-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!
Just another freak in the freak kingdom
Na akkor: van egy 1-esem Matekból (kisdoga), és a következő matek jegyem 4+ (DE HOGY MI A FRANCÉRT NEM 5
Angoltanárral jól megvagyok...erre példa:
angoltanárnő kérdez vmit, persze senki sem válaszol. Én válaszolok csak magyarul. erre ő: -Nem mondanád angolul?- én: -NO!
Meg valszeg meghallotta, hogy azt mondom, hogy "Teachers deserve to die" és szülőin is lehordott volna, ha ott lett volna, de nem, csak oszi.főnek mondta el. Nem érdekel.
Apropó oszi.fő. Egy köcsög tanárnak rajzszöget tettem a székére, arra az esetre ha le akar ülni, de sajnos nem és én nem vettem el onnan. Az után úgy 2 órával az oszi.fővel van óránk és ő meg észrevette és lehordott mindenkit...persze én ott lapítottam...
szal ennyit nektek...CSÁ!
-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-
Vagy nem.

Remélem leadta valaki valahol. 

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."
"Yes, I know my enemies: they're the teachers who taught me to fight me. Compromise, conformity, assimilation, submission, ignorance, hypocrisy, brutality, the elite."
Holnap suliba megyünk

Szenvedély nélkül a foci halott.
1 elektrotechnika
1 matek
1 kémia
Sajna mindhármat a tanár köcsögsége miatt kaptam (majd holnap elmesélem).
Hajrá Fradi!!!
Ennyit a helyesírásomról....
"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT
Köcsög tanár nem tudja elolvasni az í betűt!
Szenvedély nélkül a foci halott.
Nem kell szidni engem, nem vagyok én Dózsaellenes, csak ezt hallottam
"Vae Victis"

Just another freak in the freak kingdom
De jó enyém a 200. levél!
Hajrá Fradi!!!
egy 156cm-es gyereket kapott el

"Vae Victis"
"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

"Vae Victis"

Szenvedély nélkül a foci halott.
höáárr
Most holnapra meg kell tanulnom a katona ének c. verset báááz
₪Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...₪
Nekem jan 3. an kezodik a suli
Nektek meg jo szorakozast
Can I kick it??!!
tökjó itt nosztalgiázni
Köszönhettek Csókolommal 
"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"
Olyan emberekkel találkoztam eddig, akiket, ha előre meglátok, elkap a röhögés, ha pedig még meg is szólal, akkor a földről kell felkaparni. Olyan is volt, aki az egész suli elé kiállt a gólyatáborban, és elénekelte a kamerába az All 4 Love számát. Mire befejezte, az egész iskola fetrengett, a tanárok, pedig nem tudtak minek dőlni, szintén a röhögéstől. Az egyik gyerek pedig elkiálltotta magát az ebédlőben csak úgy, és ledőltek a tányérok, vagy 30 darab. Mondanom sem kell mi történt

Szenvedély nélkül a foci halott.
A gépem P3-as.
Végülis lehet,hogy csak az alaplapot cseréljük ki,nem tudom....
Life is a game...
Ertsd: 2 floppy nyilas kozul az egyik foglalt a masik pedig lecelluxozva ->>ez az igaz tuzfal :>>> Nem jut at rajta semmi LOL
Egyebkent azert van lereagsztva hogy ne dobaljanak a hazba szemetet
"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT
Persze csak ha máshol van,az otthonit azt félti.Ezt általában számítástechnikai körökön csinálja,amikor a tanár elmegyen valahova egy percre.Hát nem egy hülye az a csávó?Kiváncsi leszek rá,hogy megint azt fogja-e majd művelni,de 99százalék,hogy igen.
Egyébként nálunk 29 gyerekből 9 hülye a géphez...pedig ez infó suli na mind1.
Annyira alapvető dolgokról tanulunk,aztán senki nem tud semmit,csak én.Nálunk a fiúk is -lányok is tök hülyék a géphez.
Azért én örülök a sulinak,mert nem unatkozgatok.
Most lehet hogy kapok egy P4-est,meg egy CD-írót.
Buli lesz!
Life is a game...
Az osztrák csávó felpattant a székből, hogy Ő majd megcsinálja. Tanár szólt neki, hogy ÜLJ le meg stb. A gyereknek, mintha kikapcsolták volna az agyát ment, a tanárnak meg úgy kellett onnan elhozni a gyereket. 
"Vae Victis"
Azért mert még nincs ének tanár...egyébként meg 4 óránk lenne. Igaz,hogy 7:15-kor kezdődik az első óra. Az osztály jó, a tanárok fele szar a többi egész jó.;DD
ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT
A suli jó, a tanárok jók, ennyire még órarend nem tetszett (péntek: nincs 1. óra.
1 oszt.társ van amelyik úgy bele van buzulva az informatikába meg a dzámítógépbe, hogy más egyáltalán nem érdekli. Bementünk valamelyik nap az infó terembe és elkezdte simogatni a gépet. 
"Vae Victis"
Nos VÉGE.Mit szóltok hozzá?
Majd arra leszek kivancsi, hogy fogok en majd németül áretségizni mert egyenlőre meg magyarul se tudom elképzelni
Ja: Iskola SUXXXX

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT
Just another freak in the freak kingdom

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT
Az informatikus elhizik, romlik a latasa kihullik a haja, ellenben en a muhelyben raejtek a labamra egy kalapacsot, atfurom a kezem, a hegesztestol romlik a szemem stb.
Szoval mindel szakmanal lehet ilyen hatranyokat talalni. Emellett persze lehet egeszsegesen elni az mar az adott emberen mulik.
"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT
Úgyhogy ezt a vetélkedőt most 1 ponttal te nyerted, de sztem nincs annál egészségtelenebb, mint amikor az ember napi 10 órát tölt a monitor elött. Nemcsak a szemed károsodik, de ilyen szakmánál jóval magasabb az elhízás veszélye, és mivel a számgép az idegekre is "rátapad", a hajhullás is soxor hamarabb következik be. És az addig még ok, hogy sportolsz meg minden, de egy informatikusnak vajmi kevés ideje van erre, ráadásul a szakmabeliek előszeretettel lustulnak el. De ha mindezek mellett jól fogod tartani magad, az első leszek, aki gratulál, én nem adnám az életem a szgépnek. Úgyhogy hajrá!
Milyen egeszsegugyi gondok vannak ebbe a szakmaban?
(JA en nem röhögtem de azert valaszolj.)
"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT
mert nálunk is ugyan ez volt a rend ................

www.wargamer.hu
Tsits Kák...
Amúgy meg miért megy mindenki informatika szakra? Az egészségetekre sem gondoltok? Most persze jót röhögtök rajtam, de majd 40 év múlva...
Nekem meg 1 óra az út...
Viszont ettől függetlenül egész jó a suli.
Just another freak in the freak kingdom
huhh
Qvára!!!
Aztán végre vége lett az 5.nek is!
És most meló!
Csak kevés a fizu. Mer ugye állami cég!
HIÁBA igérte a MaSzoP h emeli a közalakalmazottak fizuját nem mindenki kapta!
Sebaj fog még jönni ide nyelvótlék meg diploma(pár év mulva...)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 09:10
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2570]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
