28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak

Raistlin666
#17056 Raistlin666 [4860]
Már nem azért, de erre az elmebetegre egy sima szűrőt is írhatnátok, hogy ne kelljen még csak felemlegetni sem ha feltűnik az átlátszó baromságaival!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2020.06.28. 01:17
LordMatteo
#17055 LordMatteo [29425]
Royka no. 34

Koszi

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Dilizs
#17054 Dilizs [3315]
Köszönöm szépen!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2020.06.07. 13:31
Pyrogate
#17053 Pyrogate [21953]
Javítva

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Dilizs 2020.06.07. 12:28
Dilizs
#17052 Dilizs [3315]
Kedves modik!

Az okostelefon topikban légyszi rakjátok rendbe a hszm.

Előre is köszi!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Pyrogate
#17051 Pyrogate [21953]
Kész.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Juraviel.Ihuan.Bedvin 2020.04.29. 22:04
Juraviel.Ihuan.Bedvin
#17050 Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Az új AC topik nevéből kérlek szedjétek már le a "/Ragnarok" részt, most, hogy már hivatalos lett, melyik címmel érkezik a kettő közül.

Előre is köszönöm!

Válasz erre

LordMatteo
#17049 LordMatteo [29425]
Poltopikban dupláztam, #41313, kérlek töröljétek ki, köszönöm!

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

LordMatteo
#17048 LordMatteo [29425]
Az hogy valaki elvakult fanatikus az egyik vagy másik oldalnak, nem gond, volt itt régebben is ilyen tag, nem volt ez miatt ördögűzés.

Amit meg kell érteni Roykánál, hogy - nyilván nem szakvélemény, hetvenhetedjére írom le, nagyrészt csak feltételezek a kevéske idevágó tanulmányaim alapján, mert unatkozok - őnála ezek nagyrészt nem saját valós vélemények, csak hozott, máshonnan, számára sikeresen beilleszkedettnek vélt emberektől átvett kommentek (egyszer mintha valaki konkrétan meg is találta volna, hogy egy másik fórumról kinek a cuccait másolgatta ide), legalábbis tartalmilag. Előbb-utóbb ezért akad össze teljesen a mondanivalója, ha pedig több nickjét nézed, akkor homlokegyenest eltérően képes viselkedni. Persze a fő vonalak megvannak, ezek valószínűleg a valós, igazi életben is igazak rá: valamilyen szinten számítógépekkel foglalkozik/dolgozik, a saját szintjén foglalkozik a politikai hírekkel, és filmeket néz kikapcsolódásként, de első tippre szerintem inkább tv-ben, semmint "rendesen" ( ).

davkar: áh, faszom, görcsölök itt, Te meg lebuktatsz. Érdekes egyébként, hogy őt most miért szemelte ki, szerintem hozzá sem szólt...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2020.04.14. 19:49
davkar9
#17047 davkar9 [11521]
Azért valld be rosszul esett, hogy most McCl@nere van rákattanva, téged meg le se szart.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2020.04.14. 19:45
Sityi
#17046 Sityi [1641]
Az az én meglátásom volt csupán. Van egy olyan alkotmányos alapjog, hogy szólásszabadság. A politika topik esetében ez különösen érzékeny is lehet. Az meg nem hiányzik, hogy ez alapján mondjon ránk valami csúnyát.
Így hát szóltam Dinónak, és ő talált olyan nyomokat, ami alapján alapos gyanúnk lett, hogy ki tért vissza - ezután történt a kitiltás. Nekem így tisztább, mint hogy politika miatt kellett tiltani.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.04.14. 19:20
LordMatteo
#17045 LordMatteo [29425]
Fordítsuk meg: ha legközelebb felbukkan, Dino csak beállítja, hogy az ő posztjait egyáltalán meg se jelenítse a fórum, csak ő lássa, ha bejelentkezik. Problem solved.

