28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok

albpatti
#83 albpatti [5]
van egy playstation 3-am ,viszi a playstation 1-es gyárit(csak az olyanokat) de viszont nem viszi a playstation 2-es gyári játékot.Miért van ez??
Ha valaki tud segíteni annak nagyon hálás lennék!!!:sick-(

Válasz erre

supernova93
#82 supernova93 [9]
10 000?hat nekem most nincs fornitom ,de jol hangzikitt mer van az h sokkal dragabb a jatek mint nalatok? nincs igazsag

Válasz erre

tamasj
#81 tamasj [1]
jol hangzik

Válasz erre

Előzmény: RAI*DEN 2008.06.06. 14:13
grindcore
#80 grindcore [11]
Sziasztok!

Eladó két játék, teljesen vadiúj (eredeti csomagolásában):

Street Fighter 4 - 10 000 Ft
Lord Of The Rings: Conquest - 10 000 Ft

Érd:

Válasz erre

xboxmod
#79 xboxmod [15]
Üdv! Xbox360ok flashelése, xbox360 játékok Szegeden Email:

Válasz erre

Lacmaster
#78 Lacmaster [9]
Nagyon szívesen,ha veszel csak írj az e-mail-emre küldök pár jó oldalt...

Válasz erre

tibi1989
#77 tibi1989 [54]
köszi az eddigi hozzászólásokat, Lacmaster: ne izgulj, nekem (hálisten) lehetőségem sincs HD-ben nézni, szal ez nem lesz akadály... Obi1: azért kérdeztem erre a tv-s dologra, mer én tudatlan aszittem, hogy csak az ilyen max3 éves készülékekhez tud csatlakozni, de már gugliztam egy-két dolgot, szal ha máshogy nem egy scart kábellel simán menni fog.

mégegyszer kösz a segítséget, még lehet hogy fogok kérdezni. KÖSZi szépen!

Válasz erre

Obi1
#76 Obi1 [1410]
Nem tudom hogy mit kell problémázni a tv-vel. Rákötöd a boxot monitorra egy VGA kábellel, és mehet a játék. Én is így játszok már mióta, és tökéletes.

Power-saw to people!

Válasz erre

Előzmény: Lacmaster 2009.02.05. 07:50
Lacmaster
#75 Lacmaster [9]
Először is:A konzol az játékra való-DE nagyon!!!
Én játszottam vele fél évig sima TV-n elment,csak ne nézz meg lcd-t mert egy világ omlik össze benned 360 fokos fordulat:
Igenis kell HD,!!!!!
Amúgy el lehet lavírozni vele,azért...
A konzolnál az a jó :Nem kell crack,patch...stb,nem kell nézni a pc konfigott amit boxra adnak az olyan nálad mint a haverodnál.
Persze ez az én saját véleményem,Én nem válnék meg tőle SOHA(megfertőzött)

Válasz erre

Előzmény: tibi1989 2009.02.03. 19:10
tibi1989
#74 tibi1989 [54]
üdv. nemtom, hogy jó helyen próbálkozok-e, de megpróbálom (max nem válaszoltok). nos.
A helyzet az, hogy egy Xbox360-as beszerzését tervezem, de fogalmam sincs, hogy mit célszerű nézni egy ilyen konzolban. ez az egyik, melyben segítséget szeretnék kapni. a másik inkább egy probléma... a tv-m nem a legújabba közé tartozik (rgo: nem hd, nem lcd, nem hd stb) egyetlen olyan kimenet van rajta, ami segítségével a házimozim van vele összekötve (scart-hoz hasonló (sajna fogalmam sincs konkrétan mi ez)). Itt a gond. Ugyanis fingom sincs, hogy érdemes-e kiadnom rá több mint 60ropit, ha esetleg lehetőség sincs az összekötésre.
Aki bármilyen segítséget tud adni ezzel ill. az alapgéppel kapcsolatban, annak köszönöm!

Válasz erre

Szoszomed
#73 Szoszomed [320]
Ha jól tudom a leg több gamma nem használja ki a Blue-Ray lemezek kapacitását még úgy sem hogy az adatokat nem tömöritik.DVD lemezeken természetesen tömöritik az adatokat amennyire lehet(ha jól tudom).De grafika szempontjából nem ez a lényeg,hanem az hogy a PS3-nak annyira bonyolult a programozási nyelve hogy nem tudnak meg felelően optimalizálni rá és ebböl adódóan PS3-on kisebb képfelbontásra optimalizálják a gammákat a simább futtatás érdekében(ne szagasson) mint X360-ra.....

Ha meg názed az eredeti gammák tokjának a hát oldalát,akkor láthatod hogy a leg több PS3 gamma 720p-re van optimalizálva még X360-ra minden gamma 1080p-re van optimalizálva....És megint csak a bonyolult programozási nyelv miatt PS3-on elő szeretettel ki hadják az élsimitást is még X360-on nem.Legalábbis a nagyobb képfelbontásnak köszönhetően kevésbé szembe tünő az élsimitás hiánya X360-on....

Válasz erre

Előzmény: aticska 2009.01.23. 07:26
xboxmod
#72 xboxmod [15]
Xbox 360ok flashelése Szegeden, bármilyen meghajtótípust, 1órán belül kész. Érdeklődni:

Válasz erre

aticska
#71 aticska [1]
Sok a vita ps3 vs xbox360. Sokszor olvasom hogy az xbox360-nak jobb a grafikája mint a ps3-nak, ez hogy lehet mikor a ps3 blueray lemezt használ (elvileg igen csak nagy adat tartalommal) az xbox360 lemezeire hogyan fér fel hasonlo grafikai adatmennyiség???

Válasz erre

dodgemgeorge
#70 dodgemgeorge [7]
ha vkinek kell eladó 2 hónapos nem flashelt full garanciával 360 premium (60 G az írjon a címre

Válasz erre

messier13
#69 messier13 [1]
Üdv minden Wii rajongónak!
Egy oldalt ajánlok, amelyre Wii Media Download honlapok kerültek összegyűjtésre, még nem teljes...
Mindegyiken egyszeri regisztráció után lehet korlátlanul játékokat, filmeket, zenéket letölteni!
Íme: http://mediadownloads.comze.com/

Válasz erre

Szoszomed
#68 Szoszomed [320]
És "10 játékkal"

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2008.11.27. 15:13
szbszig
#67 szbszig [33649]
Gyerekek, most fusson mindenki az Auchanba, 10k alatt van a Wii!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

sipec
#66 sipec [19623]
megsem
nem lenne akkor penzem lengyelorszagra

Válasz erre

Előzmény: sipec 2008.11.07. 21:49
sipec
#65 sipec [19623]
zsir!!!!
holnap megyek venni

Válasz erre

igi44
#64 igi44 [8]
Nos ennyiért tényleg jó ár!!Vinyó tényleg nincs benne csak egy 256mb-s memóriakártya.De hidd el bőven elég az is.Vinyó csak akkor kell ha live-on akarsz játszani vagyis online. Tört játékokat biztos nem fogja vinni mert ahoz flashseltetni kell a gépet. Ha új alaplapos akkor az még plusz 20000ft, legalábbis nekem ezt mondták kb 1 hete. Eredeti állapotban csak eredeti játék de az rohadt drága. Flash mellett elszáll a garancia, az is biztos. Amúgy ha játékot akarsz írni hozzá akkor dual layeres író meg dual layer lemez fog kelleni, de azt már semmi összegért lehet szinte venni.

Válasz erre

Előzmény: Mann 2008.11.07. 11:35
Mann
#63 Mann [458]
Nah közbe viszaolvastam és az első kérdésemre már meg is kaptam a választ

Válasz erre

Előzmény: Mann 2008.11.07. 11:35
Mann
#62 Mann [458]
hali

A Mediamarkt-ban 29900 a X360 Arcade. Sztem ez jó ár és vennék egyet, csak ne mtudom hogy miben más ez a többi xbox-hoz képest? Annyit tudok h nincs benne winyó. De gondolom anélkül is lehet menteni csak kevesebbet. Továbbá írott dvd-ket beolvas? Dual layer-es író kell hozzá vagy sima is jó?
köszi

Válasz erre

refurb
#61 refurb [35]
Sziasztok!

Csak egy információt akarok megosztani veletek, hátha érdekel titeket is. Képzeljétek a Dell is beszáll a next gen konzolok versenyébe méghozzá AlienWare névvel. Álításuk szerint nagyon ütőképes lesz hardware szempontból, de persze ezt majd csak akkor tudjuk meg, ha kijön. Az infom amúgy elég megbízható, egy computing cég mérnökségén dolgozom és hozzánk akarja hozni a Dell ezt a project-jét és első körben 100-150 ezer konzol gyártását tervezik, gondolom majd az eladások alapján dől el a jövöbeli sorsa. Én kíváncsian várom.

Válasz erre

Corvus5
#60 Corvus5 [2011]
Persze hogy hasznos! Engem elsősorban mások tapasztalatai érdekelnek, és csak utána a marketing. Ezeket az információkat csak fórumokon találhatom meg, és segítségükkel sok bosszúságtól szabadulhat meg az ember.
Néztem Samsung HD Ready LCD TV-ket, 150 ezer Ft alattit nem akarok venni (bár leginkább csak drágábbak vannak ), azután még egy Xbox360 Elite 80 ezer Ft körül van, meg kell ugye néhány játék, esetleg tartozékok. Összegezve 250 ezer Ft alatt valószínűleg nem úszom meg, arra pedig még gyűjtenem kell, pláne h most rendesen le fog apasztani a karácsony is. Ami miatt még tartok tőle, az az egér hiánya. Nem nagyon tudok néhány kedvelt kategóriát elkézelni nélküle, a csatlakoztatás konzolhoz meg idétlenül hat számomra. Ha tehetném nem is váltanék, dehát a pc már lassan évente eszik 250 ezret, és akkor még nem is a csúcson van a config. Mindkettőtöknek köszönöm a segítséget, ez + némi utánaolvasás elég is lesz az induláshoz. üdv

Válasz erre

Szoszomed
#59 Szoszomed [320]
Nem vágom minden kérdéseddel kapcsolatban a témát,de remélem hasznos lesz amit irok

1.Én úgy hallottam hogy max 5 év múlva lesz szükség arra hogy új konzolokat adjanak ki.Már nem emlékszek hol olvastam,de a cikkben valami "crytek,crytech vagy ilyesmi" nyilatkozta ezt tavaj.De az biztos hogy 2010-ig maximum graf minőségben tolhatod X360-on.Szerintem még 2011-is bele fér.....
2.Egyáltalán nem vágom hogy milyen monitor jó hozzá....de szerintem minden féleképp egy HD TV ajánlott.az-az igaziA Minimum képfelbontás ami ajánlott az 720p ami ha jól tudom 1280x720 képfelbontást jelent.De ekkora képfelbontásban némelyik gamma elég homályos.Nekem egy Samsung HD Ready LCD TV-m van amin 1080i 1920x1080i képfelbontásban tudok játszani és ekkora képfelbontásban (1080i) némely esetben jelentős különbség észlelhető a 720p-hez képestHogy monitoron mekkora képfelbontásban tudod tolni azt nem tudom..Én minden esetre egy HD (ready) LCD TV-t ajánlok hozzá...
3.Természetesen van ár zuhanás a konzolos gammák terén is...
4.Csak ösze dugod és az első inditás alkalmával csak végig kell szaladnod pár alap beállitáson és kész.Tolhatod
5.A Live-ról illetve ezekről a pontokról semmit nem tudok.Az biztos hogy ha online akarsz játszani akkor elő kell fizetned Xbox Live Gold-ra...
6.Single játék esetén soha nem kér Live-ot.Nem tudom nála mi volt,meg próbáltam másik fórumon is érdeklődni hogy ez miért fordult elő nála,de mindenki csak értetlenül fogatta a kérdést(rejtély)....Szóval nem kell Live Single játékhoz,nincs plusz költség.

Az X360-ban nem fogsz csalódni ezt garantálom

Válasz erre

Előzmény: Corvus5 2008.10.31. 17:18
igi44
#58 igi44 [8]
Szevasz!Én előtted kérdeztem apróságokat, de mondom azóta mit tudok.Nos én is Xbox 360-at szeretnék venni.Legjobb kép érdekében lcd tv-n érdemes nyomni,de akkor samsung tv-t válassz mert abban van vmi amitől szebb a kép mint más lcd tv-n. Elvileg van vmilyen szerződés a MS és a Samsung között. Sima tv-re is rá lehet kötni, scart kell semmi más. A játékokról annyit hogy tuti drága egy eredeti játék, de ha jó a tört fogod, letöltöd, kiírod a dual layer lemezle és tolod. Ez persze csak akkor megy a flasheltetve van a gép. A legújabbnál ez most +20ezret jelent(ma kérdeztem).De így is belefér 65-70ezer ft-be.Ezt a live dolgot nem vágom, azt majd másvalaki elmondja, de én személy szerint nem használnám, ha netezni akarok ott a gép, boxon nem tolnék online játékot. Egyébként Xbox-ból ha jól tudom 2010ben fog kijönni a legújabb generáció, addig meg tuti nincs baj. Ha úgy veszed egy gép is elévül addigra. Ha szerencsénk lesz nem térnek át a blue rayre mint a ps3nál és akkor továbbra is lehet tört játékkal játszani.

Válasz erre

Előzmény: Corvus5 2008.10.31. 17:18
Corvus5
#57 Corvus5 [2011]
Én alapvetően pc-s vagyok, de amilyen szinten megy itt a hülyének nézés, és a színvonal mélyrepülése miatt, gondolkodom az Xbox360-on. Ebben a témában teljesen új vagyok, ezért megköszönném, ha vki tudna válaszolni ezekre a kérdésekre:
1. Mikor várható bármiféle generációváltás? Meddig érdemes még a mostani modellekben gondolkodni?
2. Gondolom minél nagyobb felbontás annál jobb. Mégis kb. mi az a minimum képernyőméret, amin már élvezhető a móka, és inkább tv (LCD vagy plazma?), monitor, vagy mindegy? (Most pc-hez van egy 19"-os monitorom)
3. Kissé sokallom az Xbox360 játékok árát a pc-hez képest. Itt is van árzuhanás a régebbi dolgok esetében, vagy maradnak 13-18 ezer Ft között?
4. Láttam live feltöltést, 14000 Ft felett volt 4200 pont. Ez milyen rendszerben működik? Valami időkorlátozás alapon, vagy amennyit játszol neten, úgy von le pontokat, vagy hogy?
5. Ha veszek egy Xbox360-at játékkal, akkor rákötöm vmi monitorra/tv-re és használható is, vagy kell vmit buherálni rajta, esetleg regisztrálni vhol?
6. Lentebb olvastam, h vkinek single-ben is kérte a live-ot, ez ugye nem gyakori. Én annak vagyok a híve, ha már megveszek vmit, akkor az legyen az enyém, használhassam, és ne kelljen még havidíjakat is fizetni. (Ezért is nem MMORPG-zek). Single-ben ugye a játék árán túl nincsenek plusz költségek?

Válasz erre

igi44
#56 igi44 [8]
Sziasztok!Szeretném megkérdezni, hogy milyen monitort érdemes venni X 360 mellé? Hagyományos 72cm-es tv van a házban de csak 50Hz-es.A haverom boxát kipróbáltuk és a gép felemelte 60Hz-re a frissítést.Nem tudom hogy ez árthat e a tv-nek, nem szeretném megölni mert utána engem ölnének meg. Inkább ezért monitort vennék mellé 19"-22" körül és ehhez kellene valamilyen tipp.Köszi

Válasz erre

hautdave
#55 hautdave [1]
Hello! Engem az érdekelne h az Xbox 360-at hagyományos tv-hez is hozzá lehet-e csatlakoztatni?

Válasz erre

Razor 911
#54 Razor 911 [721]
Bocs az újabb hülye kérdésért, de most komolyan elgondolkodtam azon, hogy veszek egy Xbox Arcade-ot. Na, az a lényeg, hogy az Xbox-ra rálehet kötni egy 5.1-es hangfalat ??

Tucsok

Válasz erre

Greggorius
#53 Greggorius [23]
Bocs, ha off:
ELADO PS3 jatekok:

BAD COMPANY 8500FT
RESISTANCE: 4200FT
MEDAL OF HONOR: AIRBORNE 6000FT

Hibatlan allapotuak, tok+kezikonyv.

Te.: 70/610-5664

Válasz erre

Razor 911
#52 Razor 911 [721]
Kösz.

Tucsok

Válasz erre

Toki
#51 Toki [5086]
Rá lehet kötni, minden boxhoz kapsz kábelt hozzá, arra külön költeni nem kell.

Válasz erre

Előzmény: Razor 911 2008.09.24. 17:30
Razor 911
#50 Razor 911 [721]
Hagyományos Tv-re rálehet kötni ? Mármint hogy azon jelenjen meg a játék. Milyen csatlakoztató kell hozzá ?

Tucsok

Válasz erre

mucius
#49 mucius [10106]
ugyanúgy mint a tft-ket. vga-kábellel (analóg d-sub).

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: balckraider 2008.09.22. 14:04
balckraider
#48 balckraider [12]
helló!
lehet a pc-s monitoromat (nem LCD, vagy TFT) csatlakoztatni az xbox-hoz?

Válasz erre

Razor 911
#47 Razor 911 [721]
Kösz.

Tucsok

Válasz erre

Előzmény: Szoszomed 2008.09.17. 21:54
Szoszomed
#46 Szoszomed [320]
Nekem van X360 és PS3-is.Az X360 jobban tetszik hogy miért azt 1el lentebb le irtam.A PS3-ra még mindég nem tudnak rendesen optimalizálni,ebböl adódóan a graf gyengébb lehet PS3-on mint X360-on.És bugosabb is lehet a PS3 verzió mint az X360.Ha viszont a PS3 verzió grafkája semmiben nem különbözik az X360 verziótól akkor pedig előfordulhat hogy a PS3 verzió be-be szaggatgat...Ha X360-ra veszel egy játékot akkor biztos lehetsz benne hogy a lehető legtöbbet ki hozták a gamma grafikájából,szaggatás,lassulás nélkül.Viszont ha PS3-ra veszel játékot akkor előfordulhat hogy grafikailag egy picit gyengébb mint az X360 verzió.X360-on sokkal nagyobb képfelbontásban futnak a gammák mint PS3-on........

Az X360 1000x jobban megéri.Én nagyon megvagyok vele elégedve.A PS3-al viszont nem.A PS3-at csak akkor ajánlom neked ha BLU-RAY filmeket is nézni akarsz a játék mellett.És ha szereted a PS axkluziv cimeket.Ha viszont csak játékra akarod használni és nincs kedvenc PS exkluzivod,akkor nincs értelme gondolkodnod rajta.X360 sokkal jobban megéri hidd el.

Ahogy lentebb irtam:
"előfordulhat hogy ugyan azért a pénzért gyengébb minőséget kapsz PS3-on mint X360-on"

Válasz erre

Előzmény: Razor 911 2008.09.17. 17:56
Razor 911
#45 Razor 911 [721]
Hello. Melyik a jobb ? Az Xbox vagy a Ps3 ?

Tucsok

Válasz erre

Szoszomed
#44 Szoszomed [320]
Aha..

Hát most erre mit mondjak?Ha az üldözöttségi szint magas volt és száguldottam egy kocsival,akkor bizony néha beszaggatott.De persze nem anyira vészesen....Azzal a hsz-el lényegében csak arra akartam utalni hogy PS3-ra a játék fejlesztők nem tudnak optimalizálni,amit az is bizonyit hogy PS3-on kisebb képfelbontásban futnak a játékok mint X360-on.És a nem megfelelő optimalizálás miatt a PS3 játékok között van jó pár ami grafikailag gyengébb mint az X360 verzió vagy ha nem akkor elő fordulhat hogy itt-ott belassul.Most gondolok itt az
-élsimitásra
-textúrák élességére
-játékok lassulására
Ez a 3 dolog gyengébb lehet PS3-on mint X360-on

X360-on semmi ilyen gondom nincs egy játékkal sem.
Röviden csak ezt akartam azzal a hsz-el megfogalmazni
De erröl nem nyitok vitát.Van PS3-am és X360-am is.Volt szerencsém ösze hasonlitani jó pár játékot és hidd el az X360 jobban megéri,de ezzel nem azt akarom mondani hogy a PS3 nem jó csak azt hogy előfordulhat hogy ugyan azért a pénzért gyengébb minőséget kapsz PS3-on mint X360-on...

Válasz erre

Előzmény: Player47 2008.08.07. 20:41
Player47
#43 Player47 [447]
Nekem ps3-om van és egyszer se szaggatott be a gta4...

No entry

Válasz erre

Előzmény: Szoszomed 2008.06.05. 20:59
Szoszomed
#42 Szoszomed [320]
Lényegében csak az a különbség az ARCADE verzió és a "drágább" verziók között hogy az ARCADE-ben nincs vinyó és nem kompatibilis az előző generációs XBOX játékokkal.A "drágább" verziókban pedig van vinyó és viszik a régi X-es játékokat.Szóval a játékélmény egyforma minden X360 konzolon.

ARCADE tipus esetén a vinyó hiánya csak anyiban gátol hogy az XBOX Live-ról nem tudzs letőlteni videókat,demókat,stb...mivel nincs hova
De ha a későbbiekben mégis szükséged lenne rá,akkor tudzs hozá külön venni...

Mentésre viszont bőven elegendő a 256Mb-os memo kártya.Én eddig kb 15 gammát toltam végig és még van 150Mb szabad helyem a memo kártyán.Az eddigi legynagyobb mentés amivel találkoztam az 4Mb-os volt.De az nagyon ritka.Átlagban egy X360 játék mentéséhez 300-500kb-ra van szükség.Régebbi játékoknál 60kb(1024kb=1Mb).Szóval a 256Mb-os memokártya bőven elegendő mentésre.A vinyóra inkább akkor van szükség ha szeretnél videókat,demokat letölteni XBOX Live-ról...

Nekem ARCADE ven és nem bántam meg hogy ezt választottam.Szerintem megéri...

Válasz erre

Előzmény: Punxnotdead! 2008.08.03. 14:14
Punxnotdead!
#41 Punxnotdead! [6]
Hello!

Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire éri meg Arcade system-et venni, és hogy ugyanannyira élvezhetőke-e rajta ajátékok mint a drágább verziókon. Jah és hogy miben gátol hogy nincs benne merevlemez, csak 256Mb-os memóriakártya.
sry a noob kérdésért, előre is köszi.

B

Válasz erre

refurb
#40 refurb [35]
Sziasztok!

Itt többször is olvasom, hogy X-en fizetős a network funkció, de ez nem annyira gáz, meg ilyenek. Hát X-em nincs, csak PS3-am, de pl. PS-t full rágyúrták a hálózati dolgokra. Most gondolok szinte az összes játékra és szimplán a menüre is. X-hez pl. akkor fizetni kell a firmware frissitésekhez is vagy van egyáltalán hozzá folyamatos system update?

Válasz erre

RAI*DEN
#39 RAI*DEN [3086]
Nem lehet se chippeltetni, se flasheltetni. Majd később lesz flash, de csak küslő winchesterrel éri meg ami legalább 500Gb-s.

Válasz erre

Előzmény: marci1007 2008.07.16. 13:08
marci1007
#38 marci1007 [1]
Szevasztok! Az a helyzet hogy én még nagyon új vagyok konzolok terén de szeretnék venni egy ps3at. Azt kéne megtudnom hogy ki kell chippeltetni hogy vigye az írott lemezeket???

Válasz erre

Mann
#37 Mann [458]
Úgy néz ki PS3 lesz. Én dvd-zésre is használnám és ez felskálázza a dvd képét 1080-ra.
Köszi a helpeket.

Válasz erre

Szoszomed
#36 Szoszomed [320]
Hát ez szivásSzerencsére nekem ilyen gondom még nem volt.Nem igazán értem a mentéseknek mi köze az XBOX Live-hoz.Tudomásom szerint semmi.Szerintem valami gáz van a boxoddal....

Ha még nem próbáltad,akkor próbáld meg a gyári értékekre visza állitani a rendszert vagy/és csinálj egy új profilt.Ha az sem válik be,akkor én a helyedben fel kersnék egy szervizt vagy a boltban ahol vettem(flasheltettem) megkérdezném hogy ez miért van.Tudomásom szerint az XBOX Live-ra csak akkor van szükség ha Online akarunk játszani.Ha Single-ben akarunk játszani akkor nem kell XBOX Live.Főleg ahoz hogy használhassuk a mentésünket....Persze ha roszul tudnám akkor javitson ki valaki,de én akkor sem találkoztam még ilyesmivel

Válasz erre

Előzmény: atiboy89 2008.06.13. 12:58
atiboy89
#35 atiboy89 [9]
de pontosan ezt csinálja,de frissiteni csak akkor kell ha mondjuk 1-vagy 2 napig nem játszok.akkkor kérdi frissitek vagy nem és ha nem frissitek akkor nem tok mentésekkel játszani.
pl tomb raider:bejon balrol a szürke kép hogy csatlakozzak éh ha nem csatlakozok a live ra akkor egyszerüen a save és a load sötét szürke nem lehet rámennei nem érhető el.
ki probáltam hogy kihuom a kébelet ,igy tehát nincs live-ra csat lakoztás,de elkeseredésemre nem jok a mentések nem érhetők el.már a tökom tele van
kösz a segitséget még kiprobálom a x gombot még nem nyomtam b-t már igen:9

Válasz erre

Szoszomed
#34 Szoszomed [320]
Az nem lehet hogy csak MEG KÉRDEZI hogy szeretnéd-e letölteni és telepiteni a legújabb frissitést vagy hogy szeretnéd-e le ellenőrizni hogy elérhető-e az XBOX Live-on a legújabb frissités vagy ilyesmi????És ahoz hogy tovább lépj,folytasd a mentésed minden féle letöltés,frissités stb nélkül csak meg kell nyomnod a kontrolleren a "B" vagy "X" vagy "START" gombot?Szerintem ilyesmi lehet.

Minden esetre ha még nem próbáltad,akkor húzd ki a net kábelt..Az én X360-omba nincs be dugva és eddig még semmi olyasmivel nem találkoztam hogy kötelezően frissitenem kellene vagy csatlakoznom kellene az XBOX Live-ra mielőtt betöltené a mentésemet...Nagy köcsögség lenne az MS-től ha kötelezővé tenné a frissitést(XBOX Live előfizetést) még akkor is ha csak "Single-ben" akarunk játszani.Én nem hinném...

Válasz erre

Előzmény: atiboy89 2008.06.11. 13:43

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat