őőő, nem tom amit küldtél és benne van ami vmilyen driver, az nem ír felül vmit, és nem kell majd visszaállítani, márcsak azért hogy nehogy elállítson vmit.
jwolf
Fórum » Beszélgetés a játékokról
jwolf
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!
)Hogy ha nincs mit tenni, akkor kérlek azt ne itt tedd.
www.darkdemongames.dy.hu


Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni. (Marcus Aurelius, római császár)
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

www.darkdemongames.dy.hu
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!
A kép sem szemrongáló (F1 gomb...), és van program amivel meg lehet oldani hogy 85 vagy nagyobb Hz-en fusson
Szal ne legyél lesúlytva 
www.darkdemongames.dy.hu

Érzem a vér szagát.
Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,
erre meg nemindult a gepen.Hat kebzelheted , Dos al meg nemvolt kedvem szorakozni. 
mikor a nagy szörny jön folyamatosan és egy ágyuba vagy és azzal kell belökni az áramos bigyókhoz h legyen egy kis időnk h felkapcsoljuk azt a 4 szart és utánna arra is rájöttem h vannak ilyen bogyók számszerint 4 amit fel kell lökni és akkor kiszorítjuk egy pár másodpercre
pedig szerettem volna újra érezni a tomb raider feelinget. Levagyok súlytva.
jwolf
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
Hát igen, ettől tuti nem kell tartanunk! Tolókocsis üldözés a TR-ben kicsit durva lenne 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Na jó még csak 38éves, de elég vicces lesz mikor majd pár éve múlva jáccunk a TR8al és egy 40éves csaj ugrál majd a monitoron.

Szal azokkal a részekkel nemtom összehasonlítani, de a 4 télleg vmi eszméletlen jó lett! Hosszú volt nagyon, nehéz is(emlékszem Citadelle Gate-en napokig időztem mire tovább tudtam jutni, azt is egy haverom mutatta meg hogyan
és hangulatos!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
,hát ennyit erről megint csak.

megintcsak
jwolf
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
May the Force be with you!
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
!
azok a részek felülmúlhatatlanok, de legalább megközelíthetnék, remélem a köv részben majd sikerül nekik hosszabbra és nehezebbre csinálni.....mert igy csak egy kellemes, szép akciós ugrálás, amit 5 óra játékidő alatt le lehet tudni
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.