Egyébként nem, nem oldaná meg az ignorálás, az ő "állapota" nem ilyen.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Ricsi1976 2020.04.14. 19:18
Ricsi1976
#17044 Ricsi1976 [2038]
Mondjuk igazad van. Ha egy új "nick" megjelenik annak már gyanúsnak kellene lenni, mert valljuk be nem olyan sok új tag van, a régi motorosokon kívül. Röviden én sem fogom etetni a trollt, de sokszor nálam is elszakad a cérna, ha zöldségeket látok leírva. Nem is az a baj, hanem meggyőződéses zöldség terjesztőkkel nem tudok azonosulni.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.04.14. 19:23
Raistlin666
#17043 Raistlin666 [4860]
Nem tudom...a múltkor az SW ámokfutásnál én is trécseltem vele kicsit, hátha kevesebb kárt csinál addig is míg egy moderátor idetalál...most a napokban viszont különösen irritál, hogy tényleg 100% elárulja magát két hsz. után, de páran belemennek a játékába...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Ricsi1976 2020.04.14. 19:18
Raistlin666
#17042 Raistlin666 [4860]
Jaj ne kamuzz már legyél olyan szíves! Te/Ti is vágod/vágjátok hogy csak provokál, de 10. alkalommal is jönnek a szokásos körök a filmes témában vagy a politikában...mondjuk kicsit jobban fájt ez a politika topik= homokozó/gőzkieresztő hozzáállás a moderálás oldaláról...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2020.04.14. 19:13
Ricsi1976
#17041 Ricsi1976 [2038]
Tényleg. És mi lenne ha senki nem reagálna? Működne ez a stratégia?

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.04.14. 19:14
Raistlin666
#17040 Raistlin666 [4860]
Kb. 2 hozzászólásból látszik ha visszatér...oké a moderátor ne ismerje...de van itt 5-6 ember aki 10. alkalommal is elkezd belemenni a játékba és a végén meg megy a "megmondókapitánykodás"...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.04.14. 19:11
Creativ3Form
#17039 Creativ3Form [33872]
Sorry, ez sajna nagy hibám, hogy még a reménytelenebbnél is reménytelenebb eseteket is próbálom megérteni. Le kéne szoknom már róla tudom.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.04.14. 19:11
Raistlin666
#17038 Raistlin666 [4860]
Azokat sem értem akik egyértelműen adják alá a lovat hátha tombolni kezd (pl. Creativ3Form)!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Dino 2020.04.14. 17:26
dzsud
#17037 dzsud [1464]
Én tudom, hogy a közösség kedvére szeretnétek tenni, ez nagyon szimpatikus hozzáállás. De egy ilyen fórumon szerintem kitiltani is teljesen felesleges. Mi értelme? A szó szoros értelmében két perc egy új mailfiók létrehozása és a regisztráció. És mivel látja, hogy mennyi fórumozót zavar, addig jön vissza, amíg meg nem unja. Erre a világon semmi ráhatásunk nincs. Én azt tanácsolnám mindenkinek, akit zavar (ha szabad), hogy próbáljon ne foglalkozni vele. Tudom, hogy sokszor nehéz, de el lehet engedni. Ez az egyetlen, amit tehetsz. Megteheted persze azt is, hogy agresszívan reagálsz rá, de ezzel csak jobban marasztalod. Szerintem.

Válasz erre

Előzmény: Dino 2020.04.14. 17:26
LordMatteo
#17036 LordMatteo [29425]
Ha kered, ha nem, vissza fog jonni. Foleg most, meg nem teljesedett ki az uj szemelyisege. Mindenesetre koszonom a magam es a tobbiek neveben.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Dino 2020.04.14. 17:26
Dino
#17035 Dino [6086]
Ha valaki ámokfutásba kezd, töröljük a postjait, meg letiltjuk a felhasználót, amint észrevesszük vagy eljut hozzánk az info (24/7-ben nem tudunk a gépnél lenni). De ahogy mások is írták: IP-cím alapján tiltás értelmetlen, mert az változhat. Egy e-mail címmel egyszer tud regisztrálni, de mindez hiába, ha e-mailt meg annyit hoz létre bármelyik ingyenes szolgáltatónál, amennyit nem szégyell. Innentől kezdve nem tudom, mi az, amit szerinted még tudnunk kellene tenni az ámokfutókkal szemben.
A regisztrált felhasználók számára való "felhasználó tiltása" lehetőség jól hangzik, sajnos azonban ahogy írta valaki, ahhoz fejlesztési kapacitás is kéne, ami jelenleg nincs.

A felhasználót a beérkezett panaszok miatt letiltottuk - ha olvassa ezt, akkor megkérném, hogy ha vissza szeretne jönni, akkor azt kulturált formában, a közösség bomlasztása nélkül tegye. Ha erre nem képes, akkor újra meg újra tiltani fogjuk.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.04.14. 15:20
Raistlin666
#17034 Raistlin666 [4860]
Kívánom, hogy 24/7-ben ennek a kreténnek a hozzászólásait olvasgasd! Titeket minősít, hogy ennyit tudtok ellene tenni és igenis zavaró hogy bármelyik topikban debil fas*ságokkal jön ugyanaz aki már kb. 5x tiltatta ki magát innen!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2020.04.13. 08:28
Sityi
#17033 Sityi [1641]
Töröltem

Válasz erre

Előzmény: Lovi Tommy 2020.04.14. 08:55
Lovi Tommy
#17032 Lovi Tommy [8084]
mit hallgatsz topicban #39564-t törli valaki? mobilról próbáltam linkelni

Válasz erre

LordMatteo
#17031 LordMatteo [29425]
Nyilván nem tudhatod biztosra, de azért Royka esetében elég egyértelmű a szitu (nem kell nekem elhinni, de a modik közül Pyro gondolom párszor már ujjgörcsöt kapott amennyiszer takarított az elmúlt tizenhárom-négy év alatt royka után - ezzel csak arra akarok utalni, hogy a staff oldal is ismeri a srácot). Én tökre megértem, tényleg, szabályzat, internet nem felejt, mindent. Moderáltam én is anno játékokban, fórumokon, és tudom, hogy baromi nehéz ilyenkor mérlegelni és nincs teljesen jó döntés. De ebben az esetben - szerintem, de aztán persze majd mindjárt jön valaki nagyon PC - a teljes, még itt lévő közösség áll szemben egyetlen egy emberrel, aki kvázi valós identitás nélkül ontja magából ide a nulla pluszt hozó karaktereket (ez a nagymagyarkodás elég szembetűnő, mikor korábban nem kevés alkalommal kaptuk meg az ilyen-olyan "magyarok vagytok", ugye megvan, hogy ez kiknek a szavajárása?).

Tudom, hogy dinamikus IP-ről van, ezt talán még pont Te írtad decemberben, és így ki sem lehet szűrni, hogy mikor érkezik, de nagyjából 5 hozzászólás után teljesen kiviláglik.

A poltopik pedig mint levezető-dühöngő? A megboldogult csajozás ill. helyzet extra topikok mellett szerintem kérdés nélkül a legkomolyabb és legjobb beszélgetéseket adó része a fórumnak.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2020.04.13. 08:53
dzsud
#17030 dzsud [1464]
Máshol ez egyébként úgy megoldott, hogy a felhasználót letilthatod. Ebben az esetben sem privát üzenetet nem kapsz tőle, sem a hozzászólásait nem látod (ő a tiedet igen, de ez téged már nem érdekel). Nyilván ez fejlesztői kapacitást igényelne, ráadásul csak regisztrált tagok számára van értelme (aki reg nélkül olvas bele a fórumba, így is belefuthat egy túl sokáig pusztító spoilerbe) szóval marad a hozzászólások negligálása.

Válasz erre

Előzmény: dzsud 2020.04.13. 12:10
dzsud
#17029 dzsud [1464]
Így igaz. A regisztráció szabad, legfeljebb egy eldobható e-mail fiókot kell kreálnia minden alkalommal. Szóval egy ilyen fórumon eleve semmi értelme a bannak, az egyetlen járható út a hozzászólásainak figyelmen kívül hagyása lehet.

Válasz erre

david139
#17028 david139 [18716]
Amíg nem kell személyi szám a regisztációhoz, addig sajnos ez nem megoldható technikailag.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2020.04.13. 08:49
Sityi
#17027 Sityi [1641]
Értem én, viszont én nem tudom, nem tudhatom, ki van egy-egy nick mögött - pláne, ha új itt. Meg amúgy egy netes fórumon úgy általában véve. Egy régi, jól bejáratott nick mögötti emberkét könnyebb felismerni (pláne, ha ugyanazzal szerepel sok helyen), mint egy totál friss reget. Az ártatlanság vélelme meg jogi alaptétel. De Dino majd kijavít, ha esetleg tévednék.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2020.04.13. 08:49
LordMatteo
#17026 LordMatteo [29425]
Na jó, de a bannolás azért ne a fiókra vonatkozzon, hanem a mögötte lévő felhasználóra, és akkor máris nincs mérlegelnivaló - sokszorosan kiérdemelte a bannt. Ez most kb. olyan, hogy jó-jó, múltkor a piros pulcsidban voltál Hasfelmetsző Jack, de most a kékben belezted ki azt a prostit, szóval nem láttunk semmit, jó?

Bevallom, nem olvastam el most semmi FAQ-ot meg szabályzatot, hogy mire vonatkoznak a szabályok a fenti értelmezésben, de na, értjük mire gondolok.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2020.04.13. 08:28
Sityi
#17025 Sityi [1641]
Amíg nem sérti a szabályzatot, sokat nem tudunk tenni. Ráadásul a politikai fórum pont a téma érzékenysége miatt egyfajta homokozó / feszkólevezető / gőzkieresztő is. Amíg nem kezd tombolni, addig nem nagyon van okunk lépni. Az az SW spoilerezés nagyon aljas dolog volt, okultunk belőle, figyelünk.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.04.12. 18:47
Ricsi1976
#17024 Ricsi1976 [2038]
Mondjuk igen, mindennek van határa. Engem mondjuk nem zavar, feldobja szürke karanténom. De az SW spoiler az geciség volt, az tény.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2020.04.12. 19:57
LordMatteo
#17023 LordMatteo [29425]
Az a baj, hogy de, van gond, nem is kicsi. Ez a srác már tizenx éve ezt csinálja rendszeresen, a forgatókönyv mindig ugyanaz. Oké, a modik cserélődtek, nem biztos, hogy csuklóból felismerik roykát, de ő egyszerűen menthetetlen. Anno volt egy srác, még mentorálta is, hogy hogyan kellene kommunikálni emberekkel, de 2 hét után feladta ő is. Van az, akinek el kell engedni a kezét és csak kibaszni innen.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Ricsi1976 2020.04.12. 19:04
Ricsi1976
#17022 Ricsi1976 [2038]
A SW spoiler akción kívül semmi gond, sajnos rengeteg ilyen ember van mióta bezárták a Lipótot...

Válasz erre

Előzmény: subject17 2020.04.12. 18:54
subject17
#17021 subject17 [7046]
Ezt én sem értem, ma is feljöttem megszokásból és csak azt látom hogy sokadik nickkel ugyanaz a kretén még mindig. Elveszi a kedvemet hogy bármelyik topikba is belenézzek.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.04.12. 18:47
Raistlin666
#17020 Raistlin666 [4860]
Miért kell pár havonta visszatérő idióták esetében addig várni amíg tombolni kezdenek és szétk*rják a fórumot?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Sityi
#17019 Sityi [1641]
Egyelőre spoilerbe raktam a teljes hozzászólást. Alapvetően én nem éreztem különösebben durvának, de ez tényleg határeset.

Válasz erre

Előzmény: Roy12 2020.04.10. 14:17
Ricsi1976
#17018 Ricsi1976 [2038]
Csak nem a StarWars spoiler hülyegyerek tért vissza a hosszú hétvégére? Ne szivass..

Válasz erre

Előzmény: subject17 2020.04.10. 15:38
subject17
#17017 subject17 [7046]
Na, megint kezdődik. Pár napig elkerülöm a fórumot, azt hiszem.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Roy12
#17016 Roy12 [11]
Üdv, a Politika - az egyetlen ilyen célú topic a Dome-on egy McCla@ne nevű felhasználo szerintem megsértette a szabályzatot:

Idézem a Fórumszabályzatból:

"Fórumunkon tilos:
mások vallási/faji/egyéb nézeteinek sértése"

Nos én úgy vélem a mai nap 13:56kor elküldött hozzászólása ezt a szabálypontot megszegi. Köszönöm!

Válasz erre

Sityi
#17015 Sityi [1641]
Sikeresen javítottam.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.04.08. 15:26
Raistlin666
#17014 Raistlin666 [4860]
Sikeresen dupláztam a PS5 kontrolleres hírnél...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Z-Master
#17013 Z-Master [20407]
Javítva!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2020.03.23. 09:53
szbszig
#17012 szbszig [33649]
Helyzetjelentés #152186-ban a záró spoiler tagből lemaradt egy s betű. Légyszi valaki javítsa! Köszi!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Dino
#17011 Dino [6086]
ufodani: OK.

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2020.03.13. 00:04
subject17
#17010 subject17 [7046]
Lol erről a kommentről most ez jut eszembe.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2020.03.13. 00:04
ufodani
#17009 ufodani [17764]
Pls töröljétek a Koronát, tényleg van már egy vírusos cucc - LM linkelte.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Lacko
#17008 Lacko [11561]
dupla törölve

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2020.03.11. 17:22
Shadowguard
#17007 Shadowguard [4577]
"Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában?" #1829 hsz törölhető. Elnézést a dupláért

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat