28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....

xeLaR
#67 xeLaR [4247]
JÚÚÚJJ!!! Miről maradtam le?!?!!?!?!?

Meghallgattam és megnéztem az mp3-at, videót. Hát...........jobban égett mint Vikidál sztem...
De ami engem a legjobban idegesít, hogy lenyomják a pop(si)sztárok a legmenőbb, legjobb számokat, videoklipp is hozzá és azután koncerten pedig megy a playback, hogy ő addig a táncosokkal együtt dobja körbe-körbe a püspökfalatját (LOL milyen szavakat használok).
Volt már egy-két égés ilyen előadóktól pl. Linda, Vikidál, Enrique Iglesias (akkora egy playback köcsög mint az állat!).
De ami a legjobb az az, hogy a magyar nemzet szent Himnuszát egy amerikában élő/élt magyar énekli, aki még alig élt itt. Én akasztanék ilyenért...

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Válasz erre

Baboy
#66 Baboy [556]
Haha, 500.levél.
Na mindegy.
Tényleg ott voltál?
Cool.
Hogyha tényleg aznap reggel kellett megtanulnia, akkor is nagy égés. 1.-ben nekem is csak 1 napom volt hogy megtanuljam a Himnuszt, de mégis sikerült 5-re felelnem belőle (most már nem menne olyan jól).

Az igazság odaát van... kár hogy mi ideát...

Válasz erre

Előzmény: Vaszilíj Zajcev 2003.01.06. 09:45
Vaszilíj Zajcev
#65 Vaszilíj Zajcev [1970]
Hepi nyú jír mindenkinek! (így usásan...)

Élőben volt "szerencsém" végigszenvedni a kislányt.
Találkoztam vele a művészbejáróban, látszott a fején, hogy be van tojva. Beszéltem egy szervezővel, állítólag megkérdezte a csajszi, hogy "ez most csak próba lesz?"
Ja, és tényleg visszavonták a gázsiját, ami 300.000 Ft lett volna.


divide et impera

Válasz erre

Baboy
#64 Baboy [556]
Vikidál is tévedett, de Ő legalább elvállalta, hogy hülye, és hogy hibázott. Linda viszont próbált kimászni belőle...

Az igazság odaát van... kár hogy mi ideát...

Válasz erre

Előzmény: TheHolyOne 2003.01.05. 13:06
         SlipKnot
#63 SlipKnot [217]
Hát remélem a tv-be is nyomják majd...
Akkor legalább a rajongoi is értesülnek róla mit csinált az a ribanc... Mert hiába van Minden fórum, minden újság, minden netoldal tele ezzel a hírrel, azok a barmok akit ezt a libát hallgaták olvasni nemtudnak az fix.

Amúgy a legszarabb az egészben(szerintem), h van 1raklap fogyatékos tízen éves picsa akik kivüről tudják a BB-dalát a Himnuszba meg úgyan így bele sülnének...

PEOPLE=SHIT

Válasz erre

Baboy
#62 Baboy [556]
A TV2 (nem a Magyar TV) hangfelvételében található meg a hang. A videó az asszem amatőr. De jó nagy égés! Mindenhol erről írnak! Minden fórum, minden újság, minden netoldal! Jól kezdődik az éve!

Az igazság odaát van... kár hogy mi ideát...

Válasz erre

         SlipKnot
#61 SlipKnot [217]
Me hülye...

PEOPLE=SHIT

Válasz erre

Előzmény: StItCh 2003.01.05. 20:29
StItCh
#60 StItCh [934]
Hihetetlen nagy égés!!!
A legrosszabb az ahogy menteni próbálja magát...
Ez egyszerűen szánalmas, minek vállalta el ha nem tudja a szöveget?!

"...All that is now, All that is gone, All thats to come, And everything under the sun is in tune, But the sun is eclipsed by the moon..."

Válasz erre

Pyrogate
#59 Pyrogate [21953]
Vasárnapi Blikkben azt mondta, hogy a gála előtt tanulta meg nem sokkal a HIMNUSZT! Hűűűűű bazzeg így még nagyobb éééééggggggggggééééééééééééssssssssssssss

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

FOxygene
#58 FOxygene [3275]
Itt az ííímél címe:

U.S.A mi,.....anyád.
Én mindjárt letesztelem.....

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Válasz erre

'Tacker Takk'
#57 'Tacker Takk' [3167]
Valamiféle rangsort kéne felállítani a közismert szőke nők között. Király Linda eddig is dobogó köztelben volt, de most aztán...

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

FOxygene
#56 FOxygene [3275]
A Gyuszinál csak a hangképzéssel volt némi gond....;DD

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Válasz erre

Aruns
#55 Aruns [7073]
Hát én hallottam "élőben", de az is playback volt

Válasz erre

Előzmény: Warren 2003.01.04. 13:55
Bugs Bunny
#54 Bugs Bunny [1541]
sztem ezzel az állitással egyedül vagy...

Válasz erre

Előzmény: Warren 2003.01.04. 13:55
TheHolyOne
#53 TheHolyOne [1744]
Miért? Vikidál nem a német-magyar meccsen égett le?? Az mennyivel jobb??

Válasz erre

_Gabesz_
#52 _Gabesz_ [391]
most az egy dolog, hogy itt beégett. de mi van, ha pl egy ZTE-MU meccsen adja elő?
1.kicsit több ember fütyüli ki
2.az angolok azzal mennek haza, hogy azok a 'hülye' magyarok még a himnuszukat se tudják

ezen nem nevetni kell, hanem sírni...

Válasz erre

Berkenye
#51 Berkenye [2325]
A tudatlanság hatalom!
Ja, nemis, jómunkásembör.
most inkább amiről nem tudnak, az nem fáj, de ezt már írtam

Válasz erre

Előzmény: PoCoK 2003.01.04. 22:15
PoCoK
#50 PoCoK [2328]
en meg mindig nem ertem min huztatok fol magatokat. ;>>

stufumofo™

Válasz erre

Bugs Bunny
#49 Bugs Bunny [1541]
úristen!!!ezt az égést,h ki akarta vágni magát a helyzetből Lindácska!!!bárcsak láthattam volna a fejét!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
HAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAA!!!LLLOOOLLL

Válasz erre

Berkenye
#48 Berkenye [2325]
Az nagyon LOL lehetett, fel kellett volna venni videóra!!

Válasz erre

Előzmény: Bismarck 2003.01.04. 21:57
Bismarck
#47 Bismarck [2342]
igen csak ez itt nem amerika..........
de komolyan mekkora égés még ÉN égtem mikor halgattam!!!!!!!!!!
(de azért a haveroknak megmutatom)
specko volt mikrofonom szilveszterkor és én is elénekeltem a Himnuszt, csak azért rontottam el mert röhögtettek szóval én leváltom király lindát

www.wargamer.hu

Válasz erre

Előzmény: Berkenye 2003.01.04. 21:47
Berkenye
#46 Berkenye [2325]
Mi tartott nektek ilyen sokáig?
Én csak egyszer bírtam megnézni, majdnem olyan érzés volt, mint... mint... szóval nagyon égő, még nekem is. látszik az arcán hogy bizony ő is észrevette hogy besült, csak amerikai stílusban ki akarta magát menteni

Válasz erre

Bismarck
#45 Bismarck [2342]
na megnéztem én is

én csak Ariami-t idézném:
"te totál kész vagy " (mármint Lindácska)
vagy
"LOL a köbön"

www.wargamer.hu

Válasz erre

Berkenye
#44 Berkenye [2325]
...

