ulm erődjében és nem találom az Elf király leányát ! Nagy probléma ugye ?! Tud valaki úbaigazítást hogy merre leledzik őkegyelme ?
Kösz előre is !

-x- dobcsi - x-

Válasz erre

Wimp
#143 Wimp [239]
mi a véleményetek a teljes játékról?
a demoval nyomtam de kuvva nehéz állandóan meghalok ha több goblin jön egyedül a varázslat ami segit egy kicsit de nem tok mit csinálni met mindig annyian jönnek hogy egyszerűen lehetetlen leverni őket
a teljes is ilyen nehéz?

Válasz erre

dokika
#142 dokika [2]
hy Még anyi lene hogy a moon követ hol lehet megtalálni??

Válasz erre

dokika
#141 dokika [2]
Hellosztok Nem tudja valaki hogy a nagáknál van egy ojan rész hogy fügö hid félék jönek le hogy ot mi a helyas sorend hogy mind le legyen eresztve. Nem tudjátok hogy van e a Dungeon Lords-hoz magyarositás vagy végogjátszás???

Válasz erre

kappadi
#140 kappadi [3564]
oks köszi!

most kicsit visszaugrottam az időben a játékok közt és diablo 2-vel játszok! már már teljesen függövé vállok! nagyon tetszenek ezek a jó kis szerepjátékok és igy utólag kicsivel több tapasztalattal azt mondom hogy ezt a dungeon lords-ot elkapkodták ezért tele van bugokkal és az élmény sem az igazi!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.12.03. 19:32
benhur
#139 benhur [1]
hello elf nő!
nem kell körbejárnod az egész játékot! Menj el Bolen Fields felé,majd ha megszünk az út akkor tarts srégan jobb oldali irányba.Kis futás után megtalálod Lord Greamare-t.Beszélgess el vele és kérdezd meg mindent. Ő ad egy küldit hogy találd meg a fiát Valdene-t.ez után menj el fargroveba és keresd meg a fogadóban a fogadós LÁNYT.Beszélges el vele majd ha mindent jól csináltál az irányod SKULDONBA vezt.
Sok sikert!!!

Válasz erre

Előzmény: F.N.Csabi 2005.12.15. 12:59
F.N.Csabi
#138 F.N.Csabi [1]
Helló

Nektek hogy pörög a game ?!
Mert nekem jól , csak nem mindig elakadok benne mivel nem tudok angolul de valaki segíthetne nekem.

Egy Elf nővel vok és épp Arindale "küldetéseit" igyekszem sikeressé
tenni elátogattam Ulm-ba majd benéztem Emmindorhoz aztán hosszú
unalmas bojongálás után egy romos épület pincéjébe leraktam a Galdryn-t majd egy üzit kaptam. Aztán vissza Emmindorhoz mentem
majd megtaláltam a Moon követ ami aktiválja a teleportot mivel nem
tudtam magamat Fargrove-ba teleportálni gyalogmentem és végre betudtam menni majd Davenmor-t felszabadítottam Okatta kapitány alól és nem tudom mit csináljak, járjam körbe az egész játékot?

Történetet se vágom se az RPG műfajt leszámítva DS2-T
Új játék kezdése kor miért nem lehet karakterek arcát haját bőrszínt váltani?
Ki milyen karakterekkel nyomja ?
Magyarosítás nincs?
Végigjátszás nincs?
Fan oldal nincs ?

Ezek az én sok megnem válaszolt kérdéseim ezzel a játékkal kapcsolatba !

Válasokat előre is kössz!!!!!!!!4

fEKETE

Válasz erre

szifon
#137 szifon [43]
Aloha prototipus.

Ciki egy terem. Őrítő egy helyzet. Kínodban már a pixeleket kaparnád le a falakról. ho ho hóó.

Nah ha beérsz a terembe. Fuss oda a jobboldali szoborhoz.

- Tűzvédő varázslat aktivál
- Időlassító aktivál
- Shift megnyom
- Nekifut lift szélétől uggrik
- Örül, csodálkozik
- Megint nekifut , uggrik
- Átér, örül ,vigyorog, mentés, kóla, csipsz.
- Azán hajrá tovább.

Hát röviden ennyi

Válasz erre

Előzmény: prototipus 2005.12.05. 23:46
prototipus
#136 prototipus [1]
HAHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hello tud nekem segiteni valaki elkadtam a shadow kastelyban.megnyitottam a kaput a 4 ikonnal es utanna van 1 terkapu majd a szobaba 2szobor tuzkopo szarok a falon es 1resz amit atugorni nem tudok ,valoszinu1lift de hol a kapcsolo!mar minden kesz es itt allok, koszi

ördög

Válasz erre

szifon
#135 szifon [43]
Szia rorn.

Remélem szerencsés leszel és tovább jutsz.
Elendír legyen Veled.


A holdkövet a holdoroszlán homlokán találod.
Ha legyőzöd az oroszlánt és szerencséd van akkor megkapod a holdkövét.

Válasz erre

Előzmény: rorn 2005.12.01. 18:20
szifon
#134 szifon [43]

Szia kappadi.

Persze ,hogy nem engednek tovább. Még egy csomó dolgod van a kapu ezen oldalán.

Az arindale-i kovács küldetésről már írtam Neked!

