28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong

szbszig
#266 szbszig [33649]
Még fél óra, és csoportdöntő!!!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Pyrogate
#265 Pyrogate [21953]
egymás elleni!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2010.04.21. 23:54
szbszig
#264 szbszig [33649]
Azaz mégsem. Az előzőt csak ránézésre mondtam, nem számoltam utána, ami hiba volt. Most nekünk +18 a gólkülönbségünk, a szlovéneknek pedig +16, szóval hosszabbításos vereségnél éppen +17 lenne mindkét csapatnak, és ők lőttek több gólt. Felesleges tehát számolgatni, meg kell verni őket.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2010.04.21. 23:41
ufodani
#263 ufodani [17764]
Passz.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2010.04.21. 23:02
szbszig
#262 szbszig [33649]
Pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény rangsorol, vagy a gólkülönbség? Mert egy hosszabbításos vereség után egyformán állnánk a szlovénokkal, és nekünk lenne jobb a gólkülönbségünk, de értelemszerűen ők vinnék az egymás ellenit.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

ufodani
#261 ufodani [17764]
Volt bennem némi para amikor Super nem jöhetett,de nincs gond.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2010.04.21. 18:41
szbszig
#260 szbszig [33649]
Hetényi kegyetlen durva az egész tornán.

Na, csak megkapta végre a meccs legjobbja címet is.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

ufodani
#259 ufodani [17764]
Palkó beverte a másodikat a brittek ellen,felsóhajtós az esemény.Húzós meccs.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

szbszig
#258 szbszig [33649]
Jó, jó, kommentátorként nincs bajom velük, sőt az olimpián is inkább a Spillert néztem az Eurosport közvetítései helyett, csak a kiejtésük pocsék ma...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Toki 2010.04.18. 16:54
Toki
#257 Toki [5086]
A Spiller - Máté páros szerintem magasan az egyik legjobb kommentátor kettős az országban. Ha jégkorong van, csak ők.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2010.04.18. 16:48
szbszig
#256 szbszig [33649]
Vezetünk kettővel a lengyelek elleni rangadón!

A kommentátorok viszont igazán megtanulhatták volna a lengyel nevek kiejtését, már csak a gyásznap apropóján mondjuk, mert kritikán aluliak...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Pyrogate
#255 Pyrogate [21953]
Hát jobb lenne, ha ezt közvetítene, mint a focit...Mondjuk akkor már menjen el box meccsekhez

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2010.02.09. 22:59
szbszig
#254 szbszig [33649]
Azt a büdös, én csak most nézem!

Ez az ember tényleg beteg!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2010.02.03. 23:46
Pyrogate
#253 Pyrogate [21953]
Léderer mehet boxot közvetíteni

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2010.02.03. 22:07
RASTA guy
#252 RASTA guy [11867]
alba volán - jesenice fight

sakálemberek...

Válasz erre

csuroach
#251 csuroach [4262]
Mondjuk ha gol akkor meg hatalmas baki

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2010.01.20. 15:14
szbszig
#250 szbszig [33649]
Vicces védés.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#249 szbszig [33649]
ROTFLOL!

Azok a szép, szabályos összeakaszkodások, mintha bokszmeccsen lennének... És hogy megtalálta mindenki a párját hirtelen!

De a kapusok a legjobbak tényleg...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Gillette
#248 Gillette [9789]
Szép.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: csuroach 2009.09.08. 16:08
csuroach
#247 csuroach [4262]
Ki tudja melyiben


Most lenne pénteken a születésnapja...

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

balays82
#246 balays82 [14276]
Sajnos. Biztosan elfogult vagyok Kanadával szemben, de a tegnapi látványos támadójáték alapján talán megérdemelték volna a győzelmet a főként csak a védekezésre és a kontrákra építő oroszok ellen. Igaz, ez is egy olyan sport, amit gólra játszanak. A számomra csalódást keltő végeredménytől függetlenül ismét nagyon nagy meccset játszottak egymással. Én már most várom a jövő évi téli olimpia döntőjét, ahol reményeim szerint ismét ez a két válogatott csap össze, valamennyi nagy NHL játékossal a jégen.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.05.10. 23:12
szbszig
#245 szbszig [33649]
Na, hát oroszok nyertek megint, ez van.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#244 szbszig [33649]
A várakozásoknak megfelelően elbuktuk a 2014-es vb rendezését.

Mondjuk én kb. ilyen arányú szavazásra is számítottam, nincs ezen semmi meglepő.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#243 szbszig [33649]
Hetényi feltétlenül megérdemelte a csapat legjobbja címet ma.

És az osztrákok, akik velünk jutottak fel, mennek vissza velünk együtt a divízió-1-be. Ez van...

Én gratulálok a fiúknak, nagyon szép eredmény volt már a részvétel is ezen a vébén a jégkorong hazai helyzetét tekintve!

Jó lenne megkapni a 2014-es vébét, de erre szinte semmi esélyt sem látok. Amúgy egyébként mi lenne, ha mégis megkapnánk, de lent ragadnánk addig a divízió-1-ben? Automatikusan feljutnánk a 2014-es évre?...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

balays82
#242 balays82 [14276]
Akarom mondani, "tényleg nem lett volna reális".

Válasz erre

Előzmény: balays82 2009.05.04. 14:24
balays82
#241 balays82 [14276]
Még van hátra kb. 10 perc a meccsből, nálunk eddig 30 perc kiállítás volt (Sille 10 perces büntetése jól megdobta), a németeknél 18 perc. Nem kevés.

Azzal egyébként én is egyetértek, hogy nem vallottunk szégyent ezen a vb-n (látva az egyes felsőházba jutó csapatokra varrt méretes zakókat is), de azért azt is el kell ismerni, hogy nem alaptalan a kiesésünk sem. Kis szerencsével persze a csoportból való továbbjutás is meglehetett volna, de azért az meg nem tényleg lett volna reális. Jövőre meg kell próbálni visszajönni, ezzel együtt pedig építeni egy fiatal csapatot, mert a mostani játékosok jelentős része már lassan túljut pályafutása csúcsán. Az persze kérdéses, hogy az anyagi feltételek mennyire lesznek biztosítottak ehhez.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.05.04. 13:47
Kemloth
#240 Kemloth [3310]
Na, megnéztem (nem tudom, miért nem jutott eszembe ez előbb)...

Jövőre vissza KELL jutnunk!!

Válasz erre

Előzmény: Kemloth 2009.05.04. 13:56
Kemloth
#239 Kemloth [3310]

És mik az eredmények?

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.05.04. 13:47
Toki
#238 Toki [5086]
Becsületünk megmarad, sőt. Nekünk hogy itt lehettünk egy óriási dolog, és tényleg mindent megtettek a fiúk amit csak lehet, szerencsénk se volt, nem nekünk fújtak, persze ez nem feltétlen mentség, de ez is közrejátszott. Amilyen állapotok között készülnek, amennyi pénzből él a magyar hoki, és idáig jutott az egy világszenzáció. Jövőre pedig szurkolni kell ugyanígy, vagy még jobban és akkor feljuthatunk újra.

Válasz erre

Előzmény: vortób 2009.05.04. 12:54
szbszig
#237 szbszig [33649]
Nem tudom, én nem voltam itthon, és sajnos nem találtam torrentet se azokhoz a meccsekhez. Sajnos az eredményekből ítélve nagyon megtört a csapat lendülete. Vagy csak egyszerűen kijött és gólokban is megmutatkozott a különbség, mert eddig is minden meccset úgy játszottunk végig, hogy fele- vagy harmadannyit lőttünk kapura, és az ellenfél ezzel arányosan többet tartózkodott a kapunk előtt.

Ez a meccs meg egy vicc. Valaki számolja már össze, hány percnyi kiállítást osztottak ki eddig a bírók! Szerintem a 40 percnyi játékidőt meghaladja...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Kemloth 2009.05.04. 13:43
Kemloth
#236 Kemloth [3310]
A Fehéroroszok óta mi volt?

Válasz erre

Pyrogate
#235 Pyrogate [21953]
Azért a Németeket legyőzni nagy dolog lenne, még ha tét nélkül játszanak is. Presztízs ez nekik is

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: vortób 2009.05.04. 12:54
vortób
#234 vortób [12314]
Maradék becsületünk megóvása.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2009.05.04. 12:41
Germinator
#233 Germinator [29908]
Németország - Magyarország 1-1, most egyenlítettünk. Ennek a meccsnek persze nem tudom, milyen tétje van

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

vortób
#232 vortób [12314]
2-1-re vezetnek a Dánok. A 2. harmad felében emberhátrányban voltunk.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2009.05.03. 13:53
Germinator
#231 Germinator [29908]
Picsába, nem tudom nézni

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Toki 2009.05.03. 12:41
Toki
#230 Toki [5086]
Nézi valaki a meccset rajtam kívül? Egyelőre vezetünk és jól játszunk. Hajráá!

Válasz erre

vortób
#229 vortób [12314]
Gyakorlatilag semennyi.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.05.02. 07:31
KisCsirkee
#228 KisCsirkee [16989]
Na? Néma csend és hullaszag a tegnapi megsemmisítő vereség után? Nem láttam a meccset, csak a sporthírekben a gólokat, hát meglepő és megdöbbentő az eredmény. Mennyi esélyünk van ezután a bennmaradásra?

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Kemloth
#227 Kemloth [3310]
Tényleg nincs szerencsénk...
akkor nincs mese, meg kell verni mindenkit, és várni a sült galambra.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.04.29. 00:54
szbszig
#226 szbszig [33649]
Ajaj, gyerekek, van egy nagyon rossz hírem:

Franciaország 2 - 1 Németország

Ami azt jelenti, hogy a németek jönnek hozzánk a vigaszágra, de jövő évi rendezőként nem eshetnek ki, úgyhogy nem kettő, hanem csak egyetlen bentmaradást jelentő helyért fog menni a csata... Megint nincs szerencsénk sajnos, mostantól már csak úgy lehet esélyünk, ha megverjük az osztrákokat/letteket és a dánokat/norvégokat is, de még 6 ponttal sem biztos, hogy bent lehet majd maradni...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Kemloth
#225 Kemloth [3310]
Na, így lenyugodva, hazaérve (nővéremnél néztem):
Gratula!

Megérdemeljük/nénk a bennmaradást.

Válasz erre

szbszig
#224 szbszig [33649]
Nincs szerencsénk...

Szívből gratulálok a csapatnak, és kívánom, hogy a kieséses részben kárpótoljon minket a sors, akkor simán bent maradhatunk!

Remélem, nem fáradtak el a fiúk nagyon ezen a három meccsen.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

KisCsirkee
#223 KisCsirkee [16989]
Kezdődhet a VB-nk!

Pedig baromi szépen tartottuk magunkat!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Kemloth
#222 Kemloth [3310]
Ááá...
Kár.

De a mi gólunk szebb volt!

Bocs a floodért.

Válasz erre

Kemloth
#221 Kemloth [3310]
Fenébe...

Válasz erre

KisCsirkee
#220 KisCsirkee [16989]
2-1!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

KisCsirkee
#219 KisCsirkee [16989]
Nekünk tulajdonképpen ez után kedzdődne a VB, hiszen a kommentátorok is elmondták hazánk 20-adik, a Beloruszok 9-edikek, látszik is a különbség, viszont hihetetlen jól tartjuk magunkat! MAGYAROK!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.04.28. 17:39
szbszig
#218 szbszig [33649]
Én is pesszimista vagyok még mindig, főleg azt látva, hogy az egyenlítő gól után azért felébredtek a fehéroroszok, de akkor is szenzációs, amit ez a csapat már megint művel, bármi is lesz a vége!

Mondjuk az jó volt, amikor a kommentátor beszólt, hogy a magyar csapat erőssége az eredmény tartása és a kontrázás a vezetés megszerzése után. Az A-csoportban ezzel sokra megyünk egyelőre...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Kemloth
#217 Kemloth [3310]
Na most akkor Ctrl-C;Ctrl-V a Szlovákok elleni harmadik harmadot...akkor már az a 13mpes góllal együtt is jók lennénk.
Amúgy nem is tudom, mikor izgultam ennyire legutóbb.

HAJRÁ!!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat