A Stronghold Crusader-r én ma fedeztem fel hogy a világon van és kellene,boltban mennyi?
A Flashpoint-ban egyetértünk.
Ha mehet egy kis cserebere akkor,jelezd.
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.
A legjobb rész az amikor a disznón kell hajózni.YEAH

)
)




)
Susnyás - Be

Just another freak in the freak kingdom

Ütök kettőt, rúgok négyet, hivhatod a száznégyet!
Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

divide et impera
,,Happiness is only real when shared."

"Only human" - Agent Smith
"Only human" - Agent Smith



Vietcong Reloaded :-D
!!!!:
Tóth Tamás
huligans for life

---
...:::Barcelona Rules:::...
Most tettem fel rá a Babylon 5 modot, most azt tesztelgetem. Nagyon szépek benne az elkészült hajók. Az AGAMEMNON romboló gyönyörű lett. Nem az a baj hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés...




Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005
AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |
huligans for life

Kirk: "Mindenki ember".
A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k


Senki se Szt., csak én!!! :-)

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Senki se Szt., csak én!!! :-)
Inkább írom hogy így formázás után mi van a gépen:


iablo2 LoD,GTA3/VC.Mostanában ezeket nyomom,de néha még van B&W is és SC.I don't want you back!!!


Senki se Szt., csak én!!! :-)


sakálemberek...


I don't want you back!!!

Fuck



"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.