De még 1x : Fogadd el a küldetést.
Menj vissza Fargove hoz az útbaigazító táblához.
Na most Ne Fargrov és ne Arindale felé indulj.
Menj egyenessen az úton.Ha elfogy akkor is.
Na most egy mezőn vagy ahol keress egy lovagot és
győzd le.
Ha megvan iszkiri vissza az arindale-i kovácshoz
ssssssssssssssssssss kész.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.11.27. 19:32
rorn
#133 rorn [4]
Sziasztok!
köszönöm az ötleteket
már csak egy kérdésem lenne,mégpedig az ,hogy holdkövet merre találok?

szász zsolt

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.11.27. 19:32
kappadi
#132 kappadi [3564]
ott ki kelett gyikálni az ellenfeleket!

sok szellem jött és késöbb már varázslóbol is 5 -6 darab egyszerre de ha kinyirod őket akkor nekem automatikusan megjöttek és mehettem tovább! de ha igy nem mükszik akkor az ellen harcosait a tüzbe lököd belle ugy támadj rájuk amig el nem fogynak!

remélem van elötte mentésed mert ha nincs akkor cikki van!

szifon: a kovácsos küldijéhez hova kell menni? melyik városban és kit keressek? amugy ebből a városból nem enged tovább ahol a gladiátorokat gyilkolászom! azt írja a hátso kapunál,hogy nekem túl veszéjes arra menem!

hogyan tovább?

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.11.27. 17:32
szifon
#131 szifon [43]
Jah kappadi nagymester!

Mit szólsz rorn gondjához?

Neked mitől jöttek le a liftek a tűz termében?

Válasz erre

szifon
#130 szifon [43]

A holdkapuk pontossan hold hidak úgy működnek kérlek szépen ,hogy :

Mindegyik holdkapunak van egy rúna kódja vagy címe ahogy jobban tetszik. Ha rálépsz egy holdkapura akkor a rúna kódot a karaktered megjegyzi.

Ezután ka valahová el akarsz jutni akkor csak meg kell adnod a célállomást és a holdhíd oda visz.

Ha ráállsz egy kapura és azt mondja tárgy szükséges akkor az azt jelenti még nincsen holdköved amivel a holdkapu működik.

Válasz erre

Előzmény: rorn 2005.11.26. 13:58
szifon
#129 szifon [43]

Aloha rorn.

Ez fogós ravasz kérdés. Mert nekem lejöttek a liftek miután kinyírtam mindenkit. Ezért ezügyben tanácstalan vagyok.

Válasz erre

Előzmény: rorn 2005.11.26. 13:44
szifon
#128 szifon [43]
Szia Kappadi.

"heavy cucokra az engedéj"

Különös én megcsináltam az arindale-i kovács küldetését és már meg is kaptam.

Vagy ha a mocsárban lévő boszorkának vittem varázsbotot és megcsináltam a battle mage küldetést akkor is megkaptam.

Nem kellett hozzá különösebben pontokat gyüjteni.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.11.24. 19:24
rorn
#127 rorn [4]
Ja és elfelejtettem szifon megkérdezni ,hogy a holdkapuk ,hogy működnek?

szász zsolt

Válasz erre

Előzmény: rorn 2005.11.26. 13:44
rorn
#126 rorn [4]
szia szifon!
azért nincs senki a teremben ,mert már megöltem a harcosokat és a fenti varázslót is,de nekem még nem jött le a felvonó.
Töltöttem le javítást ami a térképet rakta ki a játékhoz.
szerinted mit kellene csinálnom elekedtam,mert így nem tudok tovább menni.

szász zsolt

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.11.24. 17:44
kappadi
#125 kappadi [3564]
de eléggé,de már megszoktam! hu ha meg lesz a heavy cucokra az engedéj akkor anarhiát csinálok! mindenkit sec perc alatt kivégzek majd!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.11.24. 17:44
szifon
#124 szifon [43]

Nem unalmas mindíg jegyért rohangászni?


Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.11.23. 17:03
kappadi
#123 kappadi [3564]
mért amennyi pénzt kiadok az ellenségekre annál sokkal többet nyerek vissza ha leverem őket! mert fizetek 500 aranyat a jegyért,de utána ha nyerek akkor kapok 30050 aranyat és 30000 exp-pontot!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.11.23. 16:37
szifon
#122 szifon [43]

Pont a legrosszabb helyen tuningolod a karaktered! Pénzért exp pontot egy harcosnak? Nos eléggé megalázod szegény karaktered.

Az első jó tuning pontot már elhagytad. De azért még van egy pár.
De Te tudod

Hát kissé csalódtam a gamesban. Azt hittem kb a játék felénél tartok, erre gratuláltak és kivágtak a főmenübe mint macskát toilett-re.

Szumma: Jó volt csak nagyon rövid.
Álítólag más karakterek más feladatokat kapnak. Ezért majd lehet végigviszem egy másik szereplővel is.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.11.23. 16:00
kappadi
#121 kappadi [3564]
mostanában nem játszok vele sokat!

még mindig a gladiátorokat gyilkolom a csarnokban mert most a szintugrásokra utazom csak! azt olyan 20 as szintnél elindulok világot járni!

vélemyény a játék storyjáról?

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.11.22. 18:26
szifon
#120 szifon [43]

Szia tibi6893

Az enyém eredeti games. De nekem sem engedi.

Szóbeszéd járja egy javításról melynek neve 1.4

De még nem látta senki.

Válasz erre

Előzmény: tibi6893 2005.11.22. 14:11
szifon
#119 szifon [43]

Szia kappadi.

Képzeld végigértem!



Te hol tartasz?

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.11.22. 13:57
szifon
#118 szifon [43]
Szia rorn.

Ezexerint ott álsz a teremben és nem támad rád senki?
De lazza. Nekem ilyet nem csinált.
Telepítetted az 1.3 as javítást?

Válasz erre

Előzmény: rorn 2005.11.22. 11:03
tibi6893
#117 tibi6893 [4981]
mér nem engedi hogy válaszak bőr,haj szint meg ilyenek?ehet egyáltalán?mer látom hoh íja de nem engedi!nem crackelt!de másolt!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat