"Elementary penguin singing Hare Krishna"
Fórum » Számítástechnikai magazinok
Gamestar2.0 vs. PC Guru
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
Eddig tudtam válaszolgatni, de most ki vagyok ütve. Erröl fogalmam sincs. Magyar viszonylatban jónak mondhatók az infoink (Alcatraz, Screamer4x4 és most egy 1NSANE-interjú a szombaton megjelenő számban), de külföldhöz még mindig kicsik vagyunk, szerintem. Úgyhogy maradnak a show-k, még egy ideig, melyek közül mindjárt itt a Milia.

"Find out who you really are"
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
...a demo lesz rajta a mostani CD-n, ha minden igaz és jól tudom.
Maga a játék nekem nem jön be, de ez is ízlés kérdése.
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
Requiem, HOMM3!!!
csak igy tovább!
losztmucsacsosz
Gs fórumon? http://forum.internetto.hu/?gs=1
Ajánlom, hogy nézzetek el erre (már aki még nincs itt), és nézzetek nagyokat. Lehet beszélni is az írókkal,például az RP is írt valamit még októberben
Szegény egy kicsit félénk volt. Na,várunk mindenkit, mer télleg már csak két-három embernek tecc ott a gs. Nektek mi tetszik rajta? A Gyu frankó stílusa? Esetleg a képregény? (jövő hónaptól amúgy azt is kiszedik)Byeztok, Carmack beszélt. Vegyetek Gurut.
Télleg a Heroes 3 lesz a teljes játék???
Na ezt kapjátok ki GS-osok!
"Find out who you really are"
Na jó, mégsem. A jövő héten megjelenő számhoz a "Requiem" tartozik majd, azután pedig a "Heroes of Might and Magic 3" jár. A többi titok. Pssss!
U.i.: Szerintem a hardver-teszteket, a teljes játékot vagy a posztert koppintásnak nevezni majdnem olyan, mintha azt kifogásolnád, hogy a többi újság is színes, nemcsak a Guru. Ez a gamerlapoknál, azt hiszem, már megszokott extra.
"Find out who you really are"
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
Egyébként jó lenne, ha átnéznétek a GS fórumára (persze csak a PCDome mellett
. Egyrészt kellene pár ember oda, akinek tetszik a GameStar
, másrészt a sok kritikából csak megfogan valami... (Be szoktak ugyanis járni az írók, sőt, a főszerk. is tiszteletét tette már többször.Mindegy igazából már megtalálták a célközönségüket. Nekik mindegy mit írnak, úgyis megveszik.
...
"Find out who you really are"
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
"Find out who you really are"
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
"Find out who you really are"
A legjobb akkor is a Gamestar!
Mondom én, aki 1.5 éve vagyok előfizető, és plussz fél évig vettem (előtte)! Ráadásul most egy évre újra előfizettem!!!
GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR,

Na hi!!
Zöld a szívem, zöld a vérem!
Ez az én véleményem és Daubynak igaza van!!! Dauby: megtisztelő nekem ,egy Guru előfizetőnek veled egy fórumon dumálni!!!
Császtok!
"Find out who you really are"
Szóval nem menny el, nyugodtan irogass itt, de az álneves mondatoddal mégsem értek egyet. Aki olyan paraszt cikkíró, hogy csak azért jön ide (álnévvel), hogy kritizáljon, az haljon ki. Te nem vagy olyan, szerencsére. Én nekem csak avval volt bajom, hogy mivel PCGURU-s cikkíróként tűntetted fel magad, pont azért nem lett volna szabad kritizálnod. Ha xy-ként jelentkezel be, mint mi, rendszeres ujságolvasók, és kritizálsz, emberi módon (ahogy tetted) akkor nincs baj, te is ember vagy. De aki felvállalja, hogy cikkíró - legyen télleg az, legyen akár a főszerkeztő vagy akár külső cikkíró - pont azért, mert felvállalta, kizárja a vetélytárs kritikáját hozzászólásából.
Remélem harag nincs, de hidd el, úgy tűnhet egyesek szemében - mivel te a PCGURU-t képviseled - hogy ott ilyen emberek vannak. Ez olyan, mintha angliában ilyet mondanál: "Hello, I'm a hungarian man, and fuvk you all!" Nem azt fogják mondani, hogy rohadt ember, hanem hogy rohadt magyar.
Télleg nincs harag, OK?
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

losztmucsacsosz
Meghagyom ezt a topicot a kívülállóknak, a független gamereknek.
Elnézést, hibáztam. Mint már írtam, én is csak ember vagyok, és nem bírtam elfojtani véleményemet.
Viszlát.
Akkor te nagy gammer vagy Dauby !
Milyen játékokat szerecc?
Rulez ! Kúl ! Fajin !
Én nem a GURU nevében, a GURU véleményét írtam le. Ez a saját, egyéni véleményem volt.
DE: nem akartam elbújni, álnéven mocskolni, stb, amit rengetegen szoktak. Akármilyen, hangsúlyozom, akármilyen nick-névvel ideírhattam volna, hogy aztán majd jókat röhögjek a visszaírásokon. Nemde?
Namármost, én azért dolgozom, hogy a játékosokat minél széleskörűbben és pontosabban tájékoztatni tudjam arról, hogy az adott játék melyik réteghez szól és mit képes adni. Ezt azért írtam ide, mert úgy éreztem, az előző két felszólalás kicsit személyem ellen szól. És mi az a kérdés, hogy én vagyok-e én? Hát persze, hogy igen, ezért adtam meg az email-címemet is.
Én is csak egy ember vagyok, az én szavazatom is csak egyet ér. Pont. Egyébként sem szart hajigáltam a többiek felé, hanem szerintem objektív kritikát írtam ide.
Én külsős cikkíró vagyok, van rendes állásom és az újság készítésébe semmi beleszólásom nincs. Nem az én kompetenciám. Én csak a magamtól telhető legtöbbet megteszem, hogy a munkáim színvonala megfelelő legyen.
szoval kár volt 
losztmucsacsosz
Azért kérdem, mert külső szemszögből mindenkinek van joga megítélni az újságokat, de az biztos nem mondhat véleményt sem a saját, sem más ujságjáról, aki cikkíró. Elmondom miért: ha minden újság elmondaná a maga pozitívumát, majd lehordaná a többit, egy kegyetlen vita lenne, amit az újságírók csinálnak. És akkor nem lehet majd télleg eldönteni, melyik a jobb. Szerintem te egy PCGURU-s újságíró vagy, vagy az vagy, de nem szép dolog HIVATALOSAN, idegenek előtt a vetélytársar kritizálni, de még csak tanácsokkal ellátni sem. Ez nincs benne a törvényeben, ez etika, szokás stb.
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
Szóval, mint egy PC GURUs cikkíró, itt a véleményem:
most már több, mint 2 éve dolgozok az újságnak, előtte otthon hobbyjátékos voltam, szinte mindenki tudta rólam, mennyire szeretem a játékokat. Minden lapot megvettem, amit meglehetett, előteremtettem rá a pénzt! GURU: nekem ez a név mindig is a minőséget szimbolizálta, az állandóságot, az összetartást. Ez volt az álmom, hogy itt dolgozhassak, olyan nevekkel, mint Mocsy, Lily, Shoebaron, Laza, Bird és Brazil.
Volt itt minden, Cool, Zed, PC-X, 576Kbyte, Gamestar ésatöbbi.
Mindenkit olvastam, az írók egy részét tiszteltem, az újságok hibáit és jó tulajdonságait is mindig kiveséztem.
Azt mondhatom, hogy a GURU talán azért jobb, mert nem a felszínen kapargat, hanem boncolgatásokba bocsátkozik, a tényleges játékos szemszögéből vizsgálódik, nem ragad le gépigénynél, hangoknál, grafikánál, azon próbál a játékcikkeivel segíteni, amivel maga a játékos foglalkozik és hasznos!!!
Vélemény?
Nem mondom azt, hogy a Gamestar rossz, de nagyon nagy hibának tartom a képregényt, Ganxsta Zolee-t és a 8-9-10-11-es oldalakat az új számban. Ordító hibák. A videokártya teszt pedig röhejes, nem ismerjük a szempontok elbírálásának alapját, és végül a kollega olyan kártyákat ajánl, melyek a tesztben nem is szerepelnek. A levrov pedig tényleg olyan, mintha házon belül készülne. Az új dizájn tűrhető, csak sok helyet vesztenek a fiúk, így szövegnek alig marad hely egy-egy oldalon.
Az 576 romokban hever, már 4 hónapja nem is veszem meg, egyszerűen tragédia, pedig a lapminőségük és a dizájnuk is jó.
a Gamstar elég gagyi, de persze olcsóbb is.
Rulez ! Kúl ! Fajin !
)egyáltalán pl egy játék leirást hogy lehet nagyképüen irni? a cikekk teljesen korrektek és a lap minősége is elsőosztályu. a teljes játékok vegyesek de akármennyire is szapuljátok több jo volt mint a Gameszarnál. mert ott csak a Shogo volt jo! a Gurunál meg azért ott volt a Freespace az IG HoM2 stb..
a levrov minősége meg nem nérvado mert csak két lap a százxből.
losztmucsacsosz
Azt hinné az ember, a szart nem lehet eladni.
A GS levelezését mintha a maguknak írnák, a legnagyobb baromságaikat dícsérik benne.
...
"Find out who you really are"
Na neeeee!Én ezerszer megcsináltam azt amit
mondtál.GS vs. 576 vs. PC Guru.És így döntöttem a GS melett.A PC guruban nagyképűek mind!!!!Az 576, egy számítástechnikai magazinhoz manapság minimum kell 1 CD.
Ha kilépek a sötétből,és meglátod a szemem,annyit mondassz nekem:kegyelem!De sohasem!
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
I'll be here...
És ezt itt mind feljebb elolvasva....
Holnap megyek előfizetni.A gamestarra.Hehehehehehehehehe!
Az a király!!!GAMESTAR 4EVER
Ha kilépek a sötétből,és meglátod a szemem,annyit mondassz nekem:kegyelem!De sohasem!
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
Szerintem minden megvan benne ami kell.
Eddig az összes megva és anyámat rávettem hogy előfizessen.Na ezt adjátok össze.
A guruval sincs semmi bajon egyet kivéve:
DRÁÁÁGA! d3e nagyon .na csá
Jobb ha arról szól a játékismertető, hogy nem tudja felrakni az eredeti fullos gamét, meg igazából nem is szereti az autós játékokat, de odarittyent nekünk néhány bazmeg de kemény is vagyok beszólást?
Én még mindig nem tudok napirendre térni a mélyvíz rovaton, a komplett videokártya tesztjükből már csak az hiányzott, hogy milyen színű a kártya. Persze az olyan lényegtelen adatok, mint teljesítmény, megbízhatóság, kompatibilitás kihagyták, ne terheljék vele a titkárnők lelkét.
Hiába ez egy igazi gamer lap.

...
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
