28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?

FOxygene
#51 FOxygene [3275]
Nekem az a mániám hogy ilyenkor megkérdem...nem cserélünk?
A Stronghold Crusader-r én ma fedeztem fel hogy a világon van és kellene,boltban mennyi?
A Flashpoint-ban egyetértünk.
Ha mehet egy kis cserebere akkor,jelezd.

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Válasz erre

Előzmény: Nagymáj 2003.06.24. 20:13
imq
#50 imq [1592]
istenem emberek, ez szinte hihetetlen, hogy senki sem játszik a Gothic 2-vel...Itt a nyár, lenne idő bebarangolni ezt a hatalmas világot. Sztem a nyáron nem lesz faszább gém nála...A TombRaider:AOD ps2-es verziójáról nem sok jót emlegetnek

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.

Válasz erre

Tomsess
#49 Tomsess [1440]
Hát igen régi játék.Én általában akkor veszek origi game-et,hogy ha az ára elfogadható.Régebbi vagy amit már egy bizonyos számú darab eladása után leáraznak.Minek adjak ki egy csomó pénzt egy játékra amit végigjátszok és aztán vége.Az új játékokat átégetem vkitől.Így csak a CD ért kell fizetnem amire ráégetem.Mellesleg megjegyzem,hogy én az Earthworm Jim 3D-t játszom!Ez újabb.De nagyon cool.Ha nem lenne az MDK akkor ez volna a befutó.A legjobb rész az amikor a disznón kell hajózni.YEAH

Válasz erre

MaJiN GoTeNkS
#48 MaJiN GoTeNkS [1610]
na várjunk sorolom
- Black & White (még ezen a héten meglesz a Creature Isle!!(ezt lekopogom)
- Impossible Creatures : Insect Invasion
- Enter the Matrix - Ghost, Niobe kinyomva(Trinity vs Ghost RuLLLz )
- Gta : Vice City
- Neighbours From Hell(full gamma RuLLLz)
és végül a kedvenc(gondolom egyértelmű
- Diablo II - The Lord of Destruction Expansion Set

Susnyás - Be

Válasz erre

HTB
#47 HTB [4144]
a cs-t kihagytad ::

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: vortób 2003.06.24. 15:39
Nagymáj
#46 Nagymáj [268]
-Stronghold: Crusader
-S.W.I.N.E.
-Operation Flashp.
-Archangel
A strongholdCrusader ÍRTÓJÓ játék! egyetértek foximaxi!

Ütök kettőt, rúgok négyet, hivhatod a száznégyet!

Válasz erre

cINC2
#45 cINC2 [3764]
- Operation Flashpoint Res.
- Ghost Recon
- Battlefield 1942 Road to Rome
- The Sims


Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

FOxygene
#44 FOxygene [3275]
Stronghold...annakidején miért nemkezdtem el?Hihetetlen progi.
Tud valaki hasonlót,címet?

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Válasz erre

Vaszilíj Zajcev
#43 Vaszilíj Zajcev [1970]
Most újra a Mafiával.
(szétröhögöm magam az apró hibákon)
Már útban van a MOHA Sphead, a Vice City, no meg naon várjuk már a Commandos 3-at!

divide et impera

Válasz erre

vortób
#42 vortób [12314]
én nekem fenn van a
-Diablo II (természetessen exp.)
-Morrowind
-Splinter Cell
-Max Payne
-Half Life(counter strike, oposing force, blue shift, day of defeat)
-Enclave
-meg néhha az MGS2

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

MAgi
#41 MAgi [1008]
Meg feszültséglevezetőnek Postal 2 - sokkoló, aztá' lapát!

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

Előzmény: MAgi 2003.06.24. 15:22
MAgi
#40 MAgi [1008]
ETM - Ghosttal (Niobe-val végigtolva)
Praetorians - X. pálya

"Only human" - Agent Smith

Válasz erre

gj2k
#39 gj2k [2375]
A stb.stb.stb. az nekem is megvan nagyon király játék, alig várom a második részét A STB.STB.STB.2-t

Vietcong Reloaded :-D

Válasz erre

Megváltó
#38 Megváltó [6]
Ezek ma az isten játékok , amivel pl én is játszok !!!!:
-Star Trek 2
-Rise of the Nations
-Moto GP2
-stb. stb. stb.

Tóth Tamás

Válasz erre

Eddie
#37 Eddie [2519]
Utolsó hét:1. Vice City
2. Postal 2
3. Vietcong
4. Mafia (láccik,melyik a legrulzabb gamma,már november ot megvan,azt negyedik!!!)

huligans for life

Válasz erre

ati2002
#36 ati2002 [5661]
Na jó, közkívánatra én is elmondom hogy mivel játszom: Toca Race Driver, VC multi, egy kis Fifa2003 -al keverve. Már várom a NFS Underground-ot, bár az még odébb van. Bye

---

Válasz erre

a varga
#35 a varga [849]
Utosó 2 hét:
LAN party miatt: Generals, ut2003, Battle Field.
Amúgy: Vice City, ETM-al játszottam, most Warcraft 3.

