28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory

mucius
#243 mucius [10106]
ja várjá a függőhíd alatti barlangba nincs is láda, ezt meg énis megtaláltam
de mindjárt felkutatom

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: Barack 2005.02.27. 13:43
-Smith-
#242 -Smith- [409]
Megvolt hardon a 100%.

Válasz erre

Barack
#241 Barack [670]
Ez lesz a negyedik láda.
De ha bekapcsolod az elektromosság látó szemüveget (4) vagy nem tudom, hogyan is hívják, akkor szinte világítani fognak ezek a ládák.

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.02.27. 12:57
Peace
#240 Peace [28898]
Szépen nézhet ki!

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2005.02.27. 12:58
mucius
#239 mucius [10106]
le ne szedd
én leszedtem, mert írták a szerkesztő urak,hogy van benne multi beta. azt van a lófaszt van. elfileg vmi bugokat fixeltek rajta (amikkel én nem találkoztam amúgyse)
fileplanetről lehet leszedni a 110mb-s multibétát, de nem nagyon találni servert

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2005.02.27. 12:58
U.R.H.
#238 U.R.H. [4178]
Mit tud ez az új demo???
nekem Gf4ti 4800se-m teljesen lowba tudom futtatni szaggatás nélkül! ha felnyomom a felbontást vagy bekapcsolok valami efektet már szaggat

Válasz erre

mucius
#237 mucius [10106]
az 5. láda hol van?
mer ugye van 1 ahogy a függőhídtől ballra lenti kis barlangba , aztán a hordóknál 1, aztán az egyik sátorban 1, majd család drámát mesélő arabok alatt az ágyúknál 1 és én többet nem találok

egyébként a csávót nem megfujtja, hanem lefujtja (elájul)
kistesón, szomszédsrácon lehet gyakorolni

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: -Smith- 2005.02.27. 12:06
Peace
#236 Peace [28898]
Én is azt hittem, hogy megöli, de kiderül, hogy csak elkábítja. Azért van a statban a végén knocked out.

Válasz erre

Előzmény: -Smith- 2005.02.27. 12:06
-Smith-
#235 -Smith- [409]
Megvan mediumon a 100%, jöhet a hard!
Egyvalamit nem értek: ha Sam megfojtja az embert, azt hogy éli túl?(mármint az ember)

Válasz erre

Peace
#234 Peace [28898]
Hááát, nem is tudom. Amikor a kártyád viszi 1024-ben a doomot átlag 22,2 fps-el, az enyém meg 76,6-al, akkor azért elgondolkodom. És itt a lényeg:

"Despite this, we can't emphasize often enough that you need to remember that these are indeed average values. If a card only runs a game at an average of 25 fps, the game will show pronounced stuttering during its "slower periods" which may seem to turn it into a slide show. In general, you should be on the safe side with a card that pushes 60 - 100 fps in games - at the highest quality settings, of course."

Maradjunk annyiban, hogy inkább 35-40 fps-re kéne hajtani minimum. Én láttam több ismerősömnél is doom-ot 9800 pro-n futni, és valjuk be megizzadt az a kártya is elég sokszor. Ha jól tudom a tied ez alatt van picivel teljesítményben. Szóval van fogalmam róla hogyan futhat nálad max graffal. Maradjunk ennyiben. Én nem szídtam a kártyád, nem neveztelek hazugnak, csak lássuk már be, hogy egy low-mid vga nem viszi röccmentesen ezeket a játékokat. A közeljövőben megjelenőket meg végképp nem fogja! Ennyi. Béke!

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.02.27. 11:01
mucius
#233 mucius [10106]
ezt már sztem megbeszéltük sok-sok emberrel vmelyik topikban
visszaolvasol látod hogy hazuttolják meg magukat az emberek (JAG-be nem látni ilyet )
egyébiránt 25 fps-sel ez a játék 1024x768-ban max grafon (filterek nélkül) nem fut csak (2005-02-27 10:46:31 - splintercell3
Frames: 24716 - Time: 1413031ms - Avg: 17.491 - Min: 9 - Max: 74) 17-18 frammel, ami azért már nem a folyamatosság.
persze thermal google-al viszi a 74-et is mint látszik

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.02.27. 11:22
padavan
#232 padavan [21647]
Nem tudom, 25 fps miért nem elég, ennél már folyamatos a mozgás. A többi szintiszta sznobság.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.02.27. 11:20
mucius
#231 mucius [10106]
nem az hogy kamu. vannak emberek akik egy bizonyos framerate-tel megelégednek és vannak akik nem. így különböző a "szépen fut" fogalma is számukra és a mögötte rejlő fps érték is

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.02.27. 10:38
padavan
#230 padavan [21647]
Ja, szoktam hantázni össze-vissza, biztosan. Öreg, ne hazudtolj már meg, amikor semmi alapod nincs rá! És ha valakinek az fáj, hogy kiadott 80-90 k-t - mert ekkora nagy barom - egy vga-ért és a kistesó is visz mindent 15k-ért, az meg szánalmas egy ember.
Hol ér már bármelyik vga is 50-nél többet? Fogyasztói társadalom, pfff...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.02.27. 10:38
ati2002
#229 ati2002 [5661]
Az ablakban!

---

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.02.27. 10:38
Peace
#228 Peace [28898]
Jaja.Elég kamu, amikor egy 9800 pro-nak gondjai vannak a doom3 full graffal. De ő tudja. Ha azt mondja faszán megy minden, akkor az úgy is van. De hol van már a splinter 3-am????

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.02.27. 10:31
mucius
#227 mucius [10106]
ránéznék én erre a max beállításoknál röccmentes futásra (bár már ezt a 25fps-től nem látod baromságot már megbeszéltük sztem)

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

padavan
#226 padavan [21647]
Most nem azért, de az a "lepra" nálam minden játékot röccenésmentesen visz top beállításokkal, olyanokat is, amikre itt másoknak sír a szájuk, pl. D3, MOH: PA.
Rendben van, nem egy csúcskaresz, ezt aláírom, de miért is kell leszólni? Nagyon is jól helytáll, igen kellemesen meglepődtem rajta.
Neked volt ilyen kareszod? Csak hogy így minősíted, azért kérdezem.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.02.26. 23:20
padavan
#225 padavan [21647]
Most nem azért, de az a "lepra" nálam minden játékot röccenésmentesen visz top beállításokkal, olyanokat is, amikre itt mások sír a szájuk, pl. D3, MOH: PA.
Rendben van, nem egy csúcskaresz, ezt aláírom, de miért is kell leszólni? Nagyon is jól helytáll, igen kellemesen meglepődtem rajta.
Neked volt ilyen kareszod? Csak hogy így minősíted, azért kérdezem.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.02.26. 23:20
Corleone1
#224 Corleone1 [1782]
Végül is, nekem is nagyából mind1, de azért jobban örülnék a feliratnak.

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.26. 23:11
Peace
#223 Peace [28898]
Na pont jó ember mondja ezt!!!

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.02.26. 23:20
kEnAcE
#222 kEnAcE [9563]
Ezért nem kell ilyen "milliomosoknak" VGA-t venni. Kell venni egy 9550 szintű leprát oszt csá! Ott nem kell félni, hogy nem használod ki.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.02.26. 20:34
ati2002
#221 ati2002 [5661]
Nekem mindegy, csak hama-hama legyen hozzá magyarosítás, bár az sg-n olvastam, hogy most nagyon megvan nehezítve a fordítók dolga, mert most nem "sima" text fájlokban van a szövegállomány, hanem valami *.u kiterjesztés alatt. De remélem kitalálnak a srácok valamit rá... (még a demóhoz sincs, pedig meg szokták csinálni...)

---

Válasz erre

Előzmény: Corleone1 2005.02.26. 18:09
Kobest44
#220 Kobest44 [1784]
Pár órával a demó után: sajnos nem sokat játszottam az első két résszel, ezen kívül óriási a játék! A hangok, a grafika, a játékélmény nagyon jó, ráadásul elképesztően jól tudnak optimalizálni az Ubis arcok.

A teljest alig várom (már a Versus mód miatt is), találkozunk a neten a sötétben.

"These are times of fast foods but slow digestion; tall man, but short character... It is a time when there is much in the window, but nothing in the room.

Válasz erre

Peace
#219 Peace [28898]
A beta az még kb 1 hónapja volt. Én akkor szedtem le, de 3-4 nap után meg is untam. Nem nagyon hozott lázba a multi rész hangulata. De a demo alapján a single ugyanojan kira lesz, mint első 2 rész. Ezért már nagyon várom, hogy itt legyen vinyón!!! És jófejek, hogy beleraktak már Ps 3.0 meg HDR támogatást is. Nem vagyunk eleresztve sok ilyen játékkal, ami végre kihasználná a vga-m képességeit.

Válasz erre

mucius
#218 mucius [10106]
na mostmár rájöttem, hogy gamespyrol le kell tölteni a betafileokat, meg ubi.comos accot kell csinálni

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

mucius
#217 mucius [10106]
új felhasználó?
a profiles-ra gondolsz? ott nekem simán csinálok egy újat de semmi training meg ilyenek.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: Corleone1 2005.02.26. 18:28
Corleone1
#216 Corleone1 [1782]
Cd kódot kér, mikor új felhasználot akarok készíteni.
A kiképzés megy, és egyedül rohangálhatok 1 pályán.

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.02.26. 18:27
mucius
#215 mucius [10106]
demohoz cd-kód?
vagy netán az előző rész cd-keyje?
de azt is egyáltalán hova írnád be?

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: Corleone1 2005.02.26. 18:26
Corleone1
#214 Corleone1 [1782]
Ja...
Kell hozzá CD kód

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.02.26. 18:25
mucius
#213 mucius [10106]
most meg ilyet hallottam, hogy tényleg van benne vmi beta (meg tán az előzőbe is volt) de vmi nagyon titkos módon lehet beizzítani. csak erről ép semmi info sehol

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.02.26. 17:39
Corleone1
#212 Corleone1 [1782]
Én remélem, hogy ezt a részt Magyar felirattal adják ki.
A Magyar hangok nem is hasonlítanak, az Angolokra.

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.25. 10:25
mucius
#211 mucius [10106]
na plusz pálya nincs (ezt félreolvastam), viszont úgy látszik a pcdomeos szerkesztőknek a multi beta nem más mint egy video
faszé kell hülyeségeket írni?! ezé töltöttem le kamura 600megát

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.02.26. 17:06
mucius
#210 mucius [10106]
az van még mindig ja
hát fullgrafikán 1024x768-on már nem kielégítő
mondjuk 1-2 dolgo visszavéve már fut faszán és még akkor is nagyon szép a grafika

egyébként most van egy új demó, ami a javítások mellet tartalmaz egy plusz pályát (asszem), meg van multi része is (ez biztos)
nekem nemsoká leér

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.25. 23:01
Oszka
#209 Oszka [183]
Sziasztok nem volt a demóval senkinek sem olyan problémája hogy amikor kiválasztod a felszerelést akkor újraindul a gép?

NHL a király!

Válasz erre

ati2002
#208 ati2002 [5661]
Miért, most milyen vga-d van? És hogy megy vele? (jól emlékszem? r9600pro?)

---

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.02.25. 12:55
mucius
#207 mucius [10106]
szép lett ez a gamma (mostmár tényleg új vga-t kell vennem )
a versus mode-t remélem gyorsan feltörik majd ha kijön

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

ati2002
#206 ati2002 [5661]
Jó, azt lehet látni, hogy nagyon jó lesz, de a szinkronos Pandora Tomorrow végigjátszását ez a demó még nem übereli, még mindig a hatása alatt vagyok, nemrég fejeztem be. Közvetlenül utána nagyon jó volt belekostólni a CT-ba.

---

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.02.25. 06:11
gabosh
#205 gabosh [5142]
En meg nem tudom mivel meg a demoval se jatszottam

Válasz erre

Peace
#204 Peace [28898]
Végre valaki egyetéet velem. Én is jobban élveztem ezt a demo-t, mint első 2 részt! Ez a késelés dlog könnyíti meg a dolgot nagyon szerintem. Az, hogy csak rárontasz, és már figyel is penge hasába, vagy vesébe. Nagyon-nagyon várom a teljest!!!

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.24. 22:39
ati2002
#203 ati2002 [5661]
Szerintem is messze jobb lett a 3. az első két résznél. És ezt abszolute nem a graf miatt mondom, de persze az is dob rajta.
A mozgásokon sokat finomítottak, sokkal folyamatosabb lett, ami nagyon jót tesz a játékélménynek, az őrök megtanultak félni a sötétben, lehet hallani, hogy nem szívesen indulnak el körülnézni, ha zajt hallanak, vagy sziszegünk nekik, és a tök sötétben nagyon lassan, totyogva jönnek. Nagyon ász.
Mondjuk ezzel a sok újítással egy kicsit túlságosan megkönnyítették a dolgunkat szerintem, ez az első pálya baromi könnyű volt, de ez csak egy pici szelete volt a teljes játéknak, remélem a többbi pálya nehezebb lesz.

---

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.02.24. 19:04
Peace
#202 Peace [28898]
Szerintem sokkal jobb, mint az első 2 rész. Jobb volt a hangulata még ennek az 1 pályának is! ÉS ez a késelés fantasztikus!!! Nagyon hiányzott már a játékból! A grafika is fontos, de azon kívül más is megfogott a demoban.

Válasz erre

padavan
#201 padavan [21647]
Jaja, szerintem is. Sőt, számomra az első rész fényévekkel élvezetesebb volt.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.02.24. 17:18
kEnAcE
#200 kEnAcE [9563]
Jó, azért annyira nem jó, amennyire itt áradoztok róla. Kb. ugyan olyan, mint eddig csak jobb a grafika.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Porker
#199 Porker [8000]
Nagyon üt a demó!!!

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

vortób
#198 vortób [12314]
Én ilyenről nem hallotam még. Nekem automatikusan indul minden win inditásnál és maximum 4 ramocskát kajál.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.02.22. 19:01
Corleone1
#197 Corleone1 [1782]
Ja és még egy kérdés:
Lelehet az elenfeleket ütni mint az elöző részekben?

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Corleone1
#196 Corleone1 [1782]
A demo kigémelve.
Hát, a két első rész után nagyon sokat vártam ettől a játéktól de végül is nem csalódtam benne.

Sam-nek teljesen új let a mozgása (jobb), az ajtó nyitási módok meg nagyon tetszettek (bár amikor már Sam becsuk egy nyitott ajtót, már nem nyúl hozzá csak rá néz) a játék kicsit véresebb let mint elődjei, de olyan sajnos nincs hogyha megkéselünk egy embert vagy lelőjük véres lesz utána a padló, és azt is észreveszik (bezzeg a fogolynak még a hajából is folyt a vér)
A grafika elégé a helyén van, de ami a legjobb benne azok a karakterek
(Beleértve Sam-et is) mozog a szemük ha elkapom őket kétségbe eseten néznek, ha észrevesznek nem csak ugranak egyet ha nem látszik az arcukon, hogy egy pillanatra megilyednek. Sam pedig ha lát egy terroristát ránéz, és már olyat is láttam, tátott szályal meglepődve bámult valamit.Sajnos a pályák még mindíg elég egyenesek viszont így ember likvidálás nélkül is végre hajthatók.

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Peace
#195 Peace [28898]
Naná, hogy nem fogom!!!! De reméltem, hogy azért mondjuk májusig bírja majd szűrőkkel. De nem adják meg nekem ezt az örömet a fejlesztők, mert gonoszak!

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.02.24. 11:29
kEnAcE
#194 kEnAcE [9563]
Gyorsan cseréld le a VGA-dat.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.02.24. 11:25

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat