28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!

xeLaR
#214 xeLaR [4247]
Te vállaltad volna?

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Válasz erre

Előzmény: HTB 2002.11.27. 15:25
HTB
#213 HTB [4144]
lapitani nem szep dolog,ha ilyen nagyfiu vagy vallald a tetteidet ...

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: xeLaR 2002.11.27. 15:10
xeLaR
#212 xeLaR [4247]
Na...az iskola jó dolog...csak ne kéne ennyit tanulni.
Na akkor: van egy 1-esem Matekból (kisdoga), és a következő matek jegyem 4+ (DE HOGY MI A FRANCÉRT NEM 5

Angoltanárral jól megvagyok...erre példa:
angoltanárnő kérdez vmit, persze senki sem válaszol. Én válaszolok csak magyarul. erre ő: -Nem mondanád angolul?- én: -NO!
Meg valszeg meghallotta, hogy azt mondom, hogy "Teachers deserve to die" és szülőin is lehordott volna, ha ott lett volna, de nem, csak oszi.főnek mondta el. Nem érdekel.
Apropó oszi.fő. Egy köcsög tanárnak rajzszöget tettem a székére, arra az esetre ha le akar ülni, de sajnos nem és én nem vettem el onnan. Az után úgy 2 órával az oszi.fővel van óránk és ő meg észrevette és lehordott mindenkit...persze én ott lapítottam...
szal ennyit nektek...CSÁ!

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Válasz erre

CybearBoy
#211 CybearBoy [3123]
majd holnap elmesélem
Vagy nem.

Válasz erre

Előzmény: hores 2002.10.05. 21:49
CybearBoy
#210 CybearBoy [3123]
Vááá, keresem itthon a fizika füzetem, mert be kéne paokolna, de nem találom sehol. Eszembe jut, hogy előző ótán TZ-z írtunk, én meg beraktam a padba a füzetet... Váá, asszem otthagytam. Remélem leadta valaki valahol.

Válasz erre

'Tacker Takk'
#209 'Tacker Takk' [3167]
Electronika? Az olyan, hogy megnézitek hogyan vezetitek az áramot, soros, vagy párhuzamos kapcsolásoknál?

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

Tomsess
#208 Tomsess [1440]
Elektrotechinát itt Füleken legalább is az Inas iskolában lehet tanulni.Az egyik rokonom oda jár.

Válasz erre

Dile
#207 Dile [5900]
Elektrotechnika?! olyanró' még nem hallottam.

"Yes, I know my enemies: they're the teachers who taught me to fight me. Compromise, conformity, assimilation, submission, ignorance, hypocrisy, brutality, the elite."

Válasz erre

Pyrogate
#206 Pyrogate [21953]
Neeeeeee
Holnap suliba megyünk

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

hores
#205 hores [425]
Akkor sajnos eddig én vezetek 3 karóval!
1 elektrotechnika
1 matek
1 kémia
Sajna mindhármat a tanár köcsögsége miatt kaptam (majd holnap elmesélem).

Hajrá Fradi!!!

Válasz erre

Der_Yeti
#204 Der_Yeti [835]
Akkor en is beszallok 1db nyelvtan karoval
Ennyit a helyesírásomról....

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

Pyrogate
#203 Pyrogate [21953]
Nekem is van egy nyelvtan egyesem
Köcsög tanár nem tudja elolvasni az í betűt!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: HTB 2002.10.05. 19:02
K@jmán
#202 K@jmán [474]
Fradistáknak szól: "Zöld IFA-nak zöld a kereke, mi vagyunk a fradi fenegyereke, elverjük az összes dózsást, adunk nekik seggbekúrást"
Nem kell szidni engem, nem vagyok én Dózsaellenes, csak ezt hallottam

"Vae Victis"

Válasz erre

HTB
#201 HTB [4144]
en mar begyujtottem 1 fizika kapat,de a sok irodalom/nyelvtan/angol 5os mellett ez eltorpul

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: hores 2002.10.05. 18:50
hores
#200 hores [425]
Jó neked!
De jó enyém a 200. levél!

Hajrá Fradi!!!

Válasz erre

Előzmény: K@jmán 2002.10.05. 18:56
K@jmán
#199 K@jmán [474]
0

"Vae Victis"

Válasz erre

hores
#198 hores [425]
Kinek hány karója van?

Hajrá Fradi!!!

Válasz erre

K@jmán
#197 K@jmán [474]
Nem, nem
egy 156cm-es gyereket kapott el

"Vae Victis"

Válasz erre

Előzmény: 'Tacker Takk' 2002.10.05. 18:31
'Tacker Takk'
#196 'Tacker Takk' [3167]
...És pont Te voltál az

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

K@jmán
#195 K@jmán [474]
Nekem jófej osztálytársaim vannak. Az egyik buzi. Először mindenki azt hitte, hogy csak szórakozik meg ilyesmi aztán amikor az egyik gyereket elkapta az öltözőben.........

"Vae Victis"

Válasz erre

Pyrogate
#194 Pyrogate [21953]
Remélem egyszer majd jól beakasztanak, vagy össze vissza vernek az ütővel

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Pete Croft 2002.09.22. 10:31
Pete Croft
#193 Pete Croft [2752]
Nah, szóval ezek az újoncok a sulimban ezek kissé.... kissé furcsák.... a floorball edzésen is vannak újoncok, azok jófejek
höáárr
Most holnapra meg kell tanulnom a katona ének c. verset báááz

₪Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...₪

Válasz erre

Jency
#192 Jency [473]
Hat en akkor szoktam lefekudni aludni mikor latom az ablakombol ,hogy a kolkok mennek iskolaba Nekem jan 3. an kezodik a suli

Nektek meg jo szorakozast

Can I kick it??!!

Válasz erre

NeoExDeath
#191 NeoExDeath [3166]
Hmm, jó sok itt az ifijonc tökjó itt nosztalgiázni Köszönhettek Csókolommal

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

Válasz erre

Pyrogate
#190 Pyrogate [21953]
Naggyon komoly a gimi első osztálya eddig!
Olyan emberekkel találkoztam eddig, akiket, ha előre meglátok, elkap a röhögés, ha pedig még meg is szólal, akkor a földről kell felkaparni. Olyan is volt, aki az egész suli elé kiállt a gólyatáborban, és elénekelte a kamerába az All 4 Love számát. Mire befejezte, az egész iskola fetrengett, a tanárok, pedig nem tudtak minek dőlni, szintén a röhögéstől. Az egyik gyerek pedig elkiálltotta magát az ebédlőben csak úgy, és ledőltek a tányérok, vagy 30 darab. Mondanom sem kell mi történt

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

J. Dávid
#189 J. Dávid [6295]
Az a lényeg,hogy jobb lesz a gép...egyébként miért nem vesztek XP-t? Olcsóbban jönnétek ki!!

Válasz erre

Előzmény: Teresa the star 2002.09.08. 06:11
Teresa the star
#188 Teresa the star [419]
J.Dávid:Még nem volt CD-írom.
A gépem P3-as.
Végülis lehet,hogy csak az alaplapot cseréljük ki,nem tudom....

Life is a game...

Válasz erre

Előzmény: hering 2002.09.07. 21:09
hering
#187 hering [4574]
LOL

http://www.jatekok.hu

Válasz erre

Der_Yeti
#186 Der_Yeti [835]
Mi ebben az evben uj szamtech terembe költöztünk ahol a gepeken egy extra tuzfal volt.
Ertsd: 2 floppy nyilas kozul az egyik foglalt a masik pedig lecelluxozva ->>ez az igaz tuzfal :>>> Nem jut at rajta semmi LOL
Egyebkent azert van lereagsztva hogy ne dobaljanak a hazba szemetet

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

Tomsess
#185 Tomsess [1440]
Nálunk meg van olyan gyerek,aki ha játszik valamilyen játékot a gépen nem megyen ki a játékból rendesen,hanem restartálja a gépet.
Persze csak ha máshol van,az otthonit azt félti.Ezt általában számítástechnikai körökön csinálja,amikor a tanár elmegyen valahova egy percre.Hát nem egy hülye az a csávó?Kiváncsi leszek rá,hogy megint azt fogja-e majd művelni,de 99százalék,hogy igen.

Válasz erre

J. Dávid
#184 J. Dávid [6295]
Miért még nem volt íród? Tényleg MOST milyen géped van?

Egyébként nálunk 29 gyerekből 9 hülye a géphez...pedig ez infó suli na mind1.

Válasz erre

Előzmény: Teresa the star 2002.09.07. 06:20
Teresa the star
#183 Teresa the star [419]
Nekünk a számtech óráink meg vannak osztva,lányok-fiúk.
Annyira alapvető dolgokról tanulunk,aztán senki nem tud semmit,csak én.Nálunk a fiúk is -lányok is tök hülyék a géphez.
Azért én örülök a sulinak,mert nem unatkozgatok.

Most lehet hogy kapok egy P4-est,meg egy CD-írót.
Buli lesz!

Life is a game...

Válasz erre

Előzmény: K@jmán 2002.09.06. 20:11
K@jmán
#182 K@jmán [474]
Túl sokat még nem. Robert: amúgy akik mellette ülnek infón azok még mondták is, hogy mintha mondott volna a gépnek valamit. Egyik srácnak vmi probléma állt fenn a gépen. Az osztrák csávó felpattant a székből, hogy Ő majd megcsinálja. Tanár szólt neki, hogy ÜLJ le meg stb. A gyereknek, mintha kikapcsolták volna az agyát ment, a tanárnak meg úgy kellett onnan elhozni a gyereket.

"Vae Victis"

Válasz erre

J. Dávid
#181 J. Dávid [6295]
Nekünk basszátok meg csak 3 óránk volt! He-he Azért mert még nincs ének tanár...egyébként meg 4 óránk lenne. Igaz,hogy 7:15-kor kezdődik az első óra. Az osztály jó, a tanárok fele szar a többi egész jó.

Válasz erre

Tomsess
#180 Tomsess [1440]
Tényleg,és mit tanultok informatikából?

Válasz erre

Trebor
#179 Trebor [2276]
Ó pici számítógépem, óóó...
;DD

ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT

Válasz erre

K@jmán
#178 K@jmán [474]
Most vagyok 9. osztályos vagyis a suliban 'friss húsnak' számítunk.
A suli jó, a tanárok jók, ennyire még órarend nem tetszett (péntek: nincs 1. óra. 1 oszt.társ van amelyik úgy bele van buzulva az informatikába meg a dzámítógépbe, hogy más egyáltalán nem érdekli. Bementünk valamelyik nap az infó terembe és elkezdte simogatni a gépet.

"Vae Victis"

Válasz erre

Tomsess
#177 Tomsess [1440]
Írok nektek egy történetet ami ma történt meg velem a suliban.Szóval engemet meg a haveromat leküldtek két padért,mert az osztályban ennyivel volt kevesebb.Elmentünk hát a pedelushoz.Az gondolkozott egy órát honnan szerezzünk padot,s közben a folyosón volt vagy hat,de azt nem adta.Majd azt mondta,hogy a fiú toalettben van egy.Megindultunk hát,de leállított,hogy várjuk meg őt,majd vesz ki még egy padot a börtönből.Mert mi is most jöttünk rá,hogy így hívják azt a helységet ahol a nem használt padok vannak,gondolom azért mert be van rácsolva az ablakja.Majd kinyitotta a rácsos kaput,s mindjárt,hogy odaférjen a padokhoz elvett maga elől egy WC-t és kitette elénk.Nemtom honnan került oda, de úgy ránkjött a nevetés,hogy allig tudtuk abba hagyni.Megpróbáltunk úgy csinálni mintha köhögnénk,de nem hiszem,hogy bevette.
Nos VÉGE.Mit szóltok hozzá?

Válasz erre

Der_Yeti
#176 Der_Yeti [835]
Hat ez amolyan örök érvényű mondás, mindig alkalmazható de ennek ellenére szukseg van a suliba jarasra.

Majd arra leszek kivancsi, hogy fogok en majd németül áretségizni mert egyenlőre meg magyarul se tudom elképzelni

Ja: Iskola SUXXXX

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

HTB
#175 HTB [4144]
ehh....a lenyegen semmi nem valtoztat:iskola SUXX!

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: J. Dávid 2002.09.02. 16:20
Der_Yeti
#174 Der_Yeti [835]
Egyebkent folosleges errol tovabb vitatkozni, inkabb arrol irjatok ki mit szeret/utal a suliba, es hogy mennyire varjatok a szunetet

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

Der_Yeti
#173 Der_Yeti [835]
AriAmi ha minden igaz miutan a sulit befejezem a következö szakmával rendelkezem:Kéttannyelvû gépipari számítástechnikai technikus.

Az informatikus elhizik, romlik a latasa kihullik a haja, ellenben en a muhelyben raejtek a labamra egy kalapacsot, atfurom a kezem, a hegesztestol romlik a szemem stb.
Szoval mindel szakmanal lehet ilyen hatranyokat talalni. Emellett persze lehet egeszsegesen elni az mar az adott emberen mulik.

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

AriAmi
#172 AriAmi [2580]
Rocceau(nomeg Der Yeti): napi 1 órát töltök edzéssel, és én se tömöm magam agyonzsírozott kajákkal. Kóla, hm, sajna javíthatatlan kólafüggő vagyok, most is éppen azt iszogatok. Csokival nagyjából ugyanúgy állunk, fő a mérték.

Úgyhogy ezt a vetélkedőt most 1 ponttal te nyerted, de sztem nincs annál egészségtelenebb, mint amikor az ember napi 10 órát tölt a monitor elött. Nemcsak a szemed károsodik, de ilyen szakmánál jóval magasabb az elhízás veszélye, és mivel a számgép az idegekre is "rátapad", a hajhullás is soxor hamarabb következik be. És az addig még ok, hogy sportolsz meg minden, de egy informatikusnak vajmi kevés ideje van erre, ráadásul a szakmabeliek előszeretettel lustulnak el. De ha mindezek mellett jól fogod tartani magad, az első leszek, aki gratulál, én nem adnám az életem a szgépnek. Úgyhogy hajrá!

Válasz erre

Előzmény: Rocceau 2002.09.02. 17:32
Rocceau
#171 Rocceau [152]
Nagyonis gondolok az egészségemre, ezért sportolok rendszeresen... Meg egészségtelen kajákkal sem tömöm a fejem. Meg kólát sem iszom, csokit sem eszem, csak néha nagyon keveset, mert nem vagyok oda érte... Ha ugyanezeket a dolgokat tőled kérdezem, akkor mit mondasz?? Hm??

Válasz erre

Előzmény: AriAmi 2002.09.02. 16:49
Der_Yeti
#170 Der_Yeti [835]
Nem mindenki informatika szakos AriAmi tobbek koszt en sem.
Milyen egeszsegugyi gondok vannak ebbe a szakmaban?
(JA en nem röhögtem de azert valaszolj.)

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

Bismarck
#169 Bismarck [2342]
ha kérdezhetném mejik suliba mentél?
mert nálunk is ugyan ez volt a rend ................

www.wargamer.hu

Válasz erre

Előzmény: Rocceau 2002.09.02. 11:37
AriAmi
#168 AriAmi [2580]
Bazz, ti elmentek egy évnyítóra? Tsits Kák...

Amúgy meg miért megy mindenki informatika szakra? Az egészségetekre sem gondoltok? Most persze jót röhögtök rajtam, de majd 40 év múlva...

Válasz erre

J. Dávid
#167 J. Dávid [6295]
Basszus kulcs..na megvolt az első nap az új sulimba. Ami nagyon elszomorít,hogy 7:15-kor kezdődnek az órák és 5 percesek a szünetek!! Nekem meg 1 óra az út... Viszont ettől függetlenül egész jó a suli.

Válasz erre

Előzmény: HTB 2002.09.02. 15:09
HTB
#166 HTB [4144]
ehhh.......alig varom mar a nyarat

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

MagicMoment
#165 MagicMoment [17778]
Bazz én tudod h vártam már h vége legyen annak a rohadt sulinak??
huhh
Qvára!!!
Aztán végre vége lett az 5.nek is!
És most meló!
Csak kevés a fizu. Mer ugye állami cég!
HIÁBA igérte a MaSzoP h emeli a közalakalmazottak fizuját nem mindenki kapta!
Sebaj fog még jönni ide nyelvótlék meg diploma(pár év mulva...)

Válasz erre

Előzmény: Rocceau 2002.09.02. 11:37

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat