Gond van a géppel? Segítünk!
Hardveres hibák elhárítása, legyen szó tápegységről, HDD-ről, memóriáról, vagy akár kábelekről.
Próbáld ki egy másik gépben, hogy ugyanezt produkálja-e.
Bár pontosabb segítséget kapnál, ha megmondanád a VGA típusát, és hogy mit értesz megterhelés alatt.

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Mostanában, a gépnek van egy olyan szokása, hogy ahol a videokártya nagyobb igénybevételnek van kitéve, egyszerűen lefagy. A képernyőn színes kockás csíkok jelennek meg. A gépet nem lehet utána leállítani, csak ha lekapcsolom az elosztót. A leállás után, ha bekapcsolom, akkor nem ad képet, mintha a monitor nem lenne csatlakoztatva, de ha kikapcsolva hagyom 35-40 percig akkor újra működik. Eddig, csak ritkán csinálta most viszont folyamatosan. Talán kezd tönkremenni??
És mi lehet erre a megoldás?
Köszi, előre is!
Üdv:
"Az amdkmdap képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt"
Evvel az üzenettek például facebook.on történö Farmville teljes képernyős futtatásánál jön elő egy ideig minden szép és jó de egyszercsak fekete képernyő és az alábbi üzenet fogad jobbik esetben de van amikor ugy lezzsibbad hogy csak a restart segit!
Másik hibaforrás meg a következö oldalnál jön elő és ez is szintén teljesképernyös futtatásnál
http://www.pixelcase.com.au/vr/2009/newyork/
ha valaki vamit megtud vagy tud segiteni azt megköszönném mivel már elég régóta van ez!
Elöre is köszi!
Gaming is about killing time, not killing people
> vki? mert baromi idegesítő!!!
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
fent volt december óta egy másolt Windows 7em. Nem szép dolog másolttal szórakozni, de tekintsetek most el ettől.
Kiderült, hogy valami trial-kódot sikerült csak szereznem, ami tegnap hajnalban lejárt. Ehhez d tegnap délután még működött a rendszer.
Egészen addig, amíg egyszercsak leállt. Hát jó... újraindítottam, megint ment tökéletesen.
Aztán megint leállt.
Most viszont már újraindítani sem lehet. Konkrétan semmi tem tudok vele kezdeni.
Berakom a Windows-telepítő DVDt - semmi reakció.
Bedugom a billentyűzetet - semmi reakció, még a billentyűzet részéről sem.
Valakinek valami tippje esetleg van a dologra?
Mert elvagyok én laptopon, de mégiscsak kényelmesebb az asztalni gép - most viszont semmit nem reagál semmire.
Kösz, előre is!
Ja a hangfal szett egy Sweex SP025.
Gondoltam mind régebbi írás, és hogy akkor még nem jelent meg a Windows 7.
Áj em unheppi.
(Remélem érthető)Igaz-e? Megéri egyáltalán váltani?
(Egy kis smiley, hogy ne tűnjön túl száraznak az irományom)



Nem vagyok nagy számítógáp szakértő, de láttam egy ismerősnél a GTA4-et és nagyon jónak tűnt, így meg is szereztem. 2 duplerétegű DVD-n kaptam. Fel is telepítettem, Van hozzá vmi Social Club de azt olvastam sok helyen hogy azzal annyira nem is kell foglalkozni ha nem akarok online játszani...
A lényeg:
Serialt és vmi unlock kódot kér. én kipróbáltam egy jópárat, de egyik sem tetszik neki, pedig azt írták hogy működő kódok. A játékkal sem lehet baj mert lett már felrakva egy gépre, csak aki felrakta elérhetetlen
Mi lehet a megoldás?
H E L P P L E A S E !!!!!!

Van egy elég régi gép amire szeretnék feltelepíteni egy win xp-t!Eredetileg is az volt rajta csak valami folytán a következőket tapasztaltam mikor újra szerettem volna rakni a gépet! Alul kiírja hogy Entering Setup.... majd kis idő mulva átvált arra hogy
Drive Not Ready
Insert BOOT diskette in A:
Press any key when ready
s akár mit nyomok a következőt dobja rá:
Boot Failure
Insert BOOT diskette in A:
Press any key when ready
A az xp cd-é hiába van benne nem indul el s a biost sem birom elővarázsolni!
Várom a segítő megoldásokat!
Előre is köszi! (FONTOS LENNE!)
Letöltöttem a CS:S-t
Tegnap este jáccotunk hawerokkal, meg ma reggel is.
harmadszor nem akart indulni.
Ezt ugy értem, hogy el akarom inditani, és nem tölt, semmi rögtön kékhalál. Nem tudjátok mi lehet az oka?
Még vami. Telepitettem az AC1-et és azóta nem megy a cs.
Letöröltem az AC-t és ugyse megy.
HEEEELP!!!!!
ASSASIN
Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.
A T-online levelezője működik neketek? Mert én sehogyan sem tudom elérni a leveleimet. Ha beirom a weboldalukon az adatokat, azt irja, hogy ilyen mailcim nem létezik. Pedig már 5 éve ezt használom. Más is tapasztalt ilyent, vagy nálam van a bibi?
Előre is köszi.
Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe together.
Btw köszi!
"Átlátható, könnyen kezelhető + magyar nyelvű. Az Ábrázolás fülnél egyszerűen csak le kell vennünk a pipát. A program szépen, biztonságosan beállítja helyettünk a regedit erre vonatkozó részeit."
forrás: www.tutorial.hu
Na de mindegy, annyira nem fontos, hogy a rendszerben turkáljak érte.
Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4
Egyszerűen nem akar összejönni.Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
ö... ezt honnan raktad össze? a 4 mag akkor előny ha a játékot úgy írták meg hogy tudja használni normálisan a négy magot (ami csak mostanság kezd elterjedni)
amúgy ha húzni szeretnéd akkor olyan 3ghz körül tél'leg nem lesz gondod mai játékokkal, de akkor számolj rá +5-10k-t egy normális hűtőre mert a gyári még egy gyengébb kétmagoson is sovány, nemhogy egy négymagoson ami cca másfélszer annyit eszik.
Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
Ár: egy jobb darab megérhet 25-28k-t is, függ a garitól, tuningtól
Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
Csak azt nem értem, hogy ha a többi meghajtó kapott alapból, akkor ez miért nem?
Ezekszerint a memtest kimutatta a hibát nem? Akkor mi a probléma?
Összefoglalva, többszöri csere után is haldoklanak a ramok, több gépben is, de nem azonnal.
nem kaptam tollat

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Ja, és próbáld hanyagolni azokat a szerencsétlen codec-eket.Némelyik csak arra jó hogy összekuszálja a rendszert
nem kaptam tollat
A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
nem kaptam tollat
RIP pcdome

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 20:22
- Kezd durvulni az időjárás! [4473]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