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2003.01.04. 21:04
Pyrogate
#43 Pyrogate [21953]
HÁHÁHÁHÁHHHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐdd

Meghallgattam, KURVA NAGY!!!!!!!!!HÁHÁ!! 3. sor után:
ha küzd ellenséggel helyett:
- el segítsetek nekem (változatlan énekel)
Most már beszélve:
- na mi van, nem így kell ezt? Gyerünk segítsetek nekem, énekletek ti is, elvégre MAGYAROK VAGYUNK (közbe: fúúúúúj)

LOOOOOOOOOOLLLLLLLLLOOOOOOOOOLLLLLLLOOOOOOLLLL
Lindácskának üzenem: Mi MAGYAROK VAGYUNK, de te nem!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Pyrogate
#42 Pyrogate [21953]
Azért Vikidál se volt semmi, de sajnos ő tudatosan csinálta!
Vazzeg, lesz majd Magyarosrszág-Svédország, vajon ki fogja elénekelni a HIMNUSZT, Vikidál, vagy Lindácska?

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

FOxygene
#41 FOxygene [3275]
Örök gyomorbajt akarsz okozni nekünk?
Az tuti hogy közben elrágnák vagy 5 zacskó csipszet,és remegő kézzel kapkodnám a nyugtatókat............

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Válasz erre

Előzmény: Warren 2003.01.04. 13:55
GL
#40 GL [531]
LEszarom hogy milyen hangja van. Ha valaki MAGYARés jo a hangja és nem tudja a MAGYAR HIMNUSZ-t akkor az már mentség?

Válasz erre

Berkenye
#39 Berkenye [2325]
Hát igen, éppen erről beszélgetünk itt, hogy élőben énekelt.
De ha te úgy érted, hogy ott a helyszínen, az semmit nem von le ennek értékéből, még sokkal rosszabb lett volna

Válasz erre

Előzmény: Warren 2003.01.04. 13:55
Warren
#38 Warren [209]
Mér baszogatjátok ennyire? Hallottátok már élőben énekelni? Akkor meg kuss...

"Csak a fogamat ne!"

Válasz erre

TheHolyOne
#37 TheHolyOne [1744]
Nehogy már komolyan azt higgyétek hogy az az apja!!! Első olvasásra látszik, hogy kamu az egész. Meg majd pont a korridor fórumon fogja osztani a népet. Na persze...

Válasz erre

         SlipKnot
#36 SlipKnot [217]
Szánalmas amit ez a ribanc csinált...

Mellesleg enyit ér az összes ilyen hiertelen felkapott pop"sztár". A playback az megy mint atom de élőbe még a Himnusz se...

PEOPLE=SHIT

Válasz erre

RatBaG
#35 RatBaG [6377]
Én is végiböngésztem az egész korridor fórumot de a hozzászólásaiból ítélve ez nem az igazi apuka csak egy újabb jó humorú egyén...... azért lol
a video nagyon durva, a pofám leszakadt mikor megnéztem.
amúgy meg rühellem ezt a vonyíkolást amit ez csinál, emelgeti le-fel a hangját. ebbe nemtom mi a tehetség

"Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!" - Fat Ed

Válasz erre

Előzmény: NeoExDeath 2003.01.04. 02:50
Berkenye
#34 Berkenye [2325]
Hát... én nem igazán hiszem el hogy az apja lenne. Miért tenne ilyet? Nemtudom, de nagy szégyen ez, csak tetézi a bajt, meg mégjobban szánalmassá és nevetségessé teszi az egészet, beleértve magát (akárki is) is.

Válasz erre

Előzmény: NeoExDeath 2003.01.04. 02:50
NeoExDeath
#33 NeoExDeath [3166]
Hát ennél felháborítóbb dolgot régen nem láttam. Hogyha éneklés közben abbahagyja, és gondolkodik, talán kisegíti a közönség, de ez a ripacskodás elképesztően szánalmas volt. "Há' mágyárok vágyunk nem??". Förtelmes.
A korridoros hozzászólások között az a legszebb, hogy elméletileg ott garázdálkodik linduska édesapja is, tőle vágtam össze egy pár kedvenc mondatot:
Király Tamás:
"Ja elég, ha tudgyátok, az amerikai himnuszt perfekt énekeljük.
Talán arra a kis háttérkörülményt nem gondolnák végig, hogy a party szervezői rontották el a saját dolgukat. Először is nem adtak lehetőséget a teljes show playback produkcióra, az nem kifogás, hogy a himnusz nincs meg Linda hangjával CD-n. Ha adtak volna rá időt, felkészülünk, profi studioban felvesszük, és nincs ez, amibe ezek belekevertek minket.
Ráadásul a basketball meccset utána le is játcották, ami szintén felháborittó. És nemhogy bánatpénzt nem adtak, hanem még a gázsit se!
Nem azért, de amit én tettem akkor az one man show volt, mert a többiek messze elsimultak a háttértbe mögöttem és a vérembe hordozott tehetségem mögötte.
Mi most ugyan itt vagyunk, mert itt töltjük a winter holidayt, mi amerikaiak vagyunk, és megyünk is haza hétvégén.

Megdöbbenve tudtam meg, hogy a vasárnapi botrány felvétele az interneten jelen van.
Természetesen szükséges lesz a megfelelő jogi lépéseket megtenni, azonnal felhívom mindazok figyelmét, akik a felvételt birtokolják,
illetve közzé teszik, hogy feljelentést teszek ellenük. A MAHASZ vezetőségi barátaimtól tudom, milyen hamar sikerült felgönygyöríteni az mp3 maffiát Magyarországon,
számíthatnak az urak arra, hogy a hanganyag nem publikus, így minden követ megmozgatok.
Mi magassabb művészi szinten mozgunk."

Na hát ennyit a papáról...
Ja igen a slusszpoén, szintén tőle:
"Sokan kövérnek állítják be, pedig igazán nem az, igen csinos pofikája van, izgató, érzéki az ajka, és rendkívül szép, formás a feneke. Hogy egyebekről ne is beszéljünk."

Jó kis család

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

Válasz erre

FOxygene
#32 FOxygene [3275]
http://media.tv2.hu/db/04/3B/m0000443B.asf

A videófelvétel......

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Válasz erre

Berkenye
#31 Berkenye [2325]
ez a KL is inkább fütyült volna...

Válasz erre

Előzmény: GL 2003.01.04. 00:00
GL
#30 GL [531]
Nem is tudtam hogy a himnusz közbe fütyülni kell Gyönyörü égés!

Válasz erre

Berkenye
#29 Berkenye [2325]
Szerintem meg az, hogy "magyarok vagyunk, nem?" ...

Válasz erre

Előzmény: HTB 2003.01.03. 23:42
HTB
#28 HTB [4144]
hehhe elegge lol volt,amint buzditotta a tomeget,hogy "ezt egyutt szoktak enekelni"
mwhaha

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Gilgamesh
#27 Gilgamesh [2447]
TheHolyOne: Nekem is szokott hasonlóm lenni. Mondjuk nem szégyellem magam, de határozottan egy bizonyos fájdalmat érzek, ha tv-ben olyat látok pl hogy emberke egy hivatalos vacsorán az egész asztalt felborítja meg hasonlók...

Pyrogate: Nem rossz kifogás A MEGASZTÁROCSKA aki meghódította az egész világot hirtelen lámpalázba jön...

Dior: Bölcs mondás

"Ne törődj vele, hogy mit mondanak, Az vagy akinek tartod magad!"

Válasz erre

Berkenye
#26 Berkenye [2325]
Amiről nem tudnak, az nem fáj...

Válasz erre

Előzmény: KoKo 2003.01.03. 22:16
Berkenye
#25 Berkenye [2325]
Szerintem az nem ő...
Ha mégis, úgy méginkább siralmas ez az egész...

Válasz erre

KoKo
#24 KoKo [4304]
Mivan skacok?! Miről maradtam le?!

No other way but down!

Válasz erre

FOxygene
#23 FOxygene [3275]
Apuci soha nem tanította meg neki?,nem járogattak haza néha néha?,őt soha nem érdekelte? tudod ki hiszi el hogy egy embert már 14 évesen nem kezdi el érdekelni a hazája
hogyha idegenben él.És a szöveg olyan
hogy 2 olvsatra megjegyzi,főleg ha szeret énekelni akkor pillanatok alatt.
Ezek gyenguci érvek,jaj szegény csak fél éve van itthon.Nézzük már el mellette hogy egy
több ezer ember elött tartott sporteseményen hazánkat egy már fél éve itthon élő ősmagyar
képviseli pusztán szereplési magamutogatási ill pénzhajhászati megfontolásból.
Apuci hogy kivolt akadva egy másik fórumon hogy nem kaptak érte lóvét.Ezért?
még pénzbírságot fizettettem volna a kis
tingli tanglinval.Eleget égette már magát még az országot is akarja?
De abba az irányba vitte volna a dalt
ez hallható volt,ami egy fekete "stílus"-nak a jellemzője(olyan Whitney Houston-os ideglelős) szenvedős hangugráltatós
ütemtelenül nyújtott szótagok,nem tudom mi a stilus neve,de karácsonykor a TV1-en előadott valami alap ünnepi dalt így.
Apucija hencegett vele hogy csak ő énekelheti így ebben a néger stílusban a dalokat vagy mi,ezt nem is értettem.
Pici gyerekeknek.Bazz...én 5 éves létemre örök karácsonyundorkomplexust kaptam volna ha
így kell elsőnek meghallanom azt az éneket.
Valami ilyesmit írt apuci hogy:
Meg kellene köszönnünk hogy egy ilyen star
pottyant ide hozzánk éshogy másként beszélünk majd ha Britni( nyomdokaiba ér és világhírű lesz.
Legyen........max egy hülye picsával több van a képernyőn és a Coca-cola reklámban
....és a TV-t is óvatosabban kapcsolom majd be...meg vérnyomáscsökkentőket iratok fel az orvossal......szóval csak könnyebb lesz az élet..

itt a papa isha ő az egyáltalán)
http://www.korridor.hu/cikk.php?cikk=100000047779&hozzaszol=1

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Válasz erre

vally
#22 vally [9774]
Magam sem mondanám másképp. Ez iszonyú.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Mephisto 2003.01.03. 19:59
Berkenye
#21 Berkenye [2325]
Hát ez az... minek vállalta el, ha nem volt magában biztos... egyébként csak egy szót hagyott ki: Ha (küzd) ellenséggel...
A videón lehet látni, hogy bizony megilletődik, egy ideig még az is megfordulhatott a fejében, hogy leszalad a színpadról, hátranézett kétségbeesve, kereste a segítő tekinteteket, hogy akkor most mi legyen... aztán csak még jobban elrontotta... szégyen.

Válasz erre

Pyrogate
#20 Pyrogate [21953]
Hát egy interjúban azt mondta, hogy arra számított, hogy át tud öltözni, és még előtte kicsit felkészülhet. Azonban a műsora után rögtön ez jött, és ettől meglepődött, teljesen leblokkolt attól, hogy nem tudott felkészülni, és nem jött ki a harmadik sor a száján.
Azért érdekes, hogy fel kell erre is készülnie, és az is, hogy egy ilyen énekes elkezdett izgulni hazája hinuszán LOL

Persze ez más kérdés, hogy 3 éves kora óta Amerikába él, fél éve van most itthon. De akkor meg mi a faszomnak vállalta el?

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Kolin Mekré
#19 Kolin Mekré [6614]
Üdv!

Hát hát

Tekintsünk el attól hogy tudni "illett" volna elénekelni a Himnuszt...

Nézzük úgy hogy felkérték egy dalra, ($-ért) amit nem tudott előadni, engem ez zavar...nem is inkább szórakoztat inkább.

Meghallgattam mp3ban, az előadást, nos...én úgy fogtam fel mintha a közönséget akarta volna bevonni az éneklésbe, és nem hogy nem tudta volna.
Persze lehet ha látom az arcán hogy össze van zavarodva akkor én is kacagtam volna.


ez van

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

PoCoK
#18 PoCoK [2328]
hm. jo kerdes, nem szoktam enekelni.

stufumofo™

Válasz erre

Előzmény: Mephisto 2003.01.03. 21:05

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat