28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak

thri77
#16756 thri77 [652]
Felesleges foglalkozni vele, pont ez a célja, hogy trollkodhasson. Ha a blogját elolvasod, az is arról szól, hogy széthackelje a nyereményjátékot. Az nem jut el a tudatáig, hogy a nyereményt nem adhatja el és így, hogy publikusan be jelentette, hogy el fogja, szépen vallomást is tett. Arról nem is beszélve, hogy addig úgysem jut el, mert Dino tegnap írta, hogy szigorúbban veszik a kommentelést és pont az ilyen esetekben nem fogják számtani. Valamint emberünk, ha valóban annyira okos, mint amiről tanúbizonyságot tett, akkor úgysem tudja mind a 10 feladatot megcsinálni.

Szerintem ignore, nem kell válaszolni semmire, amit ír.

Válasz erre

Előzmény: RAI*DEN 2015.01.29. 12:04
RAI*DEN
#16755 RAI*DEN [3086]
Szeretném jelezni a moderátorok felé Trufa nevű felhasználót. Lényegtelen és tartalmatlan 2-4 szavas kommenteket okád nagyon sok topicba.

Válasz erre

Barthezz
#16754 Barthezz [54711]
Ilyen kommentekkel hiába hajtana, úgysem érvényesek.

Amúgy a forrás hsz-t egy Dome-bug miatt nem találod. Ha hátrébb van a hozzászólás, mint 1 oldalnyi lapozás, nem ugrik oda.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Lovi Tommy 2015.01.24. 23:51
Lovi Tommy
#16753 Lovi Tommy [8084]
utánanztem, voltak "értelmes" hozzászólásai, igaz tartalmasak már kevésbé
na de abbahagyom az offolást

Válasz erre

Előzmény: SolidSnakeGH 2015.01.24. 23:41
Lovi Tommy
#16752 Lovi Tommy [8084]
dupla, törölje modi légyszi (legjobb helyen dupláztam )

Válasz erre

Előzmény: SolidSnakeGH 2015.01.24. 23:41
Lovi Tommy
#16751 Lovi Tommy [8084]
en a kommentet se találom amire válaszolt. 99?
Amúgy simán lehet, hogy a ps4-re hajt a drágám

Válasz erre

Előzmény: SolidSnakeGH 2015.01.24. 23:41
SolidSnakeGH
#16750 SolidSnakeGH [806]
És visszatért 1.

Most az illető vagy egy troll, vagy egy bénán megírt script, ami nem a megfelelő random bejegyzést adja visszatérési értékként.

Válasz erre

szbszig
#16749 szbszig [33649]
Zak McKracken and the Alien Mindbenders?

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2015.01.24. 15:44
Barthezz
#16748 Barthezz [54711]
Én is szoktam néha látni megfigyelő módban, de ez a hsz-e akkor felettébb érdekes. A youtube-on volt egy felhasználó, aki random videokat töltött fel random kódokkal, random fényjelenségekkel eszméletlen mennyiségben, és rengeteg lehetséges teóriát ismertettek ezzel kapcsolatban (a teljesen logikustól egészen a földönkívüliek ténykedéséig ), de már sajnos nincs meg az erről szóló indexes cikk linkje.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2015.01.24. 11:23
davkar9
#16747 davkar9 [11521]
1

Tudod, az 1 nevű "felhasználó". Beírta 3 külön hszben -1,1,1, aztán ez olyan fura volt. Mert ha még -1 helyett mondjuk 0 akkor érted, biztos kommunikálni akar vagy valami. Így viszont csak random *fejvakarás*.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2015.01.24. 11:17
Barthezz
#16746 Barthezz [54711]
Kiről van szó? Már törölve lett sztem, mert semmi rendelleneset nem látok.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2015.01.24. 11:12
Aribeth
#16745 Aribeth [2766]
Köszönöm!

davkar: Creepy.

Válasz erre

Előzmény: Z-Master 2015.01.24. 11:14
Z-Master
#16744 Z-Master [20407]
Jah elég érdekes volt.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: Aribeth 2015.01.24. 11:05
davkar9
#16743 davkar9 [11521]
Ezt én se értem. Eddig azt hittem ez valami robot. Szoktam látni az online felhasználók között és csak...figyel.

Válasz erre

Előzmény: Aribeth 2015.01.24. 11:05
Aribeth
#16742 Aribeth [2766]
Valami itt félrement: http://www.playdome.hu/forum.php?action=ll&t=22353

Válasz erre

szbszig
#16741 szbszig [33649]
Ez gyors volt.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2015.01.16. 19:04
Pyrogate
#16740 Pyrogate [21953]

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.01.16. 19:01
szbszig
#16739 szbszig [33649]
Kéne egy kis segítség a flash játékok topikban #2154-nél. A spoiler taghez valamiért nem passzol a /link tag, és mivel utólag írtam hozzá ezt a részt, már nem tudom kijavítani.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Pyrogate
#16738 Pyrogate [21953]
Írj Dinonak, aztán hátha.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: [törölt felhasználó] 2015.01.08. 22:00
david139
#16737 david139 [18716]
Sehogy.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: [törölt felhasználó] 2015.01.08. 22:00
[törölt felhasználó]
#16736 [törölt felhasználó] [6]
Üdv!

Előre is elnézést, ha nem ez a megfelelő topicba írok, de azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudom törölni a profilomat az oldalról?

Üdv: T

Válasz erre

Creativ3Form
#16735 Creativ3Form [33872]
Dark Archon "barátommal" kicsit OFF-oltunk az Assassin's Creed Unity topicban, így ha van ideje egy modinak, törölheti őket nyugodtan. Túl magasröptű lett az adok kapok. Sry érte.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Pyrogate
#16734 Pyrogate [21953]
köszi

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Lovi Tommy 2014.11.02. 20:47
Lovi Tommy
#16733 Lovi Tommy [8084]
Poloskák topicban random arc reklámoz

Válasz erre

LordMatteo
#16732 LordMatteo [29425]
Köszi Dino.

A probléma amúgy ott volt nekem, hogy az ablak alja pont oda nyílt le, hogy 'új hozzászólás', illetve abba a vonalba, így mindig rákattintottam, mert grafikailag nem volt, viszont rálógott a doboz ami kattintható. Ez huszonötödjére elég frusztráló. Ügyes trükk amúgy.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Corvus5
#16731 Corvus5 [2011]
Maxthonhoz nem találtam még adblockot. Több helyen az AdFendert javasolják hozzá, de az szinte semmi se ér. /OFF

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2014.10.29. 11:46
ufodani
#16730 ufodani [17764]
Adblock.
Mielött Dino leteremt, megnyugtatom, néha azért én is kattogtatok

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: Corvus5 2014.10.29. 04:51
LiT
#16729 LiT [20136]
Nálam is folyamatosan legördül egymás után többször is és nagyon idegesítő! Egyfolytában mellékattintok, mégha koncentrálok, akkor is.

Lőjétek ki légyszi!!

We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...

Válasz erre

Barthezz
#16728 Barthezz [54711]
Nálam semmi ilyen probléma nincs, gond nélkül tudok hsz-t írni, semmi nem gördül le. Mindenféle addon nélküli mezei Firefox böngésző (munkahelyi gép).

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Corvus5 2014.10.29. 04:51
LordMatteo
#16727 LordMatteo [29425]
Ez mondjuk nagyjából annyira a modik dolga, mint... akármi más oldalszerkesztési ügy , de igaz. Én kattintgatok a reklámokra így is, csináljuk a pénzt az oldalnak persze, de azért ez most így nem túl jó.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Corvus5 2014.10.29. 04:51
Corvus5
#16726 Corvus5 [2011]
Valamit nem tudnátok kezdeni ezzel a star wars borzalommal, hogy ne tegye használhatatlanná az oldalt? Nem lehet új kommentet írni, nem lehet szerkeszteni, stb., mert folyton lenyílik ez a retek és megakadályozza. De mégcsak bezárni sem lehet anélkül, hogy ne nyitná meg folyton a honlapját, pedig annyira érdekel, mint egy videó egy végbéltükrözésről.

Válasz erre

Sityi
#16725 Sityi [1641]
Nem csak egy modi van errefelé, de úgy tűnik, én voltam a leggyorsabb jelen esetben.

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2014.10.18. 20:05
davkar9
#16724 davkar9 [11521]
Megkérném az egyik (egyetlen?) modit, hogy ehhez a WD topichoz biggyessze oda, hogy "(sorozat)", a másikhoz pedig azt, hogy "(játék)". Igaza van jawsikának, van amikor én is kihagyom az a pillantásnyi időt, hogy tájékozódjak és elkezdem olvasni a topic tartalmát, hogy hol is vagyok éppen.

Válasz erre

Sityi
#16723 Sityi [1641]
Óhajod számomra kívánság...

Válasz erre

Előzmény: Lovi Tommy 2014.10.15. 12:55
Lovi Tommy
#16722 Lovi Tommy [8084]
Middle-Earth: Shadow of Mordor topicban dupláztam. Törölné egy arra járó modi? Köszi!

Válasz erre

elekakosV2
#16721 elekakosV2 [7]
Videokártyák topicban kérném törölni a 'hírdetésem' és elnézést. Közbe megtaláltam a topicját(csak a szemem szúrta ki) de már nem aktuális a dolog

Cooler Master K350, Chieftec ctg550 80p, Asus B75M-A, i5 3470, 8Gb(2*4)Kingstone HyperX, Gigabyte GTX760 4GB WF3 rev2.0, WD Blue 500Gb

Válasz erre

Pyrogate
#16720 Pyrogate [21953]
Megoldva

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Lovi Tommy 2014.09.25. 22:12
Lovi Tommy
#16719 Lovi Tommy [8084]
Valaki a Sorozatok topicban törölné a 4257-61-ig terjedő sokszorosan elküldött hsz-em? köszi!

Válasz erre

Pyrogate
#16718 Pyrogate [21953]
ok

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2014.09.10. 14:17
Peace
#16717 Peace [28897]
Sorozatok topic-ban a #4200-as hozzászólásban kéretik az erősen spoileres mondatot spoiler TAG-be tenni. Köszi!

Válasz erre

Barthezz
#16716 Barthezz [54711]
Elnézve a törlés előtti utolsó hsz-t, ezt akkor írtam, amikor a srác éppen belelendült. A rá érkezett reakciókat törölte Gerry ezek szerint pár hét fáziskéséssel. Igazából sztem azóta nem is járt a fórumon moderátor, Pyro köszönt csak be 2 nyaralás között egyet.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2014.08.06. 17:49
subject17
#16715 subject17 [7046]
Nem csak barbapapa "poénos" üzenetei, amik itt is folytatódtak? Szerintem azóta nem volt itt takarítás.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2014.08.06. 17:49
LordMatteo
#16714 LordMatteo [29425]
Mi volt?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2014.08.06. 17:14
Gerry
#16713 Gerry [8082]
Elozo 11 hsz-t toroltem, a fektelen romantika ne ebben a topicban burjanozzon.

Válasz erre

Barthezz
#16712 Barthezz [54711]
IP cím alapján meg tudnátok mondani, ki ez a barbapapa gyerek? Nem szoktak érdekelni a hozzá hasonló, időnként rendszeresen megjelenő fórum-elmebetegek, viszont vhonnan a számomat is megtudta és ott is elkezdte a mocskolódást, ezzel viszont túlment egy bizonyos határon. Mivel innen a fórumról nem sokan tudják a számomat, így egy régebbi megsértődött törzstag lehet. Ha IP alapján területet belőttök, az is közelebb vinne.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

szbszig
#16711 szbszig [33649]
Bocs, kissé felment bennem a pumpa, és gyorsan kattintottam, úgyhogy a kézilabda topikban az utolsó két hozzászólásomból valamelyiket törölni kéne...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Raistlin666
#16710 Raistlin666 [4860]
Napi látogatója vagyok az említett oldalnak. Mivel az egy specifikus PS oldal (soha nem fogtok versenyre kelni vele éppen ezért). Ennek ellenére ide is szívesen nézek be és olvasok konzolos dolgokat. Szerintem manapság ne várjuk már el, hogy majd valaki ide szokik és más oldalakon nem tájékozódik.

A hozzászólásomból az illető kérdező látta volna, hogy segítőkész közösségre talált és van értelme itt is (ott is) nézelődni...de mind1 a ti ügyetek...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Dino 2014.07.10. 10:56
Dino
#16709 Dino [6086]
Raistlin666: Nem az oldal neve, hanem az url-je volt ott, de amúgy meg miért lenne érdekünk a konkurenciához irányító felvetést meghagyni?
Jön valaki, aki konzolos, és Te rögtön máshova küldenéd? Akkor ki se tud alakulni PS4-es csoport, ha így gondolkodnánk.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2014.07.10. 10:44
Raistlin666
#16708 Raistlin666 [4860]
Komolyan töröltök hozzászólást, mert egy másik oldal nevét megemlítettem? Talán féltek, hogy elcsábul innen valaki? Más értelme nincs, és ráadásul a saját szabályotok is csak a linkelést tiltja...


"más játéksite-okra mutató linkeket tartalmaz"


„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Creativ3Form
#16707 Creativ3Form [33872]
A Manchester United topicban dupláztam, így kéretik törölni a #34490-es hsz-t. Köszönöm.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat