
Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
Fórum » Beszélgetés a játékokról

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Dark Archon
Örökké nem eshet!

>>>Metallica---Iron Maidnen---My Dying bride---Rhapsody---HammerFall<<<
>>>Metallica---Iron Maidnen---My Dying bride---Rhapsody---HammerFall<<<

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
B
Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Nekem felmegy, de aztán indításkor annyi.Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W
Elején az volt a gond, hogy kiogyott az artifact-em, mert sejtettem, hogy azzal kell csak nem tudtam mivel feltölteni
Lényeg, hogy sikerült. Thx mégegyszer."Anata no koto wo omou"
AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Játszani jóóó!
"Anata no koto wo omou"
"Anata no koto wo omou"
AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |
De előbb War3 TFT
"Anata no koto wo omou"
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
"Anata no koto wo omou"
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
"Anata no koto wo omou"
AMD64 3200+S939.:.1GB Kingmax.:.530GB HDD.:.MSI 6600GT.:.B19"CRT
‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.
"Anata no koto wo omou"
AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |
AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |
"Anata no koto wo omou"
AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

"Anata no koto wo omou"
I walked to The valley to the shadow of death
De azt a gravi gun szerűséget is jól megcsinálták, főleg hogy vissza lehet küldeni az ellen lövedékét
Ja és már én is találkoztam ezekkel a mini játékokkal, hát tényleg jó kis kikapcs a nagy hentelés után! Hihihi
További szörnyírtást mindenkinek!Játszani jóóó!



"Anata no koto wo omou"
egyébként, sz.tem jó ötlet, hogy ilyenekkel szinesítik a progit. majd lassan már én is elkezdem a játékot, csak még nem raktam fell hozzá az alapot, anélkül meg sajna nem megy.
I walked to The valley to the shadow of death

"Anata no koto wo omou"
.
. Ez másfajta(persze ez is ismerős játék: az alsó ütőt kell jobbra-balra mozgatni és a golyóval a téglákat kilőni). Annyit játszottam vele, hogy utána elfelejtettem, hogy merre is kell mennem.
Kikapcsolódásnak az öldöklés közepette tökéletes volt.AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.