28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil

+Sniper+
#212 +Sniper+ [3447]
A duplacsövű a legjobb. Kicsit lassan tölt, de brutális.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2005.05.24. 12:01
Dark Archon
#211 Dark Archon [11835]
Egész király lett ez a kieg, csak most kezdtem el játszani. A grabber gun jó móka (enyhe HL2 copypaste, de nem baj), nem kell feltétlen töltényt pazarolni. Valamint felvehető a jó öreg duplacsövű puska

Dark Archon

Válasz erre

neozed
#210 neozed [1399]
Sg-n írtam neked privát üzenetet a megoldással....

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Tyro 2005.05.15. 17:59
Tyro
#209 Tyro [176]
Vagy ha már le van írva valahol akkor levélszámot

>>>Metallica---Iron Maidnen---My Dying bride---Rhapsody---HammerFall<<<

Válasz erre

Tyro
#208 Tyro [176]
HI!
Tom hogy ez nem warez fórum de valaki mondja már meg hogy kell elindítani mert fel tudtam rakni a doom 3 kulccsal de mikor elindul kér 2 kódot de azok meg nem jók amiket találtam
valaki ha tud keygent vagy vmi megoldást szóljon, vagy írjon linket
kösz

>>>Metallica---Iron Maidnen---My Dying bride---Rhapsody---HammerFall<<<

Válasz erre

Baker
#207 Baker [1329]
Ok,kösz!

Válasz erre

+Sniper+
#206 +Sniper+ [3447]
Pontosan.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Válasz erre

Előzmény: Baker 2005.05.08. 19:00
Baker
#205 Baker [1329]
A kieghez nincs még Nitro Gore,nekem az a kérdésem,hogy az első főgórét aki ilyen tűzlabdákat dobál azt,hogy öljem meg?A gravigunnal szedjem el a fehér gömböket azt csatt neki?

Válasz erre

Punxnotdead!
#204 Punxnotdead! [6]
Nemtud valaki olyan patchet mondani a játékhoz h. ne robbannyanak szét a hullák?! mert rohattul idegesít h. a zombik stétrobbannak a szörnyek meg szétégnek(vagy mi). Joljönne. előre is kössz

B

Válasz erre

+Sniper+
#203 +Sniper+ [3447]
Nem gondoltam ,hogy kell hozzá magyarázat. Olvass vissza: #66, 67-es hozzászólás.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.04.28. 12:25
mucius
#202 mucius [10106]

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.04.28. 12:25
padavan
#201 padavan [21647]
Sniper, sajna a mailban nem irtad le a dolgokat...
Tehát a problémám továbbra is fennáll. Valaki mailban, légyszi... Thx.
/Szégyelli magát.../

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

mucius
#200 mucius [10106]
ez nem warez fórum
egyébiránt van egy properkrekk

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.04.27. 15:07
+Sniper+
#199 +Sniper+ [3447]
Küldtem mailt.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.04.27. 15:07
padavan
#198 padavan [21647]
Hozzáteszem, hogy egy deka krekk sincs a cd-n....

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.04.27. 15:02
padavan
#197 padavan [21647]
Gyerekek, hogy kell a kieget feltenni? Nekem felmegy, de aztán indításkor annyi.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

cINC2
#196 cINC2 [3764]
Meglett nekem is, jó kis game, gratula a Nerve és az id-nek!

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Jc
#195 Jc [1724]
Hy!

Köszi a tippet. Sikerült végre Elején az volt a gond, hogy kiogyott az artifact-em, mert sejtettem, hogy azzal kell csak nem tudtam mivel feltölteni Lényeg, hogy sikerült. Thx mégegyszer.

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: TerminatRoy 2005.04.22. 13:53
Baker
#194 Baker [1329]
Hali!Kérnék véleményeket a játékról,hogy megéri-e feltenni,meg,hogy az alap doom-ban a modok működnek a ROE-ben is?

Válasz erre

serito
#193 serito [390]
Rendben de nekem a base könyvtárban vannak a modok de mégsem láthatók az ingame mod's fül alatt. Csak az: Doom3 alatta Doom 3 Resurrection of Evil. Ez a két választás van.

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Válasz erre

Előzmény: Jc 2005.04.22. 09:21
TerminatRoy
#192 TerminatRoy [22]
Jc!
Én úgy csináltam, hogy artifact-tel belassítottam az időt, majd BFG-vel lőttem azt a nagy dögöt, de azért közben össze-vissza mozogtam a meteorok elől (bár ha minden igaz, artifact-ozás közben sérthetetlen is vagy). Majd elrepül és még egyszer vissza fog oda szállni csak előtte küld egy kis lángos mókát is. Itt ismét belassítod az időt és megint küldöd neki a BFG-t. Majd mikor megint elrepül már meg is nyerted a gamét. Az a lényeg, hogy maradjon kb. 2 artifact-od a meteoresőhöz meg jó sok BFG, akkor már biztos sikerülni fog, hidd el
Sok szerencsét hozzá!

Játszani jóóó!

Válasz erre

Jc
#191 Jc [1724]
Tényleg a RoE főellenét, hogy kell legyőzni. Próbáltam simán lőni de nem úgy tűnt mintha zavarná. Igazából nekem azzal a meteor esővel van a gondom amit nyomat. Lehet, hogy full egyszerű csak nekem nem volt türelmem hozzá
Felidegelt az a rohadt meteor rain. Tök gáz. Próbáltam úgy, hogy artifact-el időlassítás majd grav. gun-al elkaptam egyet-kettőt és oda vágtam a mocsokhoz de nem tudom, hogy ér e valamit. Meg még időlassítással is gáz a meteor. Nagyon jönnek és kikerülni sem nagyon lehet
Ha valaki tud help-elni annak nagyon meg THX-elem.

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Jc
#190 Jc [1724]
Hy all!

A Doom3-ban a Base-be kell másolni és amikor belépsz a game-be a Mod-ra kattintasz és ott lesz. Majd ott 2 katt a modra azt futtatja.
Ne lepődj meg mert töltés után a Doom3 menü-be kerülsz vissza. Ez elsőre úgytűnhet, hogy nem csinált semmit de közben már fut a mod. Tehát ha akkor indítasz egy game-et akkor már a mod-al fog menni.

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: serito 2005.04.22. 08:47
serito
#189 serito [390]
Nekem még ott sem , hogyan oldottad meg? Hova másoltad a modokat, és hogyan aktiváltad őket?Nekem egyáltalán nem sikerül még a Doom 3 ban sem.

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.04.21. 15:36
Jc
#188 Jc [1724]
Hy all!

Én egyébként frankón megmondom még egy modot sem néztem meg a RoE-val. De akkor talán ma ha eltudok szabadulni a Warcraft elöl. Már csak net kell és akkor WoW-oznék is De előbb War3 TFT

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

kEnAcE
#187 kEnAcE [9563]
Nálam a flashlight mod nem műxik, csak a sima Doom 3-ban.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Jc
#186 Jc [1724]
Van egy olyan rész a kártya beállításainál, hogy frissítési beállítások(magyarul van így) és ott lehet asszem. De lehet, hogy most rosszul emlékszem.

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: isztes 2005.04.20. 22:19
kEnAcE
#185 kEnAcE [9563]
Refreshlockot felejtsd el.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: isztes 2005.04.20. 22:19
Jc
#184 Jc [1724]
Ja

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: Zup 2005.04.20. 21:38
EpRoM
#183 EpRoM [5]
Van 1 RefreshLock nevű progi...
Azzal tudod megcsinálni,hogy ne változzon a frissítési freki...

Válasz erre

Előzmény: isztes 2005.04.20. 22:19
isztes
#182 isztes [420]
Nem tudja valaki hol lehet beállítani azt, hogy a frissítési frekvencia ne váltson le 60 Hz-re nVidia kártyánál?? Eddig Radeonom volt és ott tudtam hol kell beállítani+ amonitor meghajtója .inf fájl kellet, hogy ne váltson le bármilyen 3D-s alkalmazás. A 71.84 Driverben sehol nem találom a frissítési frekvenciák felülírását, holott a régebbi nvidia meghajtókban benne volt. A D3D alkalmazásoknál nem vált le, csak az OpenGL-nél, mint a Doom 3. A monitor meghajtója fent van, a videókártyám MSI NX6600GT PCX!

AMD64 3200+S939.:.1GB Kingmax.:.530GB HDD.:.MSI 6600GT.:.B19"CRT

Válasz erre

Zup
#181 Zup [2161]
d3xp alkönyvtár van.

&#8206;1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

Jc
#180 Jc [1724]
A RoE-nak nincs base-e. Mert most nem emlékszem pontosan. Megnézném most szívesen csak most nem otthon vagyok. Ha a RoE-nak van Base-e akkor oda kell. A sima gyökér nem jó onnan nem megy. Már én is néztem régebben.

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: serito 2005.04.19. 16:52
serito
#179 serito [390]
Vagy csak egyszerűen a főkönyvtárba kell másolni ahol az indító EXE van?

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Válasz erre

serito
#178 serito [390]
Feltelepítettem a Doom3-at , utána a RoE-t és utána a modokat az egyetlen base könyvtárba. Minden nfo file ezt írja, hogy csak a base könyvtárba másoljam be a modokat és kész. Vagy nem oda kell?

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Válasz erre

Előzmény: Jc 2005.04.19. 16:04
Jc
#177 Jc [1724]
A sima doom3 directory-ba nyomtad vagy a RoE-éba? Lehet, hogy az a gáz.

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: serito 2005.04.19. 09:55
serito
#176 serito [390]
Csá!

A RoE-ben is használhatók a modok??
Ha igen akkor hogyan? Megvannak a fegyverlámpa, és egyéb modok bemásokva abase könyvtárba, de a gameban nem látszanak, hogy aktiválhassam őket.Hogyan kell csinálni, nekem nem megy?
KÖszi

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Válasz erre

Jc
#175 Jc [1724]
Hy all!

Na igen, tényleg cool csak a boss egy zsidó!!!!!!!!!!
Geci lett nagyon. De nem akarok semmit lelőni

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: FallenAngel 2005.04.17. 02:44
FallenAngel
#174 FallenAngel [656]
Nah felraktam, és elkezdtem vele játszani. Hát nem tom mit mondjak. az első 2 pályát vittem eddig végig, de abba kellett hagynom, mert nem mertem vele tovább játszani. ez most valahogy nagyon megfogott. jó kis parás folytatás lett hálistennek.

I walked to The valley to the shadow of death

Válasz erre

Előzmény: Jc 2005.04.14. 16:25
TerminatRoy
#173 TerminatRoy [22]
Én is elkezdtem játszogatni a játékkal és sztem azért elég hangulatosra sikeredett. Hát gyerekek az a duplacsövű shotgun nagyon üt!!! De azt a gravi gun szerűséget is jól megcsinálták, főleg hogy vissza lehet küldeni az ellen lövedékét Ja és már én is találkoztam ezekkel a mini játékokkal, hát tényleg jó kis kikapcs a nagy hentelés után! Hihihi További szörnyírtást mindenkinek!

Játszani jóóó!

Válasz erre

lalakov
#172 lalakov [1002]
Talán nem lövőm le a poént, ha elárulom, hogy 3 különböző játék is van benne.
Én most fejeztem be. Bár mások azt mondják, hogy unalmas, szerintem nagyon hangulatos. A szürke hétköznapok mellett nagyon "kellemes" kikapcsolódás.
Tedd fel az alapot és kezdj neki!

Válasz erre

Előzmény: FallenAngel 2005.04.14. 15:00
Jc
#171 Jc [1724]
Mass Id fun

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: FallenAngel 2005.04.14. 15:00
FallenAngel
#170 FallenAngel [656]
széééép. látom, hogy az ID-nél is unatkoztak a srácok. egyébként, sz.tem jó ötlet, hogy ilyenekkel szinesítik a progit. majd lassan már én is elkezdem a játékot, csak még nem raktam fell hozzá az alapot, anélkül meg sajna nem megy.

I walked to The valley to the shadow of death

Válasz erre

Előzmény: lalakov 2005.04.12. 22:53
Jc
#169 Jc [1724]
Ja az poén volt. Jó volt az is amikor a tehenet kell lelőni mega martin buddy is kira volt

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: lalakov 2005.04.12. 22:53
lalakov
#168 lalakov [1002]
12

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2005.04.13. 17:58
U.R.H.
#167 U.R.H. [4178]
Ma én is kipróbáltam és toltam egy kicsikét! Hát nem nagyon tetszik! Egyszerűen nincs hangulata! Sima Doom 3 jobban bejött sokkal.

Egyébként hány pályás?

Válasz erre

lalakov
#166 lalakov [1002]
SPOILER:
Akkor én ott elmentem mellette.
Találtam még egy működő játékot benne. Ez másfajta(persze ez is ismerős játék: az alsó ütőt kell jobbra-balra mozgatni és a golyóval a téglákat kilőni). Annyit játszottam vele, hogy utána elfelejtettem, hogy merre is kell mennem. Kikapcsolódásnak az öldöklés közepette tökéletes volt.

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.04.12. 21:50
serito
#165 serito [390]
Köszi de már megtaláltam, rendes vagy!

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Válasz erre

Előzmény: Zup 2005.04.12. 21:14
VodevilX
#164 VodevilX [11345]
hmm kipróbáltam és az első 10 perc nem rosszabb mint a 3
sőt meg is van a péntek éjjeli programom

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

mucius
#163 mucius [10106]
én még nem de ilyen csirkeabristoló az alap doomban is volt

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: lalakov 2005.04.11. 22:49

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat