
Gond van a géppel? Segítünk!
Hardveres hibák elhárítása, legyen szó tápegységről, HDD-ről, memóriáról, vagy akár kábelekről.


You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...
nah most egy frissités utján magátol felajánlotta az SP3 telepitését elinditom ezt irja : a fájl (c:/windows/system32/drivers/ndis.sys) meg van nyitva vagy eygy másik alkalmazás használja
MICSINÁLJAK MER GECI IDEGES VAGYOK


a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
szoval vmi nemjoh:S!
a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
egéby kérdésem pedig van a gépemen egy probaverizos nod32 és lejárt....és vlamiért nem engedi letörölni:S mi lehet a gáz?:S

a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]

Ha neked az anális túl brutális, az orális immorális, a manuális túl banális, nekem megfelel egy sima d*gás is.
És eléggé zavaró h mind1ik ikonnak ilyen árnyéka vanHa neked az anális túl brutális, az orális immorális, a manuális túl banális, nekem megfelel egy sima d*gás is.
Ha neked az anális túl brutális, az orális immorális, a manuális túl banális, nekem megfelel egy sima d*gás is.
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
most egy xp szervizcsomag 2 van a gépen...hogyna tudom frissiteni sp 3 ra ?
pls nagyon kéne a segitség

a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
Viszont arra gondoltam, hogy a regedit-ben hol lehet átállítani a DirectX verzió számát? Mert tudom, hogy lehet, csak már arra nem emlékszem, hogy a regediten belül merre keressem. Mert vissza akarom rakni a DirectX 9.0c-t, a telepítő le is fut, aztán kiírja, hogy sikeresen telepítve. De a játék, amihez kellene (Star Wars Republic Commando) nem akar elindulni. Újra meg újra azt kéri a telepítő, hogy raktam fel a DirectX 9.0c-t, pedig már megtettem. A game eredeti. Eddig tudtam vele játszani, de amióta a DirectX 10 van fennt, azóta csak ezzel az egy játékkal van gondom. Viszont a többi játékom, amikhez szintén DirectX 9.0c van írva a rendszerkövetelményekhez azok mind működnek rendesen.a játék telepitése megvolt, de akadt egy kis gond az elinditással . Ugye rámegyeka parancsikonra és azt irja ki hogy " Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel. "
a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]


depersze hogy amikor vmi jo lesz akkor baszok elvalamit .... szoval a soldier of fortune 3 at tolomé beállitottam egyolyan felbontást amit a monitor ne mtud megjeleniteni ( out of range ) ...most micsináljak?

a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
ujralett rakva a gép de hang az nicnsen. honnan tudok leszedni egy joh hangdrivert ( azt se tom hol kelmegnézni milyentipusu káéne :S )
pls adjatok vmi ötletet


a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
Szerencsére ritka hogy sokáig hallgatnám folyamatosan a zenét úgyhogy ritka a fül fájás..többnyire szünetekbe hallgatok meg 1-2 számot.)
Telómhoz és az mp4hez van az a fülbe dughatós füles, de azt nem szeretem, 1 óra után elkezd fájni a fülem,pedig 2-3 fülest már próbáltam....
(bocsi a nyomi szaktudásért, de pont ez a téma ami legkeésbé érdekel, és értenék hozzá

És az ilyen "agybadugós" fülesek jók?
RIP pcdome

és attól függ hogy mennyire vagy zenebuzi, ha csak az kell h sózljon valami akkor kb 1500ért már "jót" kapsz, ha figyelsz is arra amit hallgatsz és jó minőségben gondolkozol, akkor meg lehet boncolgatni a témát, hogy elég neked kis minifüles, maradsz a szimplánál, vagy valami nagy szigetelésű kell jó basszussal stb.
)

RIP pcdome
Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
2 kábelt dugod be(mikrofon és maga a füles...) és beállítod windowsba hogy fülesen szóljon a hang ne hangszórón.
(én fél éve vettem 3k-ért egy Trust fülest,játékokra és zenére bőven elég..)
Ha esetleg komolyabban is hallgatsz zenét vagy magad is zenélsz nem tudom mennyire lesz elég egy normál füles...
SW ilyet amúgy még nem láttam, csak fordítitott szituációt. Még ha lenne is ilyen megoldás, olcsóbban kapsz egy sennheiser fülest, mint nokiás átalakítót

Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
Tönkrement a fülhallgatóm, és szeretnék egy átalakító kábelt venni a nokia fülhallgatóhoz, hogy tudjam csatlakoztatni a számítógéphez. Hol és mennyiért találok ilyet?
RIP pcdome
Viszont kösz a segítséget!


Vmit felrakott a: pendriveről a gépre, de csak b: indító ikont, és ez a gond.
a lehet CD, DVD, külső meghajtó stb
b lehet parancsikon, minden, ami önmagában nem fut, stb
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Asus K53SC / Nikon Coolpix P510

Szóval, MP4-re nem sikerül a zenét feltenni, mert ezt írja a Winfos:
L:/ olyan helyre mutat amely nem érhető el. A hely a számítógép merevlemezén vagy hálózaton lehet. Ellenőrizze hogy a lemez megfelelően van-e behelyezve, a gép csatlakozik-e az internetre vagy a hálózatra, majd próbálkozzon újra. Ha a hely továbbra sem található, akkor lehet hogy az adatokat áthelyezték.
Nah ha erre valaki tudja a megoldást, annak megköszönném a választ (és gondolom az ismerősöm is)!
U.i.: Jah, és nem tudok többet a dologról, ennyi az összes infóm róla, sz'al ha még így is tudna valaki segíteni...
a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
Szerintem politikailag inkorrekt azt mondani, hogy tölgyerdő, bükkerdő vagy fenyőerdő, hiszen ez fai megkülönböztetés... http://www.hackthat.net/df/ddos/61212/index.hack
vezérlö pultban a felbontást beállitottam maxra és a monitor(sötét képernyö és rajta szöveg ) azt irja ki h "out of range"
ha valakivel már történt ez és tudja mit kell csinálni légyszi segitsen
kösz
a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
WM Player 11-gyel kapcsolatban lenne egy nagy problémám. Egyik napról a másikra a műsortárból eltünt pár zeném. De gépen rajta van. Ha a műsortárban adom hozzá akkor se lesz a listán. Ha lejátszás elött, jobb gomb a zenére és úgy adom hozzá úgy se. Már újra tettem a lejátszót de ez se segít. Tudtok valami megoldást erre?
Szerintem politikailag inkorrekt azt mondani, hogy tölgyerdő, bükkerdő vagy fenyőerdő, hiszen ez fai megkülönböztetés... http://www.hackthat.net/df/ddos/61212/index.hack
Nem tudtok egy Fubu cipő üzletet Debrecenben ?
Tucsok
+ha jol tudom mostmár egész jó a támogatottság, nem?
Aki tud, segitsen

Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
És mint irtam viszonylag jó gép lesz,játékra szeretné használni.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