...:::Barcelona Rules:::...

Válasz erre

gador
#34 gador [1349]
Szt. Péter -> Szia! Látom jó játékokkal nyomulsz!
Nem tudsz véletlenül a King of the Road-hoz magyarítást?

Előre is kösz!!!

Válasz erre

Előzmény: Szt. Péter 2003.06.22. 01:02
erdos
#33 erdos [1247]
Már egy hete be sem kapcsoltam otthon a gépet mert egyszerűen nem találok olyan játékot aminek megvan az a nagybetűs hangulata. A legutolsó remek hangulatú játék a Homeworld volt. Még mindig eszembejut mielőtt beléptél a Hiigara rendszerbe és az átvezetőben lejelentették hogy az idő eljött, a flotta felkészült a támadásra. Büszkén néztem a hajóimat és.... szép csendben elvertek mint a tököt Most tettem fel rá a Babylon 5 modot, most azt tesztelgetem. Nagyon szépek benne az elkészült hajók. Az AGAMEMNON romboló gyönyörű lett.

Nem az a baj hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés...

Válasz erre

hunter06
#32 hunter06 [3333]
Ahoj! Én mostanában játszottam a GTA Vice City-vel, de miután az első héten kétszer végigvittem, lemondtam róla.
Aztán jött az Enter the Matrix, de annak meg olyan bugos a grafikája, hogy inkább csak néha veszem előő, unaloműzőnek
Szal végső bánatomban indítottam egy HC barbárt a Diablo2-ben, és most azzal gyakom Mefit

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Válasz erre

serito
#31 serito [390]
Csákó!!

Nem tudom ki mivel játszik de én a Thief 2 most kezdtem el megint , mert korábban az utosó pályát nem tudtam megcsinálni.
Meg a Vietcong , de ott elakadtam valahol az őserdőben de már egy ferdeszemű sem él kürülöttem
Aztán a napokban kapom a Will Rock-ot, meg a Colin McRae raly-t ,
meg az Indiana Jones and the Emperors Tomb-t.
Ha ez kielégíti a kédezőt akkor örültem és PÁ !!

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Válasz erre

Eddie
#30 Eddie [2519]
honnan tudjam,h ,,Kim" mivel játszik mostanában...
LOL

huligans for life

Válasz erre

KRC Genk
#29 KRC Genk [255]
A CS-t, meg a CM4-et nyomom mostanaban. De van vagy 10 jatek isntallalva!

Kirk: "Mindenki ember".

Válasz erre

Ritin
#28 Ritin [90]
Most a Hulkot az Elite Force 2-t nyomom meg a Vice Cityt!!!

Válasz erre

kelkáposzta
#27 kelkáposzta [6439]
Diablo 2 rulez!!!

Ha nem a diozok akkor az éppen aktuális játékkal. Mint most a vice city.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Gerry
#26 Gerry [8082]
Hááát, már nem is tudom.
Mert tegyük fel, hogy annak szántam, de ennek ellentmond az a tény, hogy én egy lélektelen démon vagyok, ergo talán mégse.

Esetleg, átmeneti elmezavarban voltam, és így, talán és vagy került ide egy már majdhogynem, -de mégsem- együttérző hozzászólás.

Igen, asszem ezzel meg is találtam a kérdés gyújtópontját, ergo mégiscsak okos vagyok. Még szép. Elmentem szenté avatott zseninek.

Válasz erre

Előzmény: Szt. Péter 2003.06.22. 00:47
fax
#25 fax [1525]
Most 7 játék van fent a gépen,de hát a 80 GB-rá ráfér hol az egyiket nyomom hol a másikat ha egy játék nagyon kiidegelt elkezdem a másikat így megy ez már nálam.

Válasz erre

Szt. Péter
#24 Szt. Péter [1348]
Nekem a régi winyóm egy 10GB-os volt! Sok fér azokra is!
Volt úgy, hogy fent volt kb. 5-10db játék (és kb. ugyanennyi film is)! Szal fér azokra is rendesen!

A hejesírási hiba nem érdekel senkit sztem, a lényeg az, hogy rögtön kitudja olvasni, hogy mi lenne az (a "cask" kicsit megdolgoztatott!).

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Előzmény: (ÉACS)-NemeSiS 2003.06.22. 00:33
Szt. Péter
#23 Szt. Péter [1348]
Te 2-t, én meg mostanában valamelyik (más témájú) topic-ba is írtam! Szal ezért említettem 3-at!

De, ha már itt tartunk: Dungeon Siege, Syberia, Traffic Giant (GOLD!), King of the Road, stb... (és ezekkel mind játszom)!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Előzmény: Peeter 2003.06.21. 23:41
Szt. Péter
#22 Szt. Péter [1348]
Köszi az együttérzésedet! Annak veszem legalábbis!
Gondolom annak szántad!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2003.06.21. 22:52
(ÉACS)-NemeSiS
#21 (ÉACS)-NemeSiS [271]
Na ebben volt aztán helyesírási hiba

Válasz erre

(ÉACS)-NemeSiS
#20 (ÉACS)-NemeSiS [271]
Bazz! Mivel cask egy rohadt kis 7 GB-s vinyóm van ezé alig van fent játék! Volt 1 pár pl. Neverwinter Nights , 1 hete raktam újra mondom újból elkezdem de most végig is viszem: erre valami elbaszódott a gépem és formázni kellett
Nagyon nem volt nehéz addig a részig eljutni, de hosszú idő és nem fogom újra ketdeni többet! Legalábbis egy ideig nem! Na yo' van má' Inkább írom hogy így formázás után mi van a gépen:

WarCraft III (főleg battle.neten nyomom), MOHAA (ezt is neten kenem)
, és Rallisport Challange (ezt már szólóban)!

Különben ez a geci XP nem először csinálja már ezt szal inkább vigyátok vele!

Válasz erre

Peeter
#19 Peeter [5697]
Egyébként én még csak két hasonló topicról tok.Min2-t én nyitottam

Egyébkéntiablo2 LoD,GTA3/VC.Mostanában ezeket nyomom,de néha még van B&W is és SC.

I don't want you back!!!

Válasz erre

Előzmény: Szt. Péter 2003.06.21. 22:48
Gerry
#18 Gerry [8082]
Igen, de az embereknek nagyon, de nagyon nem szokásuk megnézni azt, hogy volt-e már olyan topic, amilyet nyitni szeretnének..

Ugyanakkor ez roppant szórakoztató: ők elszorakoznak a topicnyitogatással, mások pedig az anyázással.

Válasz erre

Előzmény: Szt. Péter 2003.06.21. 22:48
Szt. Péter
#17 Szt. Péter [1348]
Jaj, ne! Már megint egy ilyen topic!

Nem volt még elég ezekből!

Ha nem volt még 3 ilyen topic, akkor egy sem!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Válasz erre

Gerry
#16 Gerry [8082]
Az már igen nagy baj, ha barátnő mellett is eljátszogatsz vele..

Nagyságrendekkel jobb, ha ő játszogat el vele.

Válasz erre

Előzmény: Daniel's 2003.06.21. 21:36
gador
#15 gador [1349]
Az előbb nem a Worms-odra gondoltam ám

Válasz erre

gador
#14 gador [1349]
Nemtudom te hogy vagy vele, de én a kukacos játékokat sohasem szerettem

Válasz erre

Előzmény: Daniel's 2003.06.21. 21:36
Daniel's
#13 Daniel's [43]
Én általában a fütyimmel játszok! Persze csak akkor ha nincs itthon a barátnőm!
Hidjétek el, ez a legjobb játék!

Válasz erre

RASTA guy
#12 RASTA guy [11867]
Bazzeg, nem tudsz egy topikot sem elgépelés nélkül megnyitni???

WC III, NBA 2003, SC, UT 2003, Q3 Gold.

Gerry: az Earthworm Jim király!!

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: fax 2003.06.21. 13:20
gador
#11 gador [1349]
Medieval : Total War kiegészítője, a Viking Invasion. Tuti gém!!!

Válasz erre

sipec
#10 sipec [19623]
Diablo2,rollercoaster2,icewind dale2,heroes2

Válasz erre

Gerry
#9 Gerry [8082]
Earthworm Jim? Huhh, az se mai játék...

Válasz erre

Előzmény: Tomsess 2003.06.21. 20:06
Tomsess
#8 Tomsess [1440]
Nekem most egy csomó game fent van a gépemen amiket szinte egyszerre szereztem meg.Szal fent van a Medal of Honor(ez már megvolt csak újrakezdtem),most jönnek az újak: Nightfire,Vietcong,Army Men RTS,Hitman 2,Tony Hawks Pro Skater 3,Earthwor Jim,NHL 2002.Egyszer egyiket másszor a másikat játszom.Szal sokat egyszere.

Válasz erre

NF
#7 NF [877]
fax fosod a topicokat már megen :\

egyébként downtown run

Válasz erre

Peeter
#6 Peeter [5697]
Hát kb....
De hasonszőrű topic már létezik.Az én "tollamból".....

Annyi igaz hogy a címe eltér a benne leírtaktól,de a lényeg ugyanaz.

I don't want you back!!!

Válasz erre

Előzmény: Attila88 2003.06.21. 13:21
fax
#5 fax [1525]
Az a kim csak gépelési hiba azt akartam irni ki.

Válasz erre

KisBi
#4 KisBi [548]
Biztos ő az, mert el is mondta, hogy mivel játszik.

Fuck

Válasz erre

Előzmény: Bugs Bunny 2003.06.21. 13:34
Bugs Bunny
#3 Bugs Bunny [1541]
KI az a Kim?

Válasz erre

Attila88
#2 Attila88 [7503]
Ismét egy értelmes topic!

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Válasz erre

Előzmény: fax 2003.06.21. 13:20

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat