Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !
NV 30 még őszzel !!!

Csak olyan jól feladtad a labdát azzal, hogy úgy tettél, mintha nem tudnád mi az AMD, hogy nem volt szívem nem lecsapni.
Ja, ha P3-ad van, akkor érdemesebb AMD-re upgradelni nem azért mert elvakult fan lennék, hanem egyrészt olcsóbb, másrészt ha új alaplapot veszel legalább még egy-két évig csereberélheted benne a procit, meg a ramokat. Szóval jobb befektetés. Egy P4 RDRAM-os alaplap is legalább addig el fogja azért húzni, de a RAM is és a proci sokkal drágább.
Blade
Amúgy a pénz számít, nekem csak P3.mam van, de amikó vettem nem volt sehol az AMD, na nem mintha lenne most valahol
Mondjuk egy P4-re cserélnék, ha nem kéne alaolapcsere, de hát ha AMD-t vennék, ahhoz is kell alaplapcsere, ergo tök mindegy...
Hát a fenti beszólás alapján talán nem ártana egy kicsit szélesíteni a számítástechnikai látókörödet.
Ha elolvasnál egy-két cikket, vagy kikérnéd a tanácsunkat és rájönnél, hogy mennyi pénzért mennyi teljesítményt kapsz.
(Persze ha már neked P4 2800-asod van, és a pénz nem számít, akkor bocsi, nem szóltam semmit. LOL)
Blade
Valami egérfajta? Vagy mi is? Hallott valaki róla valamit???? Van egyéltalán olyanja valakinek???

"
... és néhány héten belül az aluljárókban találják magukat, amint alaminzsnáért könyörögnek az arra járóktól.
Persze lehet, hogy kapnak egy is munkanélküli segélyt is. 
Blade

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !
Sirmelon
A Látnok
Si vis pacem, para bellum!
Na látod!
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Király a grafika, ahogy a katonák és a robotok a derékig érő füben gázolnak pl...
Srácok, eljön a grafikai Kánaán! /Csak győzzék a gépek
/.
Amugy az UT2003-ban a fű pl. hasonló mint a Stalkerben, csak alacsonyabb, de a pályák gyönyörüek.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Én nyertem.
Bár ami a Kvakknégyet illeti, az full single lesz , jöhet az is!
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Na az tényleg meg fogja izzasztani a gépeket.
Aki nem hallott még róla az menjen el a hardwired.hu -ra és a keresőben nézzen utána. Eszméletlen szép.
Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !
Nomeg a Quake IV-re...
Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
A lényeg, hogy baró a grafika, a füszálak, meg minden.
De asszem a gammát kihagyom s inkább az Unreal2-re gyurok, az első részt is imádtam!
Voodoo2-vel gyurtam végig /Sirmelon nosztalgiázik/.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
Ám a haveromnál egy 1333 Tbird, DDR266 és ASUS /Tigge:
/ V8200 GF3 Classic mellett szaggat.
Ezek szerint van még mit optimalizálni rajta, de én végülis megnyugodtam.
S ez a lényeg.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Azt hiszem kb. 2 honapja emlitettem ,hogy ugri-bugri az ut2k3.Te erre valaszoltal,hogy
jo az mikor farat vagy.
Szerintem is nem egy nagy szam,valahogy az elso resz jobb volt.
probaljatok ki a Battlefield 1942 multiplayer demot. poen
" Made with no limits in mind "
Az UT2003-ról még azt sem közölték, hogy aranykorongra került volna. Ergo addig gyak. még nem létezik a végleges verzió.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Ez csak egy mittom én hányas béta.
Én megvárom a demo-t hogy lássam mozgásban.
Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !
Anettka te.... büdös görény...-->Roxy
Meg, de nem egy nagy szám.
Csak ugrabugra lövöldözés, semmi tisztességes sztori. Mondjuk a grafika OK.
Ja és tele van botokkal amelyek sokkal jobbak nálad.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Neked már megvan a TELJES verziós UT2003???
Vagy csak a warez oldalakról letölthető verzió??
A boltokba már meg lehet venni?
Anettka te.... büdös görény...-->Roxy
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Na az Unreal 2 miatt már nem fő a fejem!
S ezek szerint a DOOM III is megyegetni fog.
Alig várom már legalább a demót!"
örülj neki, most egy kicsit irigy vagyok

A Radeon meg nem.
Még valami:
Az Unreal Tournament 2003 hasit a gépemen 1600x1200-ban 32 biten, minden graf opció fullra nyomva.
Na az Unreal 2 miatt már nem fő a fejem!
S ezek szerint a DOOM III is megyegetni fog.
Alig várom már legalább a demót!
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
) viccet félre: a ti4600-ra több ideje volt megírni a drivereket. a r9700 akkor még meg se jelent, sőt még a doom3-ra is várni kell még egy ideig 
S hogy igy van, az a nemrég lezajlott QuakeCon-on bárki megszemlélhette.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !
Én pl. tutira nem.
Inkább legyen kisebb a felbontás, de legyen a fegyvereknek torkolattüze a DOOMIII-ban /ezt az ATi uj csodája, a 9700-as képtelen megjeleniteni!
/
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!

)! Ha valami gikszer becsúszik, akkor viszont az ATI lekaszálja az egész karácsonyi hajcihőt.Blade


"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Két jó hír az ATI-nak, két rossz az nVidia-nak
2002. augusztus 23. 15:40, Péntek - JohnnyCage
A kanadai központú ATI Technologies-nek következő generációs megoldásainak debütálása után a társaság máris két jelentős
megrendelést szerzett meg az nVidia orra elől.
Elemzők szerint az ATI két új megrendelése jelentős növekedést hozhat a társaság piaci
részesedésében a rivális nVidia rovására. A társaság csütörtöki bejelentése szerint az Apple Computer új Power Mac G4 termékvonalába a társaság Radeon 900 Pro grafikus megoldásai kerülnek beépítésre, a Hewlett-Packard (HP) pedig a Radeon 9700 Pro grafikus processzort kívánja alkalmazni közeljövőben megjelenő Compaq Presario 8000 Series sorozatában.
Mint Tim Mahon, a Credit Suisse First Boston elemzője elmondta, az ATI két olyan
termékvonalba jutott be új chipjeivel, amelyek korábban nVidia grafikus processzorokat alkalmazó megoldásokra épültek. A szakértő szerint az ATI a két megrendelés kaliberének megfelelően jelentős növekedést érhet el piaci részesedésében.
Az Apple Computer és az nVidia képviselői nem kívánták, a HP szóvivője megfelelő
információ hiányában egyelőre nem tudta kommentálni az ATI csütörtöki bejelentését.
Mahon szerint a mostani megrendelések egyértelműen azt bizonyítják, hogy a piac elismerte, az ATI szállítja a jelenlegi leggyorsabb grafikus processzorokat. "Az ATI bejelentése, amely egyébként összhangban van saját álláspontunkkal, bizonyítja, hogy a társaság folyamatosan tör előre a csúcsteljesítményű, kiemelkedő nyereséget biztosító grafikus processzorok szegmensében" - mondta Mahon.
/Supergamez/
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
próbálkozz nyugodtan a cseszegetéssel, nem haragszom meg
Kosh Naranek:
úgy látszik félreértettél, pont aszondom, hogy ki van ez találva, felváltva dobják ki az új VGA-kat, most az ATI a jobb, és a high-tech mániás azt veszi, mikor később lesz új NVidia, ami abban a pillanatban még jobb, azt is sokan veszik...
Ha egyszerre adnák ki, az valóban nem lenne üzleti szempontból jó megoldás, mert akkor tényleg konkurensek lennének, így kevésbé, azért mondom, tisztában vannak egymással, hogy ki mit csinál épp, és mikor mit ad ki, szerintem jól beosztják...
Dehát ez így van rendjén

Jóvanna !
Békejobbot nyújtok.
Nem akartalak cseszegetni ... csak egy kicsit.

Next stop, Wonderland.
Más oldalról nézve a dolgokat, az NV ugyanazt csinálja, mint anno a 3dfx. Sikeresen hátráltatja az újabb speckók elterjedését, csak azáltal, hogy nem támogatja őket a termékeiben (magyarán bizonyos szintig visszaél a piaci befolyásával). Csak nehogy komolyabb botlás legyen belőle (a kisebb botlás az NV30 csúszásával már összejött). Most az ATI-nál a labda, aki rezzenéstelen arcal kihasználja ezt az előnyt.
Az összeesküvés elmélethez pedig annyit, hogy az üzlet és a barátság két dolog. Két ember magánéletében lehet jó barát, annak ellnére, hogy az üzletben egymás ellenfelei (vagyis ha a cégeik kicsinálják egymást attól ők még jó barátok maradhatnak). Viszont a profithajszában nincs barátság. H az ATI képes megtenni azt, hogy eltiporja az NV-t (vagy fordítva), azonnal meg is foigja tenni, hiszen minek osztozna a vevőkörön a másik céggel, amikor a szegmens teljes bevételét zsebretehetné. Az pedig ilyenkor fel sem merül, hogy a másik cég eliminálásával hány mérnök, munkás stb. válik munkanélkülivé. Ha a te verziód igaz lenne, akkor most az ATI megvárná, míg az NV leküzdi a nehézségeket, hogy temékeik egyidőben mérkőzhessenek meg egymással ( esetleg azt, hogy az NV hamarabb kiadhassa az új vasat).
Viszont a tények ismeretében kijelenthetem, hogy erről szó sincs. Bizony az ATI abszolút lovagiatlan (de általam el nem ítélhető) módon kaszálni szeretne az R300-al.
Ha mindenképpen ebbe az irányba tapogatózol, akkor azon gondolkodj el, hogy a nagy cégek reklámjai mennyiben felelősek a felhasználók esetleges egymás ellen fordulásáért.
"
Asszem a Bayern-München jobbszélsője, nem?
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Egyébként se nem rivarizálnak és nem is rivalizálnak, hanem teszik a dolgukat...
Aztán vigyázz a szemedre, nehogy kiszúrja valami, egyelőre ennyi, teccik vagy nem

Talán, hogy ne kelljen mindig beírnia a konfigját, a teszt alapú topikokban.

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !
Igen.
Mindig kell törekedni önmagunk meghaladására.
okoska3000: azt hittem elõször, hogy elírtad, de hadd javítsalak ki:
rivális = ellenfél, versenytárs
Ezért rivalizálnak, nem rivarizálank.
Ha már a helyesírásnál tartunk, hadd mondjak még valamit, mert rengetegszer szúrta már a szememet:
egyenlõre = helytelen
egyelõre = helyes
Mivel a helytelen forma használata hatalmas méreteket öltött, lehet idõvel az egyenlõre lesz a helyes, de egyelõre még nem az.
Next stop, Wonderland.
Elnézve az aláírásodat: neked is GF4 van!
Logikát követve: Magaddal szoktál rivalizálni, és magadtól vagy felsőbbrendű!?
Ez azért szép teljesítmény!
Übermensch: ?????????? (in english please)
De kicsit utalva a topic címére:
A hírekből nézve, kicsit hosszú lesz ez az ősz.
Bár én mostanában nem veszek új vidikártyát. Mondjuk ezt mondtam március környékén is a GF2Ti-re is, mostmeg GF4-em van. Mostanában olyan bizonytalan vagyok, vagy mégse???

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W
Nincs is mit rivarizálni, próbál kapaszkodni az ATI, azt kész...
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
