28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!

padavan
#52 padavan [21647]
Mint ahogyan az is megvetendő, aki BÁRMIRE felvág és arcoskodik. Főleg úgy, hogy az árát nem ő, hanem a kedves szülők keresték, illetve lopták, csalták, hazudták össze.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: zs0lt1kA^ 2005.01.14. 18:51
Porker
#51 Porker [8000]
Noo, én akarom tanítani tesi helyett azt a tantárgyat!!!!

bal, jobb, bal, jobb...

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.01.14. 21:51
Kalwa
#50 Kalwa [4370]
Mivel példanélküli hozzáállást és megértést tanusítottál, ha egyszer a pártom hatalomra jut téged teszlek meg az oktatási miniszteremnek kedves Porker!

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

Előzmény: Porker 2005.01.14. 21:47
Porker
#49 Porker [8000]
Én én én!

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.01.14. 21:46
Kalwa
#48 Kalwa [4370]
Sajnos minden iskolában és minden osztályban léteznek az idióták Ha rajtam múlna először is teljesen új alapokra helyezném az oktatási rendszert. 9-től kezdődne a tanítás az órák között 20 perces szünetekkel és heti 35 -ben szabnám meg a kötelező óraszámokat. Minden diáknak tovább hetente kéne választania +2 óra kötelező foglalkozást. Az iskolákban a dohányzás, füvezés, drogozás, piálás, fegyvertartás és a neveletlen viselkedést azonnali kizárással és 4 év katonai iskolába való kötelező érvényű kirendeléssel díjaznám 10 óra igazolatlan távollét után a diákot kötelezően minden tantárgyból le kell vizsgáztatni - amit abban az intervallumban ami a suli kezdéstől és az büntetés kihírdetéséig átvettek. Továbbá, aki ellen az osztálytársai vagy egyéb az intézményen belül tanuló diák részéről feljelentés érkezik valamilyen vétség miatt, azt azonnali hatállyal - kivizsgálás mellett - el kell távolítani az intézményből. Fiúk és lányok részére külön iskolák. Testnevelés óra helyett katonai és honvédelmi alapismeretek órát vezettetnék be.

Egyenlőre ennyi jut eszembe, de majd még írok pár ötletet. Ki támogatja ezeket?

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

Porker
#47 Porker [8000]
Van néhány hülye gyerek.Ma felelt az 1ik, akinek kedvence a II. VH, és pont abból felelt.De bazz azt se tudta megmondani mikor kezdődött, a tanár meg kérdezte tőle hogy mikor kezdődik az iskola de még azt se tudta..De az benne a LOL hogy előtte elmondott a Tiger tankól fejből egy olyan leírást, amit Lacko+Morello is megirigyelhetne.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Ominozia
#46 Ominozia [304]
kösz.
és igen jól látod a dolgokat.

Az élet fáj!

Válasz erre

Előzmény: zs0lt1kA^ 2005.01.14. 18:51
Ominozia
#45 Ominozia [304]
te miről beszélsz én egy szóval nem mondtam hgy gazdagok vagyunk mert egyáltalán nem vagyunk azok.

én csak azt írtam le hogy van egy gyermek akinek van2db jobb cucca és utána 2évig azokról kántál és az idegeidre megy vele ilYen a mosogép vagy a geccco gatya.

Az élet fáj!

Válasz erre

Előzmény: Seekoly 2005.01.14. 17:53
zs0lt1kA^
#44 zs0lt1kA^ [1340]
en spec talan egy picit igazat adok ominozianak, kb olyan gyerekrol ir akinek nem telik semmire de emelett azzal a kevessel ami neki van, azzal probal felvagni, arra veri magat. az ilyent nem sajnalni kell, szerintem, hanem megvetni

~

hhhhh

Válasz erre

Seekoly
#43 Seekoly [1990]
Ha ne hagyjuk, akkor folytassuk:
Ti újgazdagok vagytok?
Áhhh tudod mit, nem érdekel! Majd mikor barátokért és szeretetért állsz sorba egy egy elit bevásárlóhelyen, akkor rájössz, hogy itt nem tudsz fizetni a szüleid pénzével!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Válasz erre

Előzmény: Ominozia 2005.01.14. 17:40
Ominozia
#42 Ominozia [304]
na hagyjuk te ezt nem értheted

Az élet fáj!

Válasz erre

Előzmény: Seekoly 2005.01.14. 17:38
Seekoly
#41 Seekoly [1990]
De akkor ki menőzik most a jóval többe került mosógéppel?

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Válasz erre

Előzmény: Ominozia 2005.01.14. 17:36
Seekoly
#40 Seekoly [1990]
Természetesen gondoltam, hogy neketek aztán biztos jóval többe került a mosógépetek!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Válasz erre

Előzmény: Ominozia 2005.01.14. 17:36
Ominozia
#39 Ominozia [304]
nem irigykedem hisz nekünk jobb van.
de ez a tápi még azzal is menőzik hogy vettek egy kiló parasztkolbit.
ha hallanád hogy mondja hogy ilyen egy 80ezer hufos mosógép.
én pl.: sose menőzöm a mi mosógépünkkel ami ennél jóval többe került.

Az élet fáj!

Válasz erre

Előzmény: Seekoly 2005.01.14. 17:33
Seekoly
#38 Seekoly [1990]
Ez egy külső szemlélőnek úgy hangzik (egy idő után), mintha irígykednél a 80k-s mosógépükre!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Válasz erre

Előzmény: Ominozia 2005.01.14. 15:52
vally
#37 vally [9774]
Ne menj bele vitába azzal, aki látta a blair-i boszorkányt

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.01.14. 15:28
Pyrogate
#36 Pyrogate [21953]
Mind szép és jó, de már csak azt vesztettem el, hogy ki kinek az osztálytársa itt?

Lánytöbbség egy gimis osztályba nagyon is jó dolog. 23/13 az arány nálunk, és ha valaki csinál egy házibulit, könnyen összejön vki (igaz eddig csak egy ilyen buli volt). Meg az osztálykirándulások is full hangulatosak Sztem a legjobb így...Ráadásul a legjobb tanulók a legbulizósabbak is

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Ominozia
#35 Ominozia [304]
én ezt mind értem.
de ő állandóan csesztett ezzel enegem meg mondja a süket dumát hogy ez meg az kifizeti helyettünk.
de vannak nálaM jobb móduak is és azokat nem cseszteti csak engem.
de az általánosan igaz hogy menőzik a gecco gatyájával a 80ezer hufos mosógépükkel meg a mittomén mivel.
ha nem szólna egy szót se nagyívbe lefosnám nem érdekelne.
de az már enyhén idegesítő hogy a semmivel menőzik ott nekem.
VÉGE

Az élet fáj!

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.01.14. 15:28
padavan
#34 padavan [21647]
Na, most szerinted a vezetékes - és mobil - telefon, meg a net annyira nagy dolog? Ne viccelj már... Az meg, hogy te valahol élvezed, az a saját kis bizonyítványod. Tök átlagos dologra menőzhetsz egy szegény csóró elött, játszhatod a nagy embert, hát elég xar játék az ilyen, szerintem.
A szülei munkáját meg végképp nem nézném le, mert ha az apja nem targoncázná a helyére a dolgokat, akkor bizony a te nagyokos szüeidnek kellene megcsinálni ezt...
Láttad a Harcosok Klubja c. filmet?
Nem szó szerint:
"Mi főzzük meg a vacsorádat, mi terítjük meg az asztalodat, mi mosunk rád, mi javítjuk meg az autódat, úgyhogy ne packázz velünk, mert megjárod!"
Remélem, érted a lényegi mondanivalóját a dolognak...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Ominozia 2005.01.14. 15:12
Ominozia
#33 Ominozia [304]
nem, de ha valaki csoró ne menőzön a ladájával meg azzal hogy mennek székesfehérvárra és ne cseszegessen állandóan azzal hogy persze van pénzünk innen meg onnan.
irigy rám kész én élvezem azt hogy basztat mert belülről fő azért hogy ő nem lehet "olyan" helyzetben hogy legyen pl.: vezetékes telefonjuk vagy internetjük...........

tudom ez úgy néz ki mintha lenézném de egész más van a háttérben.

Az élet fáj!

Válasz erre

Előzmény: Seekoly 2005.01.14. 14:58
Seekoly
#32 Seekoly [1990]
na jólvan elegem van! Hol van a qva etiles üveg????

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Válasz erre

Előzmény: zs0lt1kA^ 2005.01.14. 15:01
zs0lt1kA^
#31 zs0lt1kA^ [1340]
jovan ne parazza kenytelen leszek befenyiteni az egereket

amugy nalunk csak en vagyok idiota

hhhhh

Válasz erre

Előzmény: Seekoly 2005.01.14. 14:59
Seekoly
#30 Seekoly [1990]
Mond meg neki:
jól elbasztad ezt az utolsó lehetőségedet! De vigyázááááá!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.14. 14:02
Seekoly
#29 Seekoly [1990]
Nem mondták még neked, hogy ne nézd le más ember foglalkozását?

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Válasz erre

Előzmény: BiP 2005.01.14. 14:11
Seekoly
#28 Seekoly [1990]
Hát te aztán nagyon kemény gyerek lehetsz!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.01.14. 14:10
Gandalf 1990
#27 Gandalf 1990 [49]
Engem az egyátalán nem érdekel hogy 4 kockás a hasfala! Büdös gecik!

Tóth Ádám

Válasz erre

SiLo
#26 SiLo [605]
ez így van...az olyanokat is ütni kéne..xD

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.01.14. 14:17
Gandalf 1990
#25 Gandalf 1990 [49]
Ez nekem nagyon, nagyon idegesítő!

Tóth Ádám

Válasz erre

nihilism
#24 nihilism [3144]
Mer parasztok, es amugy nullak, ez az egyetlen dolog, amiben jok, es szeretnek fesziteni. En is ismerek egypar ilyen majmot...

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.01.14. 14:16
Ominozia
#23 Ominozia [304]
jaja a faragó dávid........
lol

Az élet fáj!

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.01.14. 14:16
Gandalf 1990
#22 Gandalf 1990 [49]
Mér van az hogy nálunk mindenki azt mutogatja milyen izmos, kockás a hasfala?

Tóth Ádám

Válasz erre

Ominozia
#21 Ominozia [304]
jaja

Az élet fáj!

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.01.14. 14:13
SiLo
#20 SiLo [605]
az

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.01.14. 14:13
Gandalf 1990
#19 Gandalf 1990 [49]
Elég béna a csávó!

Tóth Ádám

Válasz erre

Előzmény: BiP 2005.01.14. 14:11
ZSUGA
#18 ZSUGA [1822]
Megszoktam leugotob el löktem de repült vagy 1métert
és eszt csinálta:

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.14. 14:02
BiP
#17 BiP [8]
Fedőneve: Tápi
Különös ismertetőjele: Nagyon nagyon bunkó s egyben paraszt is.
Különlegessége: Roland névre hallgat.
Nagyon irigy mindenre s mindenkire szegényke nagyon csóró.
Van egy Ladájuk, amivel nagyon szeret menőzni.
Irigy a nagymamámra mert kb. 2ezer Ft-el több a nyugdíja, mint az övének.
Azon kívül nem bírja feldolgozni, hogy van Internetem, be van kötve a vezetékes telefon és van képes hangos telefonom.
Nem közösségbe való nem bírja fölfogni, hogy neki ezt az életet kell élni, mert ezt kapta sorstól.
Másrészt étterembe se lehet vele menni, mert az alapvető dolgokat sem tudja, mint pl.: hogy együnk hogy beszéljünk, és hogy fizessünk.
Én csak sajnálni tudom.
Egyedül az édesapját sajnálom, mert ő legalább egy intelligensebb fajta.
De hát van kitől tanulni a parasztságot szegény Tápinak, hisz a család nem csak az apából áll.
Engem mindig azzal basztat, hogy a szüleim a postán dolgoznak, de nem bírja fölfogni, hogy apám vezetőbeosztásban van és mind2 szülőmnek felsőfokú végzetsége, van ellenben az övéivel, hiszen az anyja egy bowdengyárban az apja pedig egy gyümölcslégyárban targoncavezető.

Kicsit hosszú meg sok benn a fölösleg de ez kijött belőlem.

Válasz erre

Gandalf 1990
#16 Gandalf 1990 [49]
Én ha felidegesítenek azt az osztálytársamat úgy hasbaütöm hogy megtanulja egy életre a leckét! (mindig bepofázik nekem!)

Tóth Ádám

Válasz erre

SiLo
#15 SiLo [605]
ott van a: xD

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.01.14. 14:08
nihilism
#14 nihilism [3144]
En szakkozepbe jarok (nem gyenge szakkozep kb a varos elitebb gimijeivel van egy szinten). SiLo: most lanyt verjek meg? Hat valahogy idegen lenne szamomra, de neha felidegesitenek, akkor nem nezek semmit... (azert meg marad ne'mi onkontroll)

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.01.14. 14:06
SiLo
#13 SiLo [605]
leánykák körében ez a trendi. verjed őket széjjel és küld el a képet. xDD
itt is vannak, de inkább más osztályokba akik addig ütnék amíg mozognak utána megtaposnám őket, majd újból ütném...és nem folytatom ;]]]

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.01.14. 14:03
CamelX
#12 CamelX [6215]
Én is középsuliban nagyon lánytöbbséges osztályba jártam. Ilyenkor az ember azt gondolná, hátradőlve is be tudsz csajozni, pedig aztán más a helyzet, főleg hogy gimis osztály volt, tele volt pedálokkal...

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.01.14. 13:54
nihilism
#11 nihilism [3144]
Igen, nalunk is a huligenzet szeretik... Ja, meg van egy par. Van egy irgalmatlan gyik gyerek, olyan feje van, mint a paralelogramma, tiszta rucsok, es es lancok, csukloszoritok, kendok lognak rajta. Kedvenc egyuttesei: linkin park, papa roach, tankcsapda, stb... Ja, es valami elmondhatatlanul gyik, raadasul gyenge mint az algopirin. (jo, en is vekony vagyok de ugy kb fel meterrel szelesebb vagyok nala) Meg hat a baratnoje (na nem ugy, mert neki eletben nem lesz baratnoje) is full ilyen, egesz nap feketebe van stb... Neha mikor rossz kedvem van szejjelvernem oket akkora gyokerek...

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.14. 13:56
SiLo
#10 SiLo [605]
verjed meg xDD

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.14. 14:02
ZSUGA
#9 ZSUGA [1822]
ja meg van az osztályba egy fiú aki ha valami rosz eredményt mondok
bele ugatya a jót!És ezzel anyira fel tud idegesiteni

Válasz erre

SiLo
#8 SiLo [605]
nálunk is van pár szerencsétlenség...>;/
a lányok 2csoportra vannak osztva, egyikek a "magukba húzódó semmik" másikak meg a " menő, gazdag csajok vagyunk röhögünk az összes többin, hooligans a király és a szexről beszélünk"
elég siralmas....
a fiúk már normálisabbak (bár a leányoknak jobban örülnék), de ott is van pár szerencsétlenség. Ominozia barátom ír is egyről..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Gandalf 1990
#7 Gandalf 1990 [49]
Nálunk van egy olyan fiú Krisztián aki szereti a többieket fogdosni! A hasukat leginkább! Van még egy fiú aki 95 kg!!!!!!! Borzalmas látvány, ahogy lógnak róla a hájpárnák.

Tóth Ádám

Válasz erre

ZSUGA
#6 ZSUGA [1822]
Mi ugy hivunk egy lányt hogy kapa nyeg!
A másikat meg ugy hogy vokie tokie

Válasz erre

nihilism
#5 nihilism [3144]
Talan egyketto van, aki az atlagnal jobb. Van akinek szep az arca, de egy picit kover (jovan cartmanesen molett9, van akinek jo az alakja, de tiszta rucsok a feje, stb... A masik osztalyokban vannak jok. Vegulis kb 150 lany jar az evfolyamomba szal vannak szepek...

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2005.01.14. 13:52
Herr Hauptmann
#4 Herr Hauptmann [3187]
"Ja, es a 26 lanybol egy se szep..." Na ez a totál szívás!

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.01.14. 13:48
nihilism
#3 nihilism [3144]
Mivel nalunk szinte csak lanyok vannak, ezert kb oroluk irnek. Van egy dagadt, csunya, amolyan wannabe kurva, aki azt hiszi magarol, hogy o a no1, kb eszmeletlen nevetseges amikor az osztalyom gyik fiuit ossza, hogy milyen igenytelenek stb... Meg van par pedal lany, ezek kozul a legundoritobb az, aki cca 140 cm, ugy nez ki, mint egy 10 eves, olyan hangja is van, es valami elviselhetetlen, en egyszer majdnem megutottem. Nem nagykepu, meg semmi ilyen, csak egyetlen temaja a tanulas, es amikor beszel, eldonti a fejet jobbra-balra, pofazas kozben elore razza, hogy helyeseljen arra, amit mond... Pfff... A tobbi csak ugy van, ha nem lennenek az se tunne fel, amolyan atlag kispolgarok, semmi kulonosek. Ja, es a 26 lanybol egy se szep...

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat