28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7

jwolf
#399 jwolf [883]
aki küldte nekem a mailt, KÖSZI!!!

őőő, nem tom amit küldtél és benne van ami vmilyen driver, az nem ír felül vmit, és nem kell majd visszaállítani, márcsak azért hogy nehogy elállítson vmit.

jwolf

Válasz erre

please help!
#398 please help! [13]
HI! Nincs valakinek kedve leírni hol vannak a croft manorban az ezüst érmek vagy mik, mert egy nincs meg de már mindenhol végignéztem szerintem elszaródott egy mentésnél de hátha nem.

Válasz erre

Samu G
#397 Samu G [3933]
használd az Y-ot, ezzel belső nézetre vált, célozd be a fegyverrel a kart, majd nyomd a Q-t.

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

Válasz erre

Előzmény: Tomcat22 2006.04.17. 15:57
Tomcat22
#396 Tomcat22 [157]
Egyszerüen nem birom kinyirni azt a tetves hidrát, hogyan lehet fegyverről egyszerre mágneseskötélre váltani úgy hogy még oda is lőjje ahova akarom? Előre is kösz.(De még 1 hidra utáni mentést is elfogadok segítségnek)

Hogy ha nincs mit tenni, akkor kérlek azt ne itt tedd.

Válasz erre

Gendo
#395 Gendo [152]
Az a két rácsos kapu csak dísz = nem lehet kinyitni.
A könyveket elmagyarázni brutkó bonyolult XD szal meg sem teszem, előzetesben csak annyit hogy azokat később lehet csak használni, előbb el kell olvasni 3 vagy 4 falon lévő idézetet, amik a ház különböző részein vannak elrejtve.

www.darkdemongames.dy.hu

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2006.04.17. 00:04
Finndragon
#394 Finndragon [89]
Ja, a perui pálya elején a kisfickó megett (akin lehet gyakorolni az agyoncsapokot)van egy kapu szerüség, meg van egy laszti is a földön. Próbáljátok ki, Fifa'xx'-et lehet leszedni

Válasz erre

bodajoci
#393 bodajoci [4958]
Idézem a lányomat:
"A TR legendbe a tornateremnél ahol vannak azok a rácsos ajtók azokat hogyan lehet kinyítani?
Meg a könyvtárba azokkal a kilogó könyvekkel mit kell csinálni?
Ja és még hogy azt az ajtót a könyvtárba a piros könyv mellett mivel és hogyan lehet kinyítani?
Segítsen valaki kérem már 2 hete szívok vele
De egyszerűen nemtok semmit se csinálni már mindent lőttem de semmire nem jutottam. Aki tud segítsen előre kössz!!!!"
Szal csak ennyi a problem

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Válasz erre

Finndragon
#392 Finndragon [89]
Hali! "Time Bullet-nél" elég csak action v. tüzelés közben "átugrani" az ellen fellett, a csajszli magától elrugaszkodik róla.

Válasz erre

Razor03
#391 Razor03 [14703]
"Talán kis Bullet Time szerűség v. valami jó lenne."

Van benne. Hátraszaltós elrugaszkodás az ellenségről. Próbáld ki, nagyon tutti. (hátra,space,space kombináció)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Samu G 2006.04.16. 23:46
Gendo
#390 Gendo [152]
A "moziszerű betétek" nekem is tetszenek. Direkt elrontottam 1x mindet hogy lássam Lara milyen brutálisan tud meghalni
A harc pedig tényleg nem változott sokat... de azért valamennyire mindenképpen: pl "mátrixmozdulatok", élethű hogy csak max 2 stukid lehet, meg 4 gránát, 3 bigyócsomag. A célzás is jobb sztem. Meg vegyük már figyelembe hogy a Tomb Raidernek nem ez a lényege

www.darkdemongames.dy.hu

Válasz erre

Előzmény: Samu G 2006.04.16. 23:46
Samu G
#389 Samu G [3933]
Tényleg elég jó lett ez a Tomb Raider (pedig nem nagyon hittem benne). Jobb is mint az 1. Csak sajna rövid lett ugye.
Larát iszonyatosan jóra sikerült megcsinálni, nem az a csinibaba jellege van, mozgáskultúrája meg szintén bámulatos. Az ember élvezettel nézi a mozdulatait, ahogy ugrándozik...
Meg szerintem jól eltalálták a nehézséget is, az ember meg megakad picit néha, de pont annyira hogy ne idegesítse.
Meg bírom a kis moziszerű betéteket is(amikor a nyilakat kell nyomni csak ), szerintem elég hangulatosra sikeredtek.

A harc meg nem sokat változott ugye az első rész óta. Megyek oszt lövök.... Talán kis Bullet Time szerűség v. valami jó lenne.

Összeségében minden játéknál a hangulat számít. És az kiváló lett.

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

Válasz erre

Gendo
#388 Gendo [152]
To jwolf:
Simán élvezheted a régi feelinget. A hanggal azért volt gond mert nem tudta megfelelően detektálni. Megoldás = mindent offra. Aztán max beteszel egy zene cd-t A kép sem szemrongáló (F1 gomb...), és van program amivel meg lehet oldani hogy 85 vagy nagyobb Hz-en fusson Szal ne legyél lesúlytva

www.darkdemongames.dy.hu

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2006.04.15. 09:36
OBig
#387 OBig [95]
öcsibogyó!

Ülj be az ágyúba, lőjj bele egyet a szörnyíbe, majd a vonósugárral, kapd el, (ez egy másik gombbal megy) vidd lassan, de lassan oldalt, az egyik áramkörbe, és lődd bele gyorsan. Itt nem elég a lövést nyomva tartani, nyomkodni kell. Ha sikerült, akkor eltünik egy időre. Most gyorsan irányozz felfelé a nagy gömbbre. Lőjj bele úgy 3-4-et, de itt is nyomkodni kell a lövést. Ha villámokat kezd szórni, akkor jó. Gyorsan fordulj a többi háromhoz, azokat is akaszd így ki, majd szállj le az ágyúról, fordulj meg gyorsan, és a csáklyával rántsd le a karddarabot, és vége.

Miszig !

Amit írt UMPepe, úgy kell, csak csupán mindezt 4* kell eljátszani, és vége is.

Válasz erre

wolfi24
#386 wolfi24 [62]
öcsibogyó!

Lökd fel azt a négy golyót, hogy létre jöjjön az a pajzs, majd szállj ki gyorsan abból a mágneses fegyverből és azzal a mágneses köteleddel vedd ki a fejed fölött lévő karddarabot. Persze ezt mind akkor kell véghezvinned amíg a pajzs áll utána nem megy.

Érzem a vér szagát.

Válasz erre

UMPepe
#385 UMPepe [742]
Amikor a földre esik odakell hozzá menni és "E"-t kell nyomni! Amúgy az-az utolsó főellensége!

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

Előzmény: Miszig 2006.04.15. 19:37
Miszig
#384 Miszig [18]
Help me pls! elakadtam ahol Amanda szörnyé változik és a karddal kell hadonászni hogy kell megölni? Mert mikor a földre esik ujra felélednem tom mit kell csinálni hogy megöljem a segitséget köszi elöre is

Válasz erre

U.R.H.
#383 U.R.H. [4178]
Próbálgasd beálítani a hangot. Belehet lőni, kb 3 hónapja toltam ki xp alatt és én is tököltem a hangal.

www.tombraiderchronicles.com ide is érdemes ellátogatni hasznos cuccokért!

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2006.04.15. 09:36
gabosh
#382 gabosh [5142]
Ez arra emlekeztet , mikor meg reg felraktam a heroes 1 et vagy 2 ot. erre meg nemindult a gepen.Hat kebzelheted , Dos al meg nemvolt kedvem szorakozni.

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2006.04.15. 09:36
öcsibogyó
#381 öcsibogyó [70]
hysztok
amugy valaki végigvitte már? csakmert kéne 1 kis segítség mikor a nagy szörny jön folyamatosan és egy ágyuba vagy és azzal kell belökni az áramos bigyókhoz h legyen egy kis időnk h felkapcsoljuk azt a 4 szart és utánna arra is rájöttem h vannak ilyen bogyók számszerint 4 amit fel kell lökni és akkor kiszorítjuk egy pár másodpercre
hogyan kell azt a genyát megölni???? segítsetek plíííííííííz!

Válasz erre

jwolf
#380 jwolf [883]
éppen azon gondolkodtam, mi lenne ha megint végigvinném az 1-et.
Fel is raktam, de vmi gáz volt a hanggal és hát a kép elég szemrongáló már... pedig szerettem volna újra érezni a tomb raider feelinget. Levagyok súlytva.

jwolf

Válasz erre

jwolf
#379 jwolf [883]
LOL

jwolf

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.04.15. 07:43
kEnAcE
#378 kEnAcE [9563]
Az áruházak polcairól.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: g@g@ 2006.04.15. 07:36
g@g@
#377 g@g@ [7]
hy honnan lehet leszedni a tomb raider 7-et?

Válasz erre

gabosh
#376 gabosh [5142]
Meg hogy kuitatasnal hogy csemepsszuk at 1 ik helyrol a masikra a jarokeletet?

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.04.15. 01:52
Barthezz
#375 Barthezz [54711]
LOL Hát igen, ettől tuti nem kell tartanunk! Tolókocsis üldözés a TR-ben kicsit durva lenne

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.04.15. 01:49
gabosh
#374 gabosh [5142]
Barthezznek igaza van, meg egyebkent is.A jatek keszitok addig nemfajulnak hogy jarokeretes nenikevel k ell ugralni, es indarol indarol maszkalni, meg azon kell aggodni hogy fel percenkent lekell ulni.

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2006.04.14. 18:46
Barthezz
#373 Barthezz [54711]
Nyugi, gondolj csak Madonnára hogy néz ki az új klipjében, pedig ő már 50 is elmúlt
Amúgy lehet megoldják azzal a készítők, hogy Lara egy múltbeli történetét dolgozzák majd fel, az egyes TR részek amúgy sem időrendben követték egymást. Apropó, remélem a 8-ra nem kell majd ennyit várni, mint amennyit a 7-re kellett...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2006.04.14. 18:46
U.R.H.
#372 U.R.H. [4178]
Lara Croft lassan 40 éves. Na jó még csak 38éves, de elég vicces lesz mikor majd pár éve múlva jáccunk a TR8al és egy 40éves csaj ugrál majd a monitoron.

Válasz erre

U.R.H.
#371 U.R.H. [4178]
Első 3 rész nagyon jó volt! A 4. rész még annál is jobb! Az a legjobb Tomb raider amivel valaha játszottam. TR7-el még nem, de lassan annak is eljön az ideje és remélem nem lesz szar.

Most megint kitolom az összeset és a 4. résznél tartok.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.04.14. 13:51
Seagate
#370 Seagate [54]
Én a hármat is végigjászottam, és szerintem legfőbb előnye az volt, hogy változatos helyszíneken játszódott. A négyet nem vittem végig, valahol kb. a felénél abbahagytam, de mind a kettővel elégedett voltam, és szerintem jelentősen egyik sem volt jobb a másiknál. Az öttel nem játszottam, a hat nem tetszett, a hét pedig szintén jól sikerült.
Tudja valaki, hogy az első pályán hol található az aranyszobor? Már rengeteget keresgéltem, de hiába.

Válasz erre

Előzmény: rage 2006.04.14. 12:08
Barthezz
#369 Barthezz [54711]
Nekem a 4 volt az első TR, amivel játszottam, az első 3 sajnos kimaradt Szal azokkal a részekkel nemtom összehasonlítani, de a 4 télleg vmi eszméletlen jó lett! Hosszú volt nagyon, nehéz is(emlékszem Citadelle Gate-en napokig időztem mire tovább tudtam jutni, azt is egy haverom mutatta meg hogyan és hangulatos!
Amúgy nekem az 5 meg a 6 is tetszett, csak tényleg tele voltak rengeteg idegesítő buggal, amik lehúzták a játékélményt

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: rage 2006.04.14. 12:08
rage
#368 rage [5115]
Ha tele lenne olyan állatokkal, amiket ki kellene nyírni, akkor meg azért kapna negatív kritikákat.

Amúgy milyen érdekes, hogy annak idején a TR3-at húzták le, majd a 4-es volt az, ami nagyon jól sikerült.
A 4-es, ami végig Egyiptomban játszódott szerintem az egyik legjobb rész, kellően hosszú is volt, izgalmas is volt, látványos is

Mostanában viszont az első hármat tartják a fórumok a legjobbnak, s a négyestől írnak nagy visszaesésről

A visszaesés az ötöstől kezdődött inkább (az is csak a súlyos bugok,és a rövidség miatt) míg a hatos megint csak a bugjairól lett híres. Ez az új rész egyáltalán nem rossz, csak tényleg rövid.

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2006.04.14. 11:32
Razor03
#367 Razor03 [14703]
Nekem is dettó ez a véleményem .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2006.04.14. 11:32
gabosh
#366 gabosh [5142]
remeljuk kovi reszebe mar gondolkodni is kell , es a grafot se butitjak le teljesen.

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2006.04.14. 11:32
jwolf
#365 jwolf [883]
csapdák, kulcsok keresése,illesztése, kallantyúk húzgálása, időre is, labirintusok, fejtörők, na ezek hol vannak, hát nincsenek, ráadásul még villognak is a tárgyak.
Nem tom, le van butítva, mintha gyerekeknek lett volna csinálva.
Gyerekes. Szép, de gyerekes tényleg.
Ja meg az állatokról nem is beszélve meg az emberekről.Meglövéskor olyan mintha egy darab vasat lőne, pfff,ez azért dúrva.
A dzsungeles és a másik zöld pályán meg nincsenek állatok, kihaltak,?...ugyanmár.ez már tényleg hülyén néz ki.Itt ott akad egy jaguár vagy mi meg egy két blöki
A TR1-ben volt állatokból rendesen.

Szóval TR1 =a Tomb Raider, a többi csak próbálkozás.
Nem azt mondom hogy a legend nem jó, dehogynem, nagyon is jó, mármint szép lett, de a szépségén kívűl nem sokat ér, nem tomb raider, hanem vmi kisgyerekeknek készített crash bandicoot,hát ennyit erről megint csak.
És 8pálya,hát.....ez is felháborító, mert az ember ha kiad érrte 13E-t vagy konzolonmég annál is többet és cserébe kap 8 pályát, annyit nem ér, az ember azt hinné full dvd-s game, biztos hosszú is lesz és jó pár órát eltölthet vele, hát nem.... megintcsak

jwolf

Válasz erre

kEnAcE
#364 kEnAcE [9563]
Messze nem a legjobb. A fejtörők sehol sincsenek az előző részekhez képest, de üdítő volt, hogy jó a mozgás, és a grafika. Meg azért ezt kb. egy év alatt rakták össze. Azért ez így teljesen korrekt. Erre lehet építkezni.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Kenobi1989 2006.04.14. 04:53
Kenobi1989
#363 Kenobi1989 [501]
Na, vegre megvan. Kicsit bosszant, hogy nem a CD-s valtozat, hanem a letoltheto, de vegulis mindegy. Kivancsi vagyok, mert a demo nagyon tetszett. En egyaltalan nem vagyok Tomb Raider szerelmes, de a demo olyannyira bejott, hogy meg kellett szereznem az eredetit.
Remelem jo par kellemes orat eltoltok elotte. Egyebkent egyet kell ertenem Vampyro-val, bar en csak a demokat probaltam ki. Eddig ez a legjobb.

May the Force be with you!

Válasz erre

Vampyro
#362 Vampyro [103]
Hát nem tudom, tényleg izlések és pofonok, de a harmadik rész volt szerintem messze a leggyengébb: hihetetlenül unalmas, önismétlő és összeb*cott pályák, kb. nulla sztori a második résznél alig jobb grafika (emlékszem, akkor kezdtük el először igazán húzni a szánkat...) és összességében sivár játékmenet.
A Legend szerintem (ide lőjetek) sokkal jobb, mint a régi Tomb Raiderek: jobbak a puzzle részek, a fizika, az akció (na ez MESSZE jobb) Lara pedig végre emberi, szimpatikus csajszi, nem csak egy nagymellű semmitmondó cicababa.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.04.11. 21:25
kEnAcE
#361 kEnAcE [9563]
Apropó kijött hozzá peccs. Beszélnek benne teljesítmény javításról, de mivel úgy szakít, mint az állat remélem, a Next Gen opción segíitettek egy kicsit...

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

kEnAcE
#360 kEnAcE [9563]
Nálam is volt egy ilyen begerjedés egyszer még a legelején. Ki is kellett lépnem. Pedig nekem Audigy 2 ZS-em van.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: zozo365 2006.04.13. 09:29
Razor03
#359 Razor03 [14703]
Veszel egy normális Sound Blaster hangkártyát. 5-6-ért már lehet kapni.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: zozo365 2006.04.13. 09:29
zozo365
#358 zozo365 [209]
Nem értem!
abba a dxdiagba is kipróbáltam azt a csúszkát de ugyan az!
Még mit lehet csinálni?

Válasz erre

zozo365
#357 zozo365 [209]
Thank You!

Válasz erre

rage
#356 rage [5115]
Start menü - futtatás
Írd be: dxdiag

Indítsd el, ha bejött válaszd a Sound fület
Itt a hardware acceleration csúszkát vedd le basicre
Próbáld ki így a játékot.

Válasz erre

Előzmény: zozo365 2006.04.13. 08:14
zozo365
#355 zozo365 [209]
Igen integrált!!
És mi is az a SBL, hangkártya driver vagy kártya?? (ebben a audio ügyben nem igazán vagyok otthon)
Mit lehet letölteni??hogy ne recseglyen!
valami dxdiagot hallotam de nem igazán találtam rá!

Válasz erre

polp
#354 polp [1435]
Sikerült, végigvittem !!! de valahogy ninc solyan súlya ennek a mondatnak amikor kimondom, mint amikor ez az első 3 résszel történt meg
jó volt, kellemes sztori, szép, feelinges grafika de azok a fejtörők amik voltak a régi részekben, valahogy kimaradt ebből.
A legnagyobb hibája, hoyg eszméletlen rövid ezt nem gondoltam volna, amikor felraktam és 7 gigára volt szüksége...ehhh
sztem a 2 rész két pályáján töltöttem el annyi időt mint most az egész Legendel azok a részek felülmúlhatatlanok, de legalább megközelíthetnék, remélem a köv részben majd sikerül nekik hosszabbra és nehezebbre csinálni.....mert igy csak egy kellemes, szép akciós ugrálás, amit 5 óra játékidő alatt le lehet tudni
de tecett, ajánlom mindenkinek !!!

Válasz erre

Razor03
#353 Razor03 [14703]
Attól még hogy több helyre is beírod nem kapsz hamarabb választ. Ha leírtad volna hogy milyen a hangkártyád az nem lett volna rossz ötlet. Bár gyanítom hogy integrált, azok szoktak ilyet csinálni. Nekem tökéletes a SBL-al pedig már az sem mai gyártmány.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: zozo365 2006.04.13. 00:06
zozo365
#352 zozo365 [209]
Valaki segítsen!
recseg az egész játék hangja mit tudok ilyenkor csinálni???
valaki PLS!

Válasz erre

Razor03
#351 Razor03 [14703]
Csak a 2. volt az. Az 1.-t imádom!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2006.04.12. 00:23
tomizo
#350 tomizo [8]
Hello! Végigvittem (91%) jó volt, de remélem a következő jobb lesz, arra mindenesetre megfelelő volt, hogy ne tünjön el teljesen a TR.

Lenne egy kérdésem. a croft rezidencián barangolok, a medencés és a tornatermet kipucoltam. A könyvtár egy része is megvan valamint a hall két oldalán végigfutó emekleti folyosó egyik végében kinyitottam egy titkos ajtót. Eddig megvan minden bronz medel és 5 ezüst, de nem tudom, hogy hol lehet a többi, tudna valaki segítzeni?

Apropó, volt valaki aki tudta a játék folyamán fejleszteni a fehgyverét? Mi a külömbség?

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat