Na, azt hiszem megint eljött az idő arra, hogy segítséget kérjek.
Nincs szerencsém az alkatrészcserékkel, amikor a vidikártyát kellett lecserélnem, egy láncreakciót sikerült elindítani, ami miatt az egész gép használhatatlan lett egy kis túlzással. Most meg a hangkártyával van probléma.
Már van a gépben egy, de kell a másik is egy port miatt, mert nincsen gameportom sehol, ez az egyetlen alkatrész van itthon, amiben megtalálható. Ezzel semmi gond, beraktam a kártyát, elvileg jó is. Felrakom a drivert, újraindítom, nincs hang. Fasza. Próbálkozom azzal, hogy letiltom az egyiket, aztán a másikat - mégrosszabb, mostmár hibaüzenetet is bead, és egyáltalán nem is írja hogy lenne hangkártya a gépben.
Hogy lehetne szerintetek életet lehelni valamelyikbe? Teljesen mindegy, hogy melyikbe, csak legyen hang.
A problémám a következő: - Felrakom a Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy-t, elindítom a játékot de annak már a menüjében brutálisan beszaggat az egész, majd ez fojtatódik a játékban. Eleddig semmi problémám nem volt vele simán ment, januárban még nem volt vele semmi problémám...
Tanács?
"Vagy találunk ott utat, vagy építünk egyet."- Hannibal
Kb. egy óra szarakodás után kihúztam és visszadugtam és voálá, jól felismerte.
De tele van már a tököm ezzel a kibaszott automatizálással. A sok balfasz miatt, akik képtelenek beállítani bármit is kiveszik a manuális beállítás lehetőségét, ami régen persze megvolt, de egy büdös szóval nem írnák oda, hogy felesleges is keresni, mert az autómatikus felismerésen kívül nincs más lehetőség.
A Win 7-ben hol tudom a kibaszott kormányomat kalibrálni?
Végre itthon vagyok és tudnám használni, de a laptopra most telepítettem fel a driverét (ami megint egy külön történet, hogy miért telt kb. fél órába), de ez a szar úgy ismerte fel, ha középen van a kormány, akkor szerinte negyed fordulattal balra áll.
A kibaszott win7-ben meg sehol sem találom meg a kalibrálást, ami xp-n a vezérlőpultból elérhető.
Hali, az sem mindegy h jelenleg mennyi a szabad helyed a vinyón, mert ha alapból kevés hely van, akkor nem is hagyja végrehajtani a műveletet. Mert bizonyos mennyiségű helyneke kell lennie ahhoz, hogy a progi ott tudjon pakkolászni illetve új partíciót létrehozni.
Hát, az egyiken meghagynám a rendszert, a másik meg üres lenne, arra pakolnám a cuccokat, mert úgy érzem eljött a reinstall ideje, aztán nem tudom hova pakolni a dolgaimat, lévén a drágalátos DVD-íróm elb*szarintott vagy 8 (elvileg jó) DVD-t.
Szóval hogyha egy pici rizikó is van benne, inkább nem kockáztatok, és hagyom a fenébe, kösz a választ.
Szerk.:
@Falusi: hát, igen, én is erre gondoltam, de mondom, megkérdezem a hozzáértőket hogy mi a véleményük erről. Azért neked is kösz a választ!
Kb. egy hete elkezdte azt produkálni a gép/net, hogy ha elkezdek akármelyik játékomon játszani, egy idő után a normális átlag 50es pingről hirtelen felugrik akár 350-re is! Elég undorító egy hiba, mivel pont most van az a hét, amikor intenzíven használom a netet.
Először azt hittem, hogy a vírusírtó volt a ludas, le is töröltem, de azóta 3-4 vírusírtót próbáltam, és mindegyiknél megjelent a hiba. Nagyon, de nagyon megköszönném annak, aki tud erre valami megoldást, mert ez így nem állapot.
Szerk.: Többször is úgymond ellenőrzöm a net sebességét a speedtest.net-en, általában a normális adatokat adja meg, de akkor is elkezdek lagolni.
sHarris: Szerintem, mivel azért elég neves és igényes programról beszélünk(Norton), szerintem ki írná, ha le kellene túrni mindent. Szerintem. Nem értek hozzá, szal ne nagyon befolyásoljon ez a válasz.
Nagyon egyértelmű lehet másoknak a dolog, de én még nem csináltam ilyet, látatlanban meg nem akarok semmit sem elvégezni.
Szóval, Norton Partition Magic-kel szeretnék egy partíciót létrehozni a C (rendszer)lemez kettévágásával. Namost, amikor rámennék arra, hogy OK, elfogadom a változtatásokat, a műveletek végrehajtásába beleegyezek, akkor kiírja, hogy újra kell indítani ehhez a gépet. Kérdés: ez az egész mindenséget le akarja törölni a C-ről, azért akarja újraindítani, vagy szimplán csak rutinfeladat, így zajlik normál körülmények közt is? Nem igazán szeretném ha mindenem elveszne.
Bocs az extranúb kérdésért, és kösz a választ előre is.
Ha úgy állsz hozzá, hogy nem akarod szétszedni, akkor nem foglak tudni meggyőzni arról, hogy neked azt szét kell szedned, pedig azzal járnál a legjobban, ha szétszednéd
Jópár hete véletlenül beleborult a billentyűzetembe egy csésze kávé (0,5-1 dl). Főleg a numerikus részt és a kurzor billentyűket érte. Akkor rögtön kitisztítottam, amennyire csak tudtam. Eddig nagyon nem is volt zavaró, de pár napja kedzenek drasztikusan beragadni a gombok. Mivel lehetne úgy kitisztítani (spray vagy bármi), hogy újra a normális állapotába kerüljön a cucc, illetve, hogy ne kelljen új keyboard-ot vennem?
Internetes fizetők figyelem! Átutaltam a bankszámlámról a PayPal felhasználómra a pénzem egy részét. Azt írta, hogy általában 2-3 napba tellik, mire végrehajtódik a művelet, mondom oké. Viszont, nemrég hallottam azt a pletyit, hogy van olyan, akinek 6 napba telik az átutalás. Igaz ez? Ha nem jönne meg a pénz a 2-3 napon belül, akkor még ne reklamáljak?
Fasza!! Teljesen elszállt a gépem, úgy néz ki végleg. Tegnap csinált egy olyat, hogy magára hagytam egy tíz percre, majd mikor visszatértem, a monitor már nem kapott jelet. Teljes sötétség, a ledje is zöldből narancsba ment át de a gép ugyanúgy ment tovább, csak éppen semmire nem reagált. Erre elkezdtem újraindítgatni manuálisan, másodikra vagy harmadikra jó is lett. Ma délután videoklip nézés közben szállt el az egész újra, de már nem tudtam megcsinálni, rengetegszer újraindítottam de semmilyen jelet nem küld, még a bioszig se jut el. Winyót már áthelyeztük haver gépébe, teljesen jól működik, őszerinte az alaplap szállhatott el. Szerintetek ez mennyire megalapozott?
Most elvileg szobatárs laptopját használhatom amíg nincs itt, de kéne egy usb-s mobilrack, abból viszont olyan amire ilyen régi párhuzamos IDE porttal lehetne csatlakoztatni a régi Seagate winchesteremet. Lehet még ilyet szerezni egyáltalán?
Na, megkaptam életem első bankkártyáját(nagy unszolások árán).
Főként internetes fizetésre használnám, viszont! Maestro/Cirrus kártyám van és akármelyik oldalon szeretnék vásárolni, mindig kér egy 3-4 számjegyű kódot (digit code), ami nincs rajta a kártyámon! Tudja valaki, hogy mit lehet tenni ilyen esetben? Tiszta depi vagyok.
Heló!
Segítségre van szükségem. 1 éve vettem a psp-et és eddig nem igazán foglalkoztam vele cska játék zene kép film. És most kezdtem volna el programokat rátenni internetet használni, de nemtudom hogyan kell ezeket főleg a programokat rátenni. Olyan ember segítségét várom aki ezekben a kérdésekben tud nekem segíteni és remélem a segítségével megoldom a program problémámat. Ha tudsz segíteni és kedved és türelmed is van kérlek írj:egykopasz@citromail.hu. Remélem valaki tud segíteni.
üdv.:egykopasz
Üdvözlök mindenkit. Szeretnék egy kis segitséget kérni. Valamit letöröltem a programból és most nem tudom megnyitni az E-mail mellékleteit.Azt irja ki hogy az alkalmazást nem sikerült elinditani mert az ACDIn Touch40.dll nem található de az ujratelepités megoldhatja a problémát.Ha ezt beütöm a keresőbe akkor kiad nekem egy hibakereső és javitó.fizetős programot ami nem magyar és nem tudom hogy megoldja e a problémámat. Ehhez kérném az önök segitségét hogy mit tegyek. Előre is köszönöm.
Sziasztok!
Bár nem idevágó téma, de mégis hozzátok fordulok segítségért!Kaptam egy Wayteq920 GPS Nav-ot!Térkép nélküli!Ahhoz kérnék segítséget, hogy hogyan, és milyen térképet lehet rá telepíteni!Nem csináltam még ilyet, úgyhogy ha valakinek szándékában áll segíteni/amit remélek/kérem, hogy lépésre bontva tájékoztasson!Remélem segít valaki, hogy üzembe tudjam helyezni!
Előre is köszönöm!
Huhh, nekem régen volt ilyesmi, én ilyenkor egy percig tenyereltem az enteren...
Start >> Eszközök és nyomtatók >> és ott távolítsd el az ismeretlen eszközöd (jobbkatt eltávolítás)...vagy húzd ki a bentfelejtett USB-t...ha nincs ilyesmi, akkor megnyugtatlak, nekem két napja a gépem bekapcsolás után észlelt egy floppy-meghajtót csak úgy, benne egy formázandó lemezzel, pedig a házban nincs floppy, meg meg hajtó, nemhogy a gépben, úgyhogy vannak ilyen szellem-dolgok a számítógépben
Ha így sem jó, akkor nincs tippem, húzd le a képernyő alsó sarkába az ablakot, legalább nem látod...
Van nekem egy ilyen üzenetem minden alkalommal kb. 1 hónapja, amikor benyomom a gépet. Ha az elsőre kattintok, közli, hogy ismeretlen hiba miatt nem tudta feltelepíteni, és kapok egy másik hibaüzenetet, amit nem lehet becsukni. A másodikra kattintva azonnal felugrik újra ez az ablak, és a harmadikra kattintva is. Ha csak be akarom zárni, akkor is. Szóval egy hónapja nem látom a hátterem ettől a szartól, remélem valakinek van valami tippje, hogy tüntethetném el. Köszike!
Lenne egy problemam, van egy ASUS K70 es viszonylag uj laptopom, es sajnos ezzel van a problemam. Ugymond random(veletlenszeru) idonkent lefagy olyan szinten, h az ujrainditason kivul semmi nem megy rajta... Ez eleg idegesito tud lenni... Ha eppen ment rajta akarmi ami hangot ad ki akkor egy nagyon hangos idegesito zugas lesz a lefagyas mellektermeke...
Abban biztos vagyok, h ez hardware hiba abbol kiindulva, hogy ugyanezt csinalja XP,Vista es 7 es Windowsokkal is. Lefuttattam egy Memtest87 est ami a memoriaban nem lelt hibat, gondoltam meg a HDD re es a Procira, de elobb inkabb megkerdezlek titeket, hatha tudtok segiteni vagy csak ajanlani egy jo HDD es Proci tester programot, vagy hatha ismeros a problema nektek...
Elore is koszonom mindenki valaszat...
Hát nem én akartam a celeront... Szervizes pajtik jófejségből mindenféle kérdezés nélkül beletették.
-----
Új kérdés: router menüben a torrentelés lehetőségét nem lehet valahogy letiltani?
I wish I could have known about the view from halfway down
Sz.tem a Celeron nem játékra való, de lehet, hogy tévedek. Mellesleg kiopróbáltam a kínai YLMF XP-t, egy nagyon kis hardverigényű gépen is símán és gyorsan fut. Igaz nem igényli a víruskeresőket és egyéb beépülő dolgokat. Linuxra épül, ezért stabil, letölthető a nyelvi csomag is hozzá. Nem ajánlom már futó oprendszer mellé, mert macerás egymás mellett futtatni, de szűz gépen érdemes kipróbálni!
A Search Settings v1.2.3 problémára a megoldás (próbáltuk, sikerült) a propramok módosítása/törlése alatt keresd meg a Search Settings v1.2.3 nevűt és távolítsd el.
Az MSN megőrült.
Felraktam pár napja, de nem tudtam bejelentkezni, így uninstall következett.
Tegnap letöltöttem máshonnan egy másik verziót, elindítom, hogy most akkor megoldódik... de nem. Ilyen Windows Live-baszkura jön ki, hogy mit lehet telepíteni, és mi van már telepítve; és az MSN a már telepítettek közt van. Jó - gondoltam - újraindítás, utána majd jobb lesz. Nem, ugyanez. Megkerestem az MSN mappáját, és töröltem, atán ürítettem a lomtárat; de ugyanúg azt mondja, hogy már telepítve van.
Hogy lehetne ezt megoldani?
Viszonylag fontos lenne, kösz a tanácso(ka)t előre is!
Szia! Eza kérdés engem is érdekel, a fiam gépén jelent meg egy üzenet: Windows Installer bejelentkezése után - Search Settings v1.2.3, majd természetesen nem telepíti, de folyamatosan keresi a lehetőséget, kipróbáltatom vele, amit írtál, majd megírom a tapasztalatot!
Üdv!
Egy "nVidia GeForce 9600GT - 512MB" van szó. Megterhelés alatt, értem például a Crysist (és a hasonlókat). Elindul, majd 5 perc után vége. Csíkos lesz a képernyő és onnan, amit már előzőben leírtam. Ezzel szemben a Max Payne 2 tökéletesen fut. De a 3DMark-al se tudtam VGA tesztet csinálni mert ott is befagyott. Lehet, hogy a hűtés, mert vadul pörög benne, a ventilátor leállás után.
Sziasztok,nekem 1 olyan problémám volna :felraktam a win 7-et aktiváltam ahogy kell de kb 1:50 percenként ujraindul.Nem tudok rájönni hogy mi okozza.Ezért kérném a segitséget,válaszotokat elöre is köszönöm.
Üdv: