28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!

Rocceau
#164 Rocceau [152]
Ja... Ez a helyzet. De szerencsére nekem ma csak ennyi volt. Egy béna évnyitó, meg három rövidített osztályfőnöki óra. Viszont megkaptuk az órarendet, és már a holnapi nap is rendesen el lesz baszva 7 órával... Bár már én is ott tartanék, mint te. Én is informatikus leszek, de még hárta van addig egy-két dolog... Szar a suli, mindenképpen jóbb a nyáriszünet, de most ezt kell szeretni (bár ez lehetetlen). De már csak pár év, aztán én is itt fogok röhögni a kis pockány iskolásokon.

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2002.09.02. 11:26
MagicMoment
#163 MagicMoment [17778]
hehe, ma egy csomo gyerek benn rohad a suliban!!

HEHEHE

Válasz erre

Der_Yeti
#162 Der_Yeti [835]
A mi evnyitonk nagyon gaz volt mar csak azart is mert egy idetlen sapkaban kellett egesz ido alatt alldogalnunk
A "kozonsegbol" 3an elajultak LOL
Eleg meleg lehetett....

Holnap viszont fel 10re kell menni HURRA!

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

Raptor
#161 Raptor [2175]
Franc essen a suliba! 9:40-re be kell szenvedni a suliba egy kúrva unalmas évnyitóra, aztán még ott kell maradni is. Mindjárt indulnom kell, merthát bkv rulz 11 km-t megtesz kemény 45 perc alatt.

"Find out who you really are"

Válasz erre

vally
#160 vally [9774]
Mindjárt megyek .
De a VPG-ben olyan csajok vannak, hogy a farkam állva marad, a szám meg tátva...

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: K@jmán 2002.09.01. 19:14
J. Dávid
#159 J. Dávid [6295]
tapasztalatból tudom, hogy 3-5 milláért (HUF-ban csak egy átlagos gimibe juthatsz ki

Te már tanultál kint vagy mi?

Hiszen a tandíj nálunk majdnem 200ezer, pedig ez csak egy magyar gimi (ráadásul nem is a legjobb).

Te iylen fizetős suliba jársz avgy mi? Mi a neve és merre van?

Válasz erre

Előzmény: Reapest 2002.09.01. 13:09
Reapest
#158 Reapest [3313]
Felvételiztető tanár nénire vagy azokra a csajokra gondolsz, akiket csak a felvételi idején hívnak be a suliba, hogy növeljék a tanuló ifjúság suliba járási kedvét?

Válasz erre

Előzmény: K@jmán 2002.09.01. 19:14
K@jmán
#157 K@jmán [474]
Holnap sch00l.
Kíváncsi vagyok, hiszen új környezet, új haverok, új csajok(!)
Mikor voltam felvételizni, olyan csajok voltak, hogy a szám is tátva maradt.

"Vae Victis"

Válasz erre

Peeter
#156 Peeter [5697]
Holnap suli és én nem akarok mennííí!!!!

I don't want you back!!!

Válasz erre

Reapest
#155 Reapest [3313]
J. Dávid: tapasztalatból tudom, hogy 3-5 milláért (HUF-ban csak egy átlagos gimibe juthatsz ki. De tény, hogy 200-300 ezer dollár rohadt sok. Talán 5-7 millió forint és egy jó jegy és akkor ok egy tűrhető egyetem. Hiszen a tandíj nálunk majdnem 200ezer, pedig ez csak egy magyar gimi (ráadásul nem is a legjobb).

HTB: Ha arról írtál ide, amire gondolok, akkor nem így lesz. Vagy max. nem öli meg az átalakult pacákot. És hogy miért nem? Mert ő Nemesis, a Resident 3 főgonosza ("Már kezdetét vette rajta a mutáció"..."Vigyék a Nemesis projektbe").

Válasz erre

J. Dávid
#154 J. Dávid [6295]
Akkor majdnem eltaláltam. Végülis nem is anynira sok. De tényleg az egyetem 2 vagy 3éves?

Válasz erre

Előzmény: HTB 2002.09.01. 12:15
HTB
#153 HTB [4144]
juj de facan vagyok,nema igy mellenyomtam
ehh...
rotfl...
a fizetos egyetem meg sztem felevente lehet kb 200E...brr

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

HTB
#152 HTB [4144]
szerintetek a film 2. reszeben(mert lesz ) benne lesz az atalakult nemtomhogyhijjak(akivel a vegen a csaj kijutott)?milyen fain lenne,ha a 2be mar ora lovoldozne kicsiny macank...mwhahahaahah

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

J. Dávid
#151 J. Dávid [6295]
Szerintem Reapest Te elírtál valamit....
Ugyanis 200.000 dollár az magyar pénzben (275Ft-al számolva) = 55.000.000 Ft!
Ennyit épeszű ember nem fizett ki egyetemért...na jó a kőgazdagok talán.
Egyébként Én régebben megnéztem a külföldi tanulást és kb. 3-5Millió között van 1 tanév.

Válasz erre

Előzmény: Reapest 2002.09.01. 00:13
Pete Croft
#150 Pete Croft [2752]
Szept. 1-e van...
Már lázas vagyok, már kezdek betegedni bazzz
SULI VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

₪Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...₪

Válasz erre

Reapest
#149 Reapest [3313]
J. Dávid és HTB: Jah! Hogy Ti ilyenekről beszéltek! 200-300E? Micsoda? Mondjuk azt, hogy dollár vagy font és akkor rendben is lennénk (asszem). Akkor minőséget nyújtanak, viszont évközben így is kieshetsz. Ráadásul lehet, hogy most keverek valamit, ugyanis az is lehetséges, hogy még ebben az esetben is elkell egy jó jegy a gimi végén (viszont akkoe ez tényleg az lesz, hogy mész künnfődre tanulni).

Persze vannak más utak is. Pl. ha jól tanulsz és baptista vagy akkor a helyi baptista közösség ki tud lökni az amcsi közösséghez, aminek meg vannak kapcsolatai az MIT-n....

Válasz erre

J. Dávid
#148 J. Dávid [6295]
Pff...király.
Csak azért mert szerintem Én nem vagyok képes 4,5ös átlagra.
És kb. emnnyi 1 tanév? 200-300E?

Válasz erre

Előzmény: HTB 2002.08.31. 18:44
HTB
#147 HTB [4144]
J.Dávid : a fizetos egyetemnel,full hulye aze ne is legyel,de nem kell olyan jo eredmeny,mint 1 nem fizetosnel,viszont az ottani diplomat(fizetos 1etem) nem mindehol fogadjak el!

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: J. Dávid 2002.08.31. 17:22
J. Dávid
#146 J. Dávid [6295]
Az egy dolog..de a magatartása az osztálynak változik amikor a hellyettesítő tanár jön be?
Nálunk igen...Viszont ha a töri tanár jött be (Gosztonyi), akkor még jobban viselkedtünk mint egyébként.

Válasz erre

Előzmény: Raptor 2002.08.31. 18:00
Raptor
#145 Raptor [2175]
Én is kb 1 évet saccolok neki, ami nagyon reális! Nálunk az ilyen 1 hetes, de gyakran 3 hetes kimaradások teljesen átlagosak! Már észre sem vesszük, ha egy helyettesitő tanár jön, be mert annyira megszoktuk!

"Find out who you really are"

Válasz erre

Előzmény: J. Dávid 2002.08.31. 17:33
J. Dávid
#144 J. Dávid [6295]
Én adok neki 1évet.
Mondjuk nekünk is volt hasonló esetünk..igaz nekünk csak hiányzott a matek tanár,de 1 hétig alig matekoztunk...tök jó volt.

Válasz erre

Előzmény: Raptor 2002.08.31. 17:28
Raptor
#143 Raptor [2175]
Hehe, jó olvasni a régi, aktív fórumos koromból való hozzászólásomat, hogy mit csináljunk az órán ha unatkozunk! Örülök hogy Pyrogate meg is fogadta ezt, és mára már grafitis lett belőle!
Na asszem hogy visszatérek a fórumba, merthát sok jófej emberke van itt, nemcsak multis játékokban.

Egyébként én most lettem 16 éves, és most lettem 10. évfolyamos, itteni számitás szerint 6. gimis. Még 2 év és jön az érettségi, utánna meg a franc tudja mi. Egy biztos: a mostani év is érdekes lesz, mert 3 tantárgyból mentek el tanárok, magyar német szülés miatt, a matektanárunkat, aki egyben az ofőnk is és úgy néz ki mint egy ősember (komolyan, mi csak medvének hivjuk ) kirúgták, elvileg a sok hiányzása miatt, mert eltört a lába meg mittom én. Pedig csak tavaly jött hozzánk, mert a változatosság kedvéért akkor is lelépett a matektanárunk, aki egyben az ofőnk volt! Ja és hogy fokozzuk az izgalmat: most még német tanárunk sincs, mert a régi elment szülni, és a kijelölt töri/német szakos tanár is leépett, szal most nincs: töri, matek, német irodalom, nyelvtan tanárunk + ofő sincs! Azért ez már LOL. Tavaly mikor az év elején lelépett az ofőnk (egyébként azért mert időközben számtek szakra járt, de itt nem kapott számtek munkát, ezért lelépett) szóval, mikor lelépett 2 hétig nem volt ofőnk, se matek tanárunk! Élveztük is.
Az eddigi kijárt 5 gimi alatt 4 ofőnk volt, most lesz az 5. Na mennyit tippeltek neki, meddig fog maradni? ;-D

"Find out who you really are"

Válasz erre

J. Dávid
#142 J. Dávid [6295]
De az!

Egyébként egyetemmel kapcsolatban nekem is lenne kérdésem: A fizetős egyetemeknél mivan? Ott is kell az 5-ös? Vagy ott full hülye is lehetsz,csak ad a pénzt?

Válasz erre

Előzmény: HTB 2002.08.31. 17:05
HTB
#141 HTB [4144]
hm Reapest,erdekeseket mondtal;en pl jogra szeretnek menni majd,ami telleg elegge tul van telitve...max elmegyek fizetos egyetemre,s majd a haverom,aki kozgazra megy(szeretne) kftjnel mig o sikkaszt,en majd elintezem a jogi reszet ;>>>
hat nem 1 fantasztikus eletcel?

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Reapest
#140 Reapest [3313]
Kár, pedig a mai villamosvezetők nagyrésze tetű lassú. Kellene már valaki, aki végre bebizonyítja, hogy egy induri-pindurit többet bírnak el a sínek (max. 1x használatosak lesznek, mert K@jmán áthajtása után porrá zúzódnak .
Komolyra fordítva a szót: Attól függ, hogy hol akar az ember élni és milyen szinten. Azt gondolom, hogy ma már éppenséggel 1 diploma sem elegendő, mert hatalmas a túljelentkezés mindenhol (főleg a jól kaszáló, legális állásoknál) és bár a másik diplomája az ürgének full más szakterületre szól, a munkáltatók inkább felveszik a több területen képzett embert.
Arról nem is beszélve, hogy az egyetemeken is túljelentkezés van, ezért az 5-ös sem biztosan elég, és csak dícséretes 5-ösnél dőlhet hátra az ember a karosszékében.

Mellesleg tök mind1, hogy mikor kell az ember, maga a felkelés nehéz és az elhatározás, hogy most megyek és szanaszét ütöm magam a suliban.

Thatoo kérdezett még jó régen tőlem: Persze, az egész osztály átjött a gimibe, lényegében semmi sem változott (se nem 6. végén, amikor ottani gimisek lettünk, se nem 8. végén, amikor hivatalosan is azok lettünk). A játék egyre nehezebb lesz és a tétek is emelkednek, ennyi.

Válasz erre

HTB
#139 HTB [4144]
es akkor nem leszel villamos vezeto?

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: K@jmán 2002.08.31. 16:29
K@jmán
#138 K@jmán [474]
De figy
Ez a suli ahova megyek olyan, hogy kijárod a 4-et és maradhatsz még +2 évet ami azt jelenti, hogy a 2 év után felvételi nélkül fősuli. Jó-jó tom, hogy az nem olyan, mint egy egyetem de kezdésnek FASZA.
Csak jól kell 'szerepelnem'.

"Vae Victis"

Válasz erre

HTB
#137 HTB [4144]
hores baby,azzal mar elmehetsz busz/villamsovezetonek,szep karriert lehet am ott befutni.....szakkozep,hat az elegge rotfl,mert onnan elegge gaz 1 (nem fizetos) egyetembe bekerulni,es manapsag 1 erettsegi az vajmi kevesre eleg...

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: hores 2002.08.29. 21:25
hores
#136 hores [425]
dettó. Én is most megyek szakközépbe! De egy jó dolog azért van benne az hogy megvan a 8 általánosom!

Hajrá Fradi!!!

Válasz erre

Előzmény: K@jmán 2002.08.29. 18:44
HTB
#135 HTB [4144]
nem akarok iskolaba menni !!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
mikor lesz mar megint julius ?;>>>
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
iden jon meg biologia rotfl
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
gimi 2. osztaly suxx.....!!!

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Hydrid
#134 Hydrid [752]
hehe, én rögtön gimnáziumba nyomultam, úgyhopgy nekem nem lesznek ilyen problémáim...

Ha az Ördög jelenik meg elötted, ne ijedj meg. Csak Én leszek az...

Válasz erre

Előzmény: K@jmán 2002.08.29. 18:44
K@jmán
#133 K@jmán [474]
Kijártam a 8 általánost!
Most megyek Szakközépbe. Hétfőn mehetek.

"Vae Victis"

Válasz erre

GL
#132 GL [531]
...szarok rá, majd kijárom!

Válasz erre

Pete Croft
#131 Pete Croft [2752]
jóvolt ide felhozni az 10000 éves topikot báááz]

₪Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...₪

Válasz erre

Telapo
#130 Telapo [408]
Nem is az a gáz, hogy átmegyek-e, hanem hogyan megyek, mennyivel. Minimum 4.5 átlagot kéne elérni. Az mostani évem 4-es átlag volt, szal bele kell húzni.
Amúgy köszi a biztatást

ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD

Válasz erre

HTB
#129 HTB [4144]
figy telapo,ha mar az erettsegiig eljutottal,ott mar nem hagynak megbukni,csak a legvegso esetbe,mert ha sok ember bukik meg az az iskolara rossz fenyt vet!
amugy en sulimba ma volt tankonyvasarlas,ahogy elnezem iden is lesz mivel futeni/segget torolni ;]]

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: Telapo 2002.08.27. 16:15
Telapo
#128 Telapo [408]
Nekem különösen szar évem lesz, idén fogok érettségizni

ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD

Válasz erre

Osmium
#127 Osmium [2326]
Most már mondd el!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: Mephisto 2002.08.27. 13:09
Mephisto
#126 Mephisto [5959]
van egy rossz hirem, de inkàbb nem mondom el

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Válasz erre

MagicMoment
#125 MagicMoment [17778]
Huhuhuuu...
De szar lehet majd menni suliba!
Hála istennek én már befejeztem!
Üdvözlöm a tanáraitokat!!!

Válasz erre

Thatoo
#124 Thatoo [371]
Én általában 6:30-kor kelek.

Válasz erre

NeoExDeath
#123 NeoExDeath [3166]
Nálunk meg 7.30 kor kezdődik a tanítás, és 6.00 kor kelek hogy beérjek, pedig nem lekok messze, midez pesten. Aki pedig késöbb kell annak ne legyen pofája sajnáltatni magát mert nagy mázlista

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

Válasz erre

Hydrid
#122 Hydrid [752]
ja, én még élvezem is az skolát...meg AZTÁN, MEPHISTO, én LEGALÁBB MŰVELT LESZEK...

Ha az Ördög jelenik meg elötted, ne ijedj meg. Csak Én leszek az...

Válasz erre

norfeus
#121 norfeus [3857]
én elsoben 5 kor keltem és 1 ora volt mire beértem a suliba.
A portás után mindig én voltam a második reggel az iskolában

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Thatoo
#120 Thatoo [371]
Szerintem nem olyan szörnyű a koránkelés.
Addig sux, míg kinyitod a szemed, és legszívesebbben aludnál még egy órát, de ha azon nyomban felkelsz sokkal jobban érzed magad. Meg ha megszokod, akkor már no problemo

Válasz erre

'Tacker Takk'
#119 'Tacker Takk' [3167]
Sajnos néha sajnáltatom magam, hogy milyen korán kelek (6:45) pedig sosincs igazam, mert a metroval hamar az iskolába vagyok.
És nekem is több osztálytársam messziről jár be, és már fél 4-kor fenn vannak!
Minden elismerésem az Övék, nem csak azért mert ilyen áldozatra képesek iskoláért, szakmáért, hanem azért is, hogy egyszer sem panaszkodnak fáratságra...

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

Der_Yeti
#118 Der_Yeti [835]
Hát nem ezért vagy azért de a fél 7 nem egy korai kelés. Nálunk többen Budapest környékéről járnak be és néhányuk 6 elött kel fel.
Elsőbe az egyik osztálytársam Erdőstarcsáról jart es 5 körül jött a busza.
Nem lettem volna a helyeben.

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

J. Dávid
#117 J. Dávid [6295]
Örülj neki bazz! Nekem már itthonról kell elindulni fél 7-kor max 3/4kor,hogy beérjek a suliba!Egyébként nem muszáj korán lefeküdni suli időbe. Csak bírni kell a kevés alvást (5-6óra)

Válasz erre

Előzmény: Peeter 2002.08.25. 11:32
Peeter
#116 Peeter [5697]
Én csak attól félek hogy fogom meg szokni a fél 7-es kelést,Este 10 kori fekvést,a du. tanulást......

I don't want you back!!!

Válasz erre

hriszto
#115 hriszto [7565]
Én most megyek tovább. Megvan az érettségi, de kitörölhetem vele a ......! Sokmindent nem ér. Legalábbis Magyarországon.

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat