
Gond van a géppel? Segítünk!
Hardveres hibák elhárítása, legyen szó tápegységről, HDD-ről, memóriáról, vagy akár kábelekről.

Az a helyzet h nem tudom h a procimnak es a videokartyamnak normalis e az a hofok amin megy.
A procim egy Phenom x4 9650 es 60-64 fokon megy ha terhelem a video kartyam meg egy Asus GeForce 9600 GT az meg 45-50 fokon megy terheles alatt. Ez normalis?? pls help
Köszi előre is!
Ha ugyanez előjön, akkor VGA a ludas, ha nem jön elő újra, akkor winfos reinstall.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...
Ha a vga a ludas, akkor próbáld valahol megjavíttatni. PH!-n ha rákérdezel, hátha vállalja valaki. Az apróhírdetések között sokan vállalnak vga-javítást.
Már akinek az: benyomtam a gépet, szétcsíkozódott képernyő, már bootolás alatt össze van baszva az egész. Próbáltam videókártyadriverrel bűvészkedni, először csak egyel korábbit tettem fel, majd lekaptam úgy, ahogy volt és újra, újat, régit, bétát, de csak annyit értem el vele, hogy most már widescreen felbontások sincsenek.
Gyanítom, hogy a videókártya adhatta meg magát, de az automatikus driverfrissítésnél felismeri.
Tud valaki segíteni?
Respect is not given. It's taken.

Egy kis segítséget, vagy inkább ötlete szeretnék kérni tőletek!A jelenlegi gépen kb 2 éves!Főbb adatai:
Alaplap: ASUSP5K-E
VGA:ATI 2900 PCI
Memoria: 2GB Kingmax
Táp: Chieftech 560W
Van még 500Gb Samsung vinyó, és 2 db DVD író
A problémám, hogy tegnap óta behülyült a gép, és folyamatosan lép ki, ha valamilyen játékot akarok elínditani!Pár másodpercig futtatja, mondjuk egy töltőképernyőnyit, de utána kilép, és csak a töksötét monitort bámulom!Ezt megteszi mind a legális, mind az illegális játékoknál!Netezni, levelet írni lehet, csak a gaméknál teszi ezt meg velem!Szerintetek mi lehet a probléma?A VGA akarja megadni magát?Vagy a memoria modulokkal lenne baj?Ha valakinek van ötlete, várom!Remélem tudtok segíteni!
Előre is köszi!
Ezután a Start menüben elindítod a felügyeleti eszközökből a számítógép-kezelés-t. A bal oldali listából válaszd ki a lemezkezelést. Itt keresd ki az új winchestert és formázd meg. Utána már látszódnia kell a különböző fájlkezelőprogramokban. Ja és gyorsformázással csinál!
Most vettem egy új vinyót másodlagos vinyónak. Eddig két vinyo van a gépemben mindkettő Ide kábeles. Az egyik ide kábeles csak raktározási célokra van használva és most bekötöttem az S-ataII es vinyot harmadiknak hogy majd átmásolom a cuccokat rá de nem jelenik meg a vinyó:S Mit lehet csinálni hogy harmadikként az a vinyó is megjelenjen? Hogy tudnám megformázni mert gondoltam már arra is hogy ez a baj(sőt szerintem több mint valszinű)
Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.


Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.



Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.
)Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Most annyira rájöttem, hogy az új videókártyán két digitális monitor csatlakozó van, és így nincs rajta analóg(pici) csatlakozó, ami nekem kellene. Akkor most kell egy új monitor? Nincs más megoldás? Ha nincs, milyen monitoroknak van digitális csatlakozója?
Hogy ennyire vak legyen valaki...
Beszereztem egy új videókártyát, de nem tudom használni! Mindkettő PCI-E csatlakozójú, viszont! A régi videókártyámon van egy szélesebb és egy keskenyebb "csavarozós" csatlakozó. Én a keskenyebbet használom, de az új videókártyán csak két széles van! Nem tudom használni az új videókártyát és szeretném megtudni, hogy mi most a teendő. Működésre lehet bírni?

Nos a lényeg annyi hogy a mikrofonom veszi a gépem hangját( amit kiad a fülallgató) és sehogy sem tudom megszüntetni. Pedig már igencsak elegem van belőle
ha valakinek van valami ötlete hát ne tartsa vissza. a mikrofont skypehoz használnám.
előre is köszi
CreativeDevice fails(D3DERR_OUTOFVIDEOMEMORY)??
Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk
Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk
köszköszköszköszköszköszköszköszkösz....stb...
Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
Tudom-tudom, hülye vagyok én ehhez. (Nem volt valami sok informatika órám)

Tudnátok nekem mondani jó és megbízható videókártyákat, lehetőleg 15 ezer forint alatt?(Nézegettem az Ati Radeon HD 4670as kártyát, de sajnos nekem az drákuszkó
)
Elsősorban játékra használom a masinát, 512 mb-s kártyára hajtok, esetleg egy 1 gigásra, de szerintem az én konfigomhoz(2 magos proci, 2 giga ram, tömören) egy kicst felesleges, nem?
Örülnék a segítségnek, ha nem is olyan létfontosságú, de hihetetlenül tanácstalan vagyok.


Vedd meg, mert elméletben simán menniük kell együtt.
Szeretnék venni a gépbe +1 giga ramot, de az igazat megvallva, annyit értek hozzá, mint mókus az atomfizikához.
Na most, nekem a gépben van 1 giga ramom. E mellé a ram mellé milyet tudok rakni, hogy ne legyen belőle semmi gebasz?
Elsőre valami ilyesmire gondoltam, de nem egyezik a gyártó, sem az órajel, bár az utóbbiban nem vagyok biztos...
Jó lenne a régi mellé ez a ram? Ha nem, tudnátok adni ötleteket?
Segítsetek, ó ti hatalmas informatikusok.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
tönkre is teheti a gépet?
köszi a segitséget
Ha gépezés közben, akkor érintkezési hibája van, vagy a kábel sérült.
Ha otthagyáskor, akkor az természetes. Lekapcsolja, hogy ne merüljön annyira.

Asus K53SC / Nikon Coolpix P510
megtudná valaki mondani,miért feketedik el néha a loptopom monítora?
egyáltalán nem értek hozzá.
köszi
Nem tudna valaki segíteni, hogy honnan tudnám leszedni vagy akárcsak meghallgatni ??
A szám: Időgép - Hagyj már békén
Tucsok
(Jobban körül kellett volna néznem.) Esetleg más oldal?


Lassan tervezgetek egy kisebb tuningot a gépemre és hát ebben a témában nem vagyok egy nagyon nagy tudású ember, ezért kérdezem:
Jobban megéri, ha egy külföldi oldalról rendelek alkatrészeket a gépemhez? Például ott van nekem a legszimpatikusabb oldal, a play.com. Európába bárhova szállít, szállítási díj nélkül, ráadásul mérföldekel olcsóbb minden.
Probléma még, hogy nagyon süti vagyok én ehhez az internetes, internetes-külföldös dologhoz, szóval a tapasztaltabbakat kérdezem. Hogy is megy ez?
(Na ez minden lett, csak tanácskérés nem
)Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Elég fura problémám van. Itthon az egyik szekrényben megtaláltam a régi szünetmentest. Egy APC Back-UPS 600-t. Az lenne a gond, hogy nem tom, hogy kell beüzemelni. Az elején van egy 0/1 gomb, afféle off/on, aminél, ha az 1-en van, fura sípoló hangot ad. Az elején még egy gomb van, fenn a test szó, alul meg egy áthúzott csengő van. A hátulján van egy csatlakozó, amit a hozzá lévő kábellel konektorra lehet dugni, illetve 4 olyan, ami a pc-khez van.(nem tom a nevét, az a 3szög szerű, amibe 3 kis fémcsík megy.)Meg a hátulja tetején egy olyan, amit két oldalt még hozzá is kell csavarozni, és 4 lyuk van felül, 5 alul. Bocs a helytelen szóhasználatért, de ebből rá lehet ismerni az egyes csatlakozó-típusokra. Egy ilyet hogyan kell beüzemelni? (Nincs cd hozzá, de régen se volt.) Kérlek valaki röviden írja le, mit hova dugjak! (jöhetnek szakszavak is, majd kiguglizom a képkeresővel)
Köszönöm (bocs, hogy két helyre írom, de nem tom melyik látogatottabb)
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
kösz.
I wish I could have known about the view from halfway down
RIP pcdome
kénee egy kis segitség:
megszünt az a letöltö oldal ahonnan eddig töltöttem le , valaki nem tudna valami jo letöltö oldalra meghivot küldeni?
köszi
a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
