Fórum » Beszélgetés a játékokról
ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)
Érdekel engem is majd valamikor.
Mondjuk I.VHs játékról gondolkoztunk barátokkal, hogy miért nincs egy se szinte, aztán amikor megtudtuk, hogya milyen is volt az az I.VH, akkor rájöttünk... és elkezdtünk poénkodni, ilyeneket, hogy I.VHs FPS:Rohadt jó grafikam, zseniális bevezető videó, éps aztán annyi az egész játék, hogy a lövészárokban kell üldögélni, áldogálni, néha el kell vinni valami üzenetet egyik tiszttől a másikig, aztán karácsonykor át lehet menni a másik oldalra (fehér zászlóval) kártyázni. Meg van egy roham, amit semiképp sem lehet túlélni. És ha valahogy mégis túlélsz mindent, és végigjéátszol 100000000000órát, akkor ha az antanttal vagy, nyugaton, akkor jönnek a tangokk, és nyertek, ha a központiakkal nyugaton, akkor jönnek a tankok, és veszítetek, keleten meg antantal egyszercsak vége lesz, központival úgyszintén... izgalmas játék lenne.
De visszatértve a témára: érdekelne engemis ez a játék!
"Az élet egy játék!" e-mail:

"Az élet egy játék!" e-mail:



-tutnék,mert idegesit mert eddig mindig itt volt elöttem és csak pakoltam elfele magam elöl.
E-mail:
Elöre is kössz!


Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Kiír valami ilyes mit:
The Entente has not been installed, pach installation aborted.
Nem tuc egy megoldást?
Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Honnan lehet letölteni?
Vannak új pályák?
Vagy lehet szerkeszteni?
én ilyenekről nem tudok



és csak ezekken a sz*r Mapákon játszok.
Elöre is kössz.


Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Kipróbáltam a lángszórós trükköt. Remek! Egy távolabbi helyen épített 2 aranybányát, de odaküldtem 3 lángszóróst és hamar leamortizálták a bányákat.
Nekem a nagy kedvenc pályám az amelyiken középen van egy sziget és körülötte pedig 7 sziget. Víz az minimális van rajta éppen csak elválasztja a szigeteket. Az összes szigetről egyetlen hídon lehet átjutni a középső szigetre. Mindenki a 7 szélső sziget valamelyikén kezd, de azokon csak olaj és fém van. Egyedül a középső szigeten vannak aranybányák és mindenki igyekszik a bányákat birtokolni. Már az elején öldöklő a kűzdelem az aranyért. Itt lehet hardon az ellen, mert ha nem kap aranyat, akkor nem tud fejlődni. Mivel a szigetedre egyetlen híd vezet így kivállóan tudod védeni hatalmas túlerővel szemben is. Ez a pálya az 1.3 patch-ben van benne, úgyhogy mindenképpen érdemes telepíteni.
Én is keztem egy új mapot,de nagyon bruta lett. 3 szövetséges velem van közepesen. Van két ellen nehezen egy meg közepesen.
Azon az egy hidos mapon vagyunk amikor a híd egyik oldalán 2 a másikon 6 an vagyunk. A szövimmel ketten voltunk a híd 2 es részén. A legtávolabbi szövinket 5-6 perc alat szinte teljesen megsemisitették.
A közelebbi Szövit a ketten védtük de akkor is kinyírták 15 perc után.
A hídat meg olyan jól védtük hogy semmi esélyük nem volt át jönni. Most meg csak ülök és várom a rohamokat. Repcsiből is volt böven az ellennek de egy csapat légelháritó könyedén szedte őket lefelé. Már támadtunk is a szövivel de mi se tudunk át menni így pad helyzet van.


Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
A lángszórós megfigyelésel tényleg igazad van. Én erre nem is gondoltam. Bányák ellen tényleg ideális. Amúgy is az épületek lerombolásában jeleskednének, de azokban mindig van örség. A kutakat viszont nem védi őrség, csak ha külön bunkereket épít mellé a gép. Feltétlenül ki fogom próbálni.
Rájöttem hogy a lángszorosok is jók csak de oda szabad őket vinni ahol kutak meg ilyenek vannak, vagyis porgyázni. Adni kell meléjük egy két embert és mehetnek isten hirével.



Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Sőt, ha van elég időm, akkor minden lövésem után elmozdulok, mert mozgó tankot nehezebben talál el az ellen, aztán amikor már lőtt akkor megállok és beleeresztek egyett az ellenségbe. Így minimális sérüléssel ki lehet lőni az ellenség tankját. Na persze ha már csapatostul jönnek a tankok, akkor ez már nem nyerő taktika.
Tankokat én csak akkor gyártok amikor az ellen is elkezdi.
Vagyis közepesen némi idő de nehezen 5-6 perc és már tankokkal nyomul.
A hajó meg olyan mint valami atom fegyver a földi egységekkel szembe mert írtó keményen lövöldözget, de eddig még nem vivtam hajókkal csatát. Hát magyar huszárok télleg jók de én nem használok annyira lovasságot mert sztem nem tul sokat ér, mert általába hamar elhullanak hiába nyomom őket orr vérzésig akkor is egy-két lövéstöl hullanak.
A repcsiket télleg csak egy jó adag hernyotalpassal lehet végig nyírni de jól jönnek azok a gépek,mert a könnyü bombázok télleg szedig könyedén a tankokat és így némi eély van a tankokkal szembe.
Ja javitani kell magam: Multkor mondtam egy 5 órás harcot, abban rájőttem hogy csak egy ellen volt nehezen a többi közepesen (pontosan kettő. Mi meg 3-man de 30 perc elteltével megsemisült a távoli haver

így ketren is birtuk egy ideig. Na Pl ott rendes légi fölénye volt az ellennek mert csak ugy rebkettek fölöttünk mi meg csak löttük őket de amint lelöttünk egyet másik jött a helyére. Hát itt nem volt kérdéses a vereség a félora mulva.
Ja télleg veletek van olyan hogy néha az ellen tankjai csak lazán elmenek a saját tankjaitok mellet ugy hogy azok nem lönek rájuk?
Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
A hajók kihasználhatósága tényleg nagy gond. Gigantikus méretűek és így jóval nagyobb pályák kellenének nekik. Ha pedig a szárazföld mellé viszed, 1-2 perc alatt letarolja az ellenfél egész bázisát, komplett hadseregével együtt. A repülőkkel már nincs gondom, azok nagyjából egyensúlyban vannak a játékban. Szerintem 4-5 bombázó sem jelent nagy gondot, ha van alul vagy 6-7 légvédelmi ágyúd. Azokat pedig pillanatok alatt legyártja a gyár, így nem nehéz egy 20 fős légvédelmi szakaszt létrehozni, amely már megakaszt igen hatalmas légi flottákat is. Nem is beszélve róla, hogy a katonák is szorgalmasan lövik a repülőket, és amikor már több ezer katonád van, azok bizony igen hamar lelőnek egy komplett repülőt is.
Én igazából ritkán szoktam repülőket építeni, mert alapvetően szárazföldi egységekre specializálódtam. Kedvenceim a tiroli mesterlövészek, na meg a huszárok, de azok hihetetlenül lassan készülnek el és jelentősen apasztják az aranyat, így érdemes mielőbb ütközetbe vinni őket. Az ellenség úgyúira halálos veszedelmet jelentenek.
. Kedvencem az volt, amikor beállítottunk 2 medium ellent és én egy hard-dal voltam. végén a szövim annyi egységet csinált, hogy ugy beszaggatott a gép, nem bírtam folytatni
. Kb. 1-2 fps-re ment le a sebessége
.
Amugy én tankpárti vagyok, szerintem jól tudja támogatni a gyaolgságot meg néha az ágyukat is meg tudja védeni.
A legszebb öröm a söröm.
Az egyik szövetségesem már kemény védekezésbe ment át. Már a városának az elejét teljesen lerombolták. Vagy 20 ágyú is lövi folyamatosan. Próbáltam lovas csapatokkal lerohanni az ágyúkat, ezzel is segítve a szövit, de gyorsan megfordította az ágyúkat és lebombázta a lovasokat. Most megindultam néhány ágyúval és gáztámadással próbálok segíteni neki. A másik szövi még tartja magát de már csak védekezni tud és lassan hátrál a városa felé. Én kiépítettem egy másik várost is, bár még nem túl nagy, de szerencsére támadást csak egyszer kapott, az is kisebb volt.
Kénytelen voltam megkezdeni az első tankom gyártását, mivel roppant szorult a helyzet. Az ellenség már több tankot is gyártott, de a páncéltörő ágyúim elintézték őket, egyet pedig a katonáim rohantak le kézigránátokkal megsemmisítve azt.
repülőim nincsenek, mivel azokat sem szeretem túlságosan használni, de az ellenfélnek már több repülőjét is lelőttem, főleg a légelhárító ágyús autókkal. Hamarosan én is rákényszerülök vadászgépek építésére, hogy a légifölényét meghiúsítsam.
Ja és bocs a lenti fikázásért, mindenki azt játszik/csinál amit akar! Úgyhogy megyek játszom egy kicsit a Blitzkrieggel vagy a Warcraft 3-al (de nem azért mert olyan jó a grafikája...)
A embereim utolsó szálig harcoltak. Közel 5k embert vesztettem, de 50k öltem meg.
A végén a teljes légtér az ellen kezépe került és teljesen megsemisitették a maradék védelmemet. Az ágyuimat az ellen tankjai szét szedték a maradék 2 tankal végső rohamra indultam és feltartoztatam velük egy rohamot de az ellen tüzérsége és tankjai szét szedték őket, ezek után megsemisitették a maradék védelmet.




Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.


Igaz még nem kaptam ki, de a harmadig védelmi vonalamnál járnak amit az épületeim jelentenek most szépen a belvárosban lövöldözöm lefelé az ellen gyalogosait aki 3 oldalról lönek és probálnak benyomulni a városba.
Igaz egyzser már bejutottak de egy csapat tiroli szét szette a maradék katonát(hála az égnek), de szerintem egy fél óra mulva teljesen szét vernek mert 4 repcsim harcól vagy 30 ellen 4 tankom van amiket a szövim maradék csapatainak adtam hogy védjék a város maradékait de elhoztam onnan 3-mat és az otmaradtat kemény egy perc alatt szét is lötték és szét is verték a szövimet 3 épületét kivéve. Maradt még egy repülö tere és onnan küldi felfele a gépeit amik szinte alig tudnak felszálni de lagalább egy két gépet leszednek.


Hát igy állok de még harcolok mert 4 rögzitet tarok lövi az ellent és ezek azért szedik őket rendesen.








Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
A légi fölény szerintem nála van mert csak bombázza szét felé a hármas védelmi vonalamat amit nagy nehezen felébitettem. én se szoktam tankokat használni annyira a gyalogosokkal jobban lehet védekezni szerintem de amikor az ellen tankjai csak ugy lazán átszákuldanak a gyalogosaimon az írtóra idegesités akkor én is ezt teszem ellen.

Van Pause? P? nem tom nálam nem müködik , de ugy is jó hogy közben nem tudok parancsot adni legalább megnézhetem hova löjek.
A gazdasággal télleg nem kell törödni csak az elején kiépiteni jól.
Természetesen a magyar csapatokat írányitom, főleg emiat szereztem meg a gamét. A tiroli mesterlövéssz félelmetesen tud lövöldözni,emiat a kedvenc.
Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Melyik a kedvenc nemzeted, már amelyikkel a legszívesebben játszol. Nekem természetesen a magyar hadsereg, de a németekkel is szívesen vagyok. Ott nagyon jó a rohamosztagos katona. 10 db gránátja van. A magyar hadseregben a legjobb a mesterlövész.
Az oroszoknál is jó a mesterlövész nő. 50 jól feltápolt mesterlövész egy csapatba rendezve, hihetetlen jó védelmet tud bisztosítani.
A lángszóróst tudtad használni. Nekem mindig meghalt mire egy épülethez ért volna. Egyszer csináltam százat és rohamozatttam őket a katonákkal csak hogy végre kipróbáljam őket. A katonák viszont sokkal gyorsabbak, a lángszórósok viszont tetű lassúak. A katonákat már mind leölték és a lángszórósok nagy részét is, de végre néhány eljutott az első házig és odapörkölt neki. Pillanatok alatt porrá égette. Ettöl függetlenül soha nem gyártom, mert így szinte használhatatlan. Azt vettem észre, hogy a gép sem gyárt soha lángszóróst. Ez az egyetlen egység amit nem szokott gyártani.
Ügyesebnek kell lenni

Kinél van a légi fölény? Mert a taktikai bombázók gyönyörűen telibe tudják találni a tankokat és hamarabb is elkészülnek mint a nagy nehézbombázók. Én mondjuk a tankok ellen a páncéltörő ágyúkat szeretem alkalmazni. Ezek is gyorsan készülnek, viszonylag pontosak, na meg jók a gyalogság ellen is. Mondjuk érdkes lenne egy nagyobb tankcsatát is levágni. Én még nem csináltam hasonlót. Ennyi tank ellen már lehetne. Én nem igazán szoktam tankokat gyártani. Nélkülük nagyobb kihívás a győzelem.
Így 2k katona mellé kb 1k parasz mindenkép kell hogy fent tartsák őket.
Az antantban lazábban meg let oldva a dolog 2k katonát 200-300 emberrel is fent lehet tartani simán.


Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Engem csak az zavar hogy nincs benne pause mert azzal sokkla jobban lehetne tervezni.


, mint a Rise of Nation-ban.Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
De hardon télleg kemény a gép és szerintem nem csal ugy mind az Age of-ban vagy az Empire Erth-ben mert ott a gép eleve ad magának nyersanyagot mert ott szenvedek egy pályán ahol már 72 órája vivom a harcot egy szövivel kettö ellen de a szövimet én védem nehogy szétvejék már szinte alig van nyersanyag és ő még lazán nyomkodja az embereket pedig nincs is pénze rá.



és ez így s*ar, de nagyon.
Pedig az Antant ban olyan jó kis védelmet épitettem amiről azt hittem nem lehet át törni de 3 hardon lévő ellen keserves rohama mégis áttör rajta és most a házakba vissza vonulva szorulok vissza felé. de még van 2 nehéz tank tartalékom az ő 30-40 tankja ellen amiket megálitok valahogy.
Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Ha egy másik rts-ben csinálok kellő mennyiségű egységet, akkor garantált a győzelem, le tudom gyalulni az egész pályát. Itt viszont hiába indulok meg akár 2-3 ezer emberrel egyszerre. Lehet, hogy elvéreznek az első rohamban, de ha sikerül is egy startégiailag fontos területet bevennem, lehet, hogy a következő percben, már az ellenfél söpör el engem a több ezer katonámmal együtt és semmit nem nyertem a hatalmas véráldozattal. Pontosan úgy mint a valóságban történt, ahhol néhány száz méteres területért vívtak hónapokon át öldöklő kűzdelmet. Hol az egyik fél kaparintva azt meg, hol pedig a másik.
Hard fokozaton sikerült már a gépet megverned.
Nekem csak úgy, ha az elején lerohanok. Ha hagyom, hogy nagyon beindúljon és ontsa az ágyúkat, meg a tankokat, nem is beszélve az ezer számra özönlő katonáktól, akkor semmi esélyem. A legjobban bevédett állásokat is felőröli idővel, támadni meg olyankor már szinte lehetetlenség.
Eddig nem is néztem hogy ebben mennyi lehet a masszi mert láttam 7 k nyugottan lehet nyomni az embereket nekem eddig ennyi sikerült,de gondolom többet lehet.
Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Amit mondani tudok hogy cseréld le a vga-t, mert szinte mindent megtettél amit én tettem volna.ha meg nem telepitetted még újra akkor ted azt.
Nehezen téged megizzaztanak mert engem nagyon mert ma csunyán kikaptam egy 5 órán keresztüli véres csatában 3 ellentől.
3vs3 volt de az elején kinyirták a távolban lévő szövit és így ketten vivtuk élethalál harcunkat. igaz még mindig folytathatom de már csak egyedül vagyok három ellen és kezd fogyni a hely,de akkor is izgalmas volt.
Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Az "újabb" Nvidia kártyákkal van problémám. Egy 5900 TX kártyán játék indítás után nem jelenik meg a játéktér, csak az épületek és az egységek. Scrollozáskor pedig csúszik a keret is, meg minden elmosódik. Játszhatatlan. Mindenből fentvan a legújabb driver.
Egy másik gépen egy 4200 Ti kártya van, itt pedig néhány másodperc után kifagy a játék.
Mondanom sem kell hogy mind a két kártya minőségi MSI termék és soha egyetlen játékkal sem volt problémája egyiknek sem.
Találkoztatok hasonlóval?

Na haggyuk az egésszet, mert valoszinü az Alkaida volt



Na ez a játék amiat jó mert annyi embert nyomhatsz ki benne hogy az megadja az ember hangulatát hogy több ezer embert vezényelhetsz a halálba(egyépként az I.WW is ilyen volt.) A tankok esetleg tul erösek de a valoságban sem nagyon tudták őket megálitani puskákkal meg pisztolyokkal.
Na de a Warcraft 3 teljesen más nem lehet egymáshoz hasonlitani mert abban vigyázni kell a hősre és vigyázni kell a termelésre nehogy szétverjék és folyamatosan kell feltérképezni a következő bányákat,erdőket.
A napraforgoval meg mi a bajotok mert nekem semmi estleg kicsit vigyorogtam amikor láttam, de aki szereti a stratégiát azt nem nagyon érdekli.
Nekem akkor is az teccik a legjobban hogy ha unátkozok akkor ezreket tudok beküldeni a biztos halálba vagy éppen mustárgázzal tudom az ellent bombázni meg sok fejlesztés amit a cossacks-ból vettek át mert ott is a végén még mindig lehet mire költeni a maradék pénzünket.
Az Age of Em. is más tészta mert abban is azért kevesebb ember van és azért a katonákat jobban kell becsülni és itt jobban bekell osztani a pénzt.
Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Akkor már hívom is az efbíájt!


Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
Egyébként pedig sosem tagadtam, hogy én Lőttem le Kennedyt

Én nem aláztam a játékodat. Egy szót sem szóltam róla. Az ha egy játék nem tetszik (nem mondtam, hogy az antant nem tetszik, mert nem ismerem, és ismétlem, nem is aláztam, mert egy szót sem szóltam róla), és én ennke hangot adok, az nem jelenti azt, hogy az én kedvenc játékom szar, és nem tud élvezetet okozni, és ezért máshova járok fikázni, mert az jó. Ez illogikus, és hülyeség. nem tudom, hogy kombináltad ki.
És ha ilyen gondolatmenetet követünk, akkor egy-két lépés, hogy kiderüljön ki orvlőtte le Kennedy elnököt.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
Én játszottam az Antant demójával, de nem bírtam sokáig, annyira gáz volt.

Mert ennyi erővel mindkettő szar hogy nem lehet benne repülőt vezetni...
A Warcraftos hasonlítgatáshoz nem igazán tudok sokat hozzáfűzni. Maga a két játék tényleg más dimenzióban leledzik. Gondolom a beírás inkább kritizálta a két játék körüli felhajtást illetve annak hiányát. A Warcraft egy picit túl van hozsannázva, míg az Antant egy fikarcnyi figyelmet sem kapott.
Már régi viták tárgya, hogy egy játék mikor önálló alkotás és mikor mod. Én nem igazán szoktam ezen agyalni, hiszen mindig örülök, ha kedvenc játékomat folytathatom, legyen az hivatalos-, nemhivatalos mod, vagy egy újabb rész. Az viszont biztos, hogy egy mod elkészítése is rengeteg munka és semmiképpen nem lebecsülendő. Aki szerkesztett már egyetlen pályát is valamelyik játékához, az tudja, hogy már csak az mekkora munka volt. Na persze profi pályákra gondoltam.
Én megvettem anno a sud-hoz kiadott Hidden Stroke-ot, ami ugyebár egy mod és mégis pénzt kértek érte. Örültem, hogy ilyen remek modok készülnek kedvenc játékomhoz és szívesen támogattam őket, pedig "egyébb" forrásból is megvolt a mod sokkal hamarabb is. Ezen persze lehet vitatkozni, mennyire etikus a többi ingyenes mod fejlesztőjével szemben.
Egyébként ha már ezen a vonalon járunk akkor a Sudden Strike részeihez is készültek I. vh-s pályák. Az egyik mod (SSNM2) pedig már egy komplett I. vh-s arzenállal is rendelkezett, rengeteg tankkal és gyalogsággal. Na az tényleg remek volt. Volt még a Sud-hoz egy nem hivatalos kiegészítő is - Total Victory ha jól emlékszem - amit nálunk nem lehetett kapni és netről sem sikerült levadásznom. Nos ebben állítólag szintén voltak I. vh-s egységek.
Na, azért kicsit pontosítanék.
Szép kereken kettő hozzászólásom volt, ezekben eleddig egy szót sem ejtettem az Entente-ről, sem jót, sem rosszat. Ezért egyelőre érthetetlen számomra, hogy hol "fikáztam" a játékot.
De mindjárt meglesz az is.
Szó se róla, a véleményem megvan róla, de - mint mondtad, ez magánvélemény, és én ettől függetlenül veled örülök, ha sikerült találni egy olyan játékot, amivel tényleg kikapcsolódhatsz. Elvégre ezért "fizetjük" a játékipart.
Egyedül azt nem hagyhattam beugatás nélkül, hogy amikor vki az Antant-ot (maradjunk a magyar elnevezésnél) a z. B. a Warcrafthoz hasonlítgatja, azt már... és most gondolkodóba estem, hogy hogyan lehet ezt úgy megfogalmazni, hogy ne sértsek vele senkit.
Annak láthatóan annyi tapasztalata illetve fogalma van a stratégiai játékok összességéről, hogy a véleményére nemigazán lehet adni. Erre azt a hasonlatot tudnám alkalmazni, hogy "egy újszülöttnek minden vicc új".
Hogy akkor már a játékra is kitérjek, igazán az bántja a szememet, hogy láthatóan egy szimpla modifikáció munkáját ölték bele, és ezzért pénzt kérnek. Mindegy mennyit, pénzt. Ez nem az első, és nem az utolsó eset volt, ettől függetlenül ronda dolog fogni egy Cossacks-ot, átírkálni úgy-ahogy, és kiadni saját termesztésűként.
Viszont abban egyetértek, hogy jó első világháborús játék, lévén, eddig nem sok hasonló jellegű alkotás született. Az ötletet tehát díjazni kell, a belefektett munka minőségéért azonban már egyszerűen nem tudok megbékélni vele. És itt most nem a "napraforgótáblákról" beszélek.
Függetlenül ezektől, én is megveszem a Gamestar-t.
Már csak műgyűjtői alapon is...
http://int.games.1c.ru/ww1/
Ez a Blitzkrieg motorjára épülő rts lesz. Itt már a lövészárok miatt panaszkodók is kiélhetik magukat. Bár a képeken nem látszanak, de a Blitzkriegben van lövészárok, úgyhogy biztos ebben is lesz. Na meg szögesdrót is lesz azoknak, akiknek nem játék a játék szögesdrót nélkül

A realizmust pedig két szállra lehet bontani.
1. Én a történelem legértelmetlenebb és legnagyobb emberáldozattal járó háborújának nevezem a nyugati front eseményeit és most itt tekintsünk el olyan morális kérdések felvetésétől mint az, hogy minden háború értelmetlen. Számomra az I. vh nyugati frontja megtestesíti a történelem legértelmetlenebb háborús mészárlását. Nos pusztán ezt a tényt magát, jeleníti meg jól a program, ez tényleg a realizmushoz közeli és erről tényleg lehet "áradozni". Ebben a játékban sikereket csak hatalmas emberáldozatokkal lehet elérni és néha tényleg néhány méterért megy öldöklő kűzdelem, amit véres verejtékkel harcolsz ki, de a következő rohamban már simán el is veszthetsz. Ez pedig már a játék hangulatához tartozik, ami máris jól érzékelteti az I. vh poklát. Én nem a napraforgó mezők kidolgozottságában keresem a realizmust, hanem a lényegben, és azt remekül visszaadja a program.
2. szál jóval prózaibb. Az I. vh-s rts-ek közül ez a legreálisabb

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
