Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Idióták az osztályomban!
bal, jobb, bal, jobb...
Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."
Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
Ha rajtam múlna először is teljesen új alapokra helyezném az oktatási rendszert. 9-től kezdődne a tanítás az órák között 20 perces szünetekkel és heti 35 -ben szabnám meg a kötelező óraszámokat. Minden diáknak tovább hetente kéne választania +2 óra kötelező foglalkozást. Az iskolákban a dohányzás, füvezés, drogozás, piálás, fegyvertartás és a neveletlen viselkedést azonnali kizárással és 4 év katonai iskolába való kötelező érvényű kirendeléssel díjaznám
10 óra igazolatlan távollét után a diákot kötelezően minden tantárgyból le kell vizsgáztatni - amit abban az intervallumban ami a suli kezdéstől és az büntetés kihírdetéséig átvettek. Továbbá, aki ellen az osztálytársai vagy egyéb az intézményen belül tanuló diák részéről feljelentés érkezik valamilyen vétség miatt, azt azonnali hatállyal - kivizsgálás mellett - el kell távolítani az intézményből. Fiúk és lányok részére külön iskolák. Testnevelés óra helyett katonai és honvédelmi alapismeretek órát vezettetnék be.
Egyenlőre ennyi jut eszembe, de majd még írok pár ötletet. Ki támogatja ezeket?

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."
Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
és igen jól látod a dolgokat.
Az élet fáj!
én csak azt írtam le hogy van egy gyermek akinek van2db jobb cucca és utána 2évig azokról kántál és az idegeidre megy vele ilYen a mosogép vagy a geccco gatya.
Az élet fáj!
~
hhhhh
Ti újgazdagok vagytok?
Áhhh tudod mit, nem érdekel! Majd mikor barátokért és szeretetért állsz sorba egy egy elit bevásárlóhelyen, akkor rájössz, hogy itt nem tudsz fizetni a szüleid pénzével!
A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Az élet fáj!
A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!
de ez a tápi még azzal is menőzik hogy vettek egy kiló parasztkolbit.
ha hallanád hogy mondja hogy ilyen egy 80ezer hufos mosógép.
én pl.: sose menőzöm a mi mosógépünkkel ami ennél jóval többe került.
Az élet fáj!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
Lánytöbbség egy gimis osztályba nagyon is jó dolog. 23/13 az arány nálunk, és ha valaki csinál egy házibulit, könnyen összejön vki
(igaz eddig csak egy ilyen buli volt
). Meg az osztálykirándulások is full hangulatosak
Sztem a legjobb így...Ráadásul a legjobb tanulók a legbulizósabbak is
Szenvedély nélkül a foci halott.
de ő állandóan csesztett ezzel enegem meg mondja a süket dumát hogy ez meg az kifizeti helyettünk.
de vannak nálaM jobb móduak is és azokat nem cseszteti csak engem.
de az általánosan igaz hogy menőzik a gecco gatyájával a 80ezer hufos mosógépükkel meg a mittomén mivel.
ha nem szólna egy szót se nagyívbe lefosnám nem érdekelne.
de az már enyhén idegesítő hogy a semmivel menőzik ott nekem.
VÉGE
Az élet fáj!
A szülei munkáját meg végképp nem nézném le, mert ha az apja nem targoncázná a helyére a dolgokat, akkor bizony a te nagyokos szüeidnek kellene megcsinálni ezt...
Láttad a Harcosok Klubja c. filmet?
Nem szó szerint:
"Mi főzzük meg a vacsorádat, mi terítjük meg az asztalodat, mi mosunk rád, mi javítjuk meg az autódat, úgyhogy ne packázz velünk, mert megjárod!"
Remélem, érted a lényegi mondanivalóját a dolognak...
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
irigy rám kész én élvezem azt hogy basztat mert belülről fő azért hogy ő nem lehet "olyan" helyzetben hogy legyen pl.: vezetékes telefonjuk vagy internetjük...........
tudom ez úgy néz ki mintha lenézném de egész más van a háttérben.
Az élet fáj!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!
amugy nalunk csak en vagyok idiota
hhhhh
jól elbasztad ezt az utolsó lehetőségedet! De vigyázááááá!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!
A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!
Tóth Ádám
Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD
lol
Az élet fáj!

Tóth Ádám
Az élet fáj!
Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD
Tóth Ádám
és eszt csinálta:


Különös ismertetőjele: Nagyon nagyon bunkó s egyben paraszt is.
Különlegessége: Roland névre hallgat.
Nagyon irigy mindenre s mindenkire szegényke nagyon csóró.
Van egy Ladájuk, amivel nagyon szeret menőzni.
Irigy a nagymamámra mert kb. 2ezer Ft-el több a nyugdíja, mint az övének.
Azon kívül nem bírja feldolgozni, hogy van Internetem, be van kötve a vezetékes telefon és van képes hangos telefonom.
Nem közösségbe való nem bírja fölfogni, hogy neki ezt az életet kell élni, mert ezt kapta sorstól.
Másrészt étterembe se lehet vele menni, mert az alapvető dolgokat sem tudja, mint pl.: hogy együnk hogy beszéljünk, és hogy fizessünk.
Én csak sajnálni tudom.
Egyedül az édesapját sajnálom, mert ő legalább egy intelligensebb fajta.
De hát van kitől tanulni a parasztságot szegény Tápinak, hisz a család nem csak az apából áll.
Engem mindig azzal basztat, hogy a szüleim a postán dolgoznak, de nem bírja fölfogni, hogy apám vezetőbeosztásban van és mind2 szülőmnek felsőfokú végzetsége, van ellenben az övéivel, hiszen az anyja egy bowdengyárban az apja pedig egy gyümölcslégyárban targoncavezető.
Kicsit hosszú meg sok benn a fölösleg de ez kijött belőlem.

Tóth Ádám
Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD
itt is vannak, de inkább más osztályokba akik addig ütnék amíg mozognak utána megtaposnám őket, majd újból ütném...és nem folytatom ;]]]
Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD
I am the architect of my own destruction.
Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD
bele ugatya a jót!És ezzel anyira fel tud idegesiteni
a lányok 2csoportra vannak osztva, egyikek a "magukba húzódó semmik" másikak meg a " menő, gazdag csajok vagyunk röhögünk az összes többin, hooligans a király és a szexről beszélünk"
elég siralmas....
a fiúk már normálisabbak (bár a leányoknak jobban örülnék), de ott is van pár szerencsétlenség. Ominozia barátom ír is egyről..
Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Tóth Ádám
A másikat meg ugy hogy vokie tokie

